Spoles

maituputns
Muitas nodoklis uz tā visa fona ir smieklīgs (2,5%) ja to salīdzina ar 21% pievienotās vērtības nodokli.
17.aprīlis 2013, 10:38 | links
 
Jautāju par Rarenium CI4+, jo 3000 spollīte izskatās pēc kvalitatīva, viegla izstrādajuma. Skatos uz Vanquish, bet redzot šo, kas sver tikai 190g, cena ļoti iepriecina, ja var ticēthttp://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/language/en/products_id/17241/shimano-rarenium-ci4-c3000.htmlsanāk par 135Ls + kādi 50ls nodokļos, kas jau ir gana laba cena šai spolei. Varbūt kādam ir cits viedoklis?

vasara, 17.aprīlis 2013, 08:56

Tu nepieskaitīji shipingu!
Nezinu ka ir ar plat.com, bet paskatijos e-bay tur var dabūt lētāk un ebay var sarunāt ar pārdevējiem par cenas norādīšanu deklarācijā lai samazinatu nodokļus.
Spole laba, pats lietoju CI4 3000 ar seklo kaseti.

kaspars71, 17.aprīlis 2013, 09:49

Ja muitai liksies aizdomīgs šis sūtījums, tad viņi var prasīt uzrādīt bankas pārskaitījuma rēķinu, kur parādīsies attiecīgā summa. līdz ar to būs jāmaksā vismaz PVN, + par muitošanu :)
17.aprīlis 2013, 10:27 | links
 
Jautāju par Rarenium CI4+, jo 3000 spollīte izskatās pēc kvalitatīva, viegla izstrādajuma. Skatos uz Vanquish, bet redzot šo, kas sver tikai 190g, cena ļoti iepriecina, ja var ticēthttp://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/language/en/products_id/17241/shimano-rarenium-ci4-c3000.htmlsanāk par 135Ls + kādi 50ls nodokļos, kas jau ir gana laba cena šai spolei. Varbūt kādam ir cits viedoklis?

vasara, 17.aprīlis 2013, 08:56


Tu nepieskaitīji shipingu!
Nezinu ka ir ar plat.com, bet paskatijos e-bay tur var dabūt lētāk un ebay var sarunāt ar pārdevējiem par cenas norādīšanu deklarācijā lai samazinatu nodokļus.
Spole laba, pats lietoju CI4 3000 ar seklo kaseti.
17.aprīlis 2013, 09:49 | links
 
Jautāju par Rarenium CI4+, jo 3000 spollīte izskatās pēc kvalitatīva, viegla izstrādajuma. Skatos uz Vanquish, bet redzot šo, kas sver tikai 190g, cena ļoti iepriecina, ja var ticēt
http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/language/en/products_id/17241/shimano-rarenium-ci4-c3000.html

sanāk par 135Ls + kādi 50ls nodokļos, kas jau ir gana laba cena šai spolei. Varbūt kādam ir cits viedoklis?
17.aprīlis 2013, 08:56 | links
 
CI4+ spolēm ir stingrāks korpus par CI4 un X-SHIP(galvenā pārvada zobrats no abām pusēm apgultņots)un atvieglināts rotors Magnumlite,un apkopes jeb eļļošanas ports auklas klājēja rullītim un vēl visādi sīki uzlabojumi.
16.aprīlis 2013, 16:54 | links
 
Cik zinu tad CI4+ ir spoles Japānas tirgum, godīgi neesmu pētījis vai tīri no materiāla viedokļa ir kāda atšķirība starp CI4 un šo + versiju...
16.aprīlis 2013, 16:01 | links
 
Vai Shimano Rarenium CI4+ C3000 ir gana laba spole tvičam? Ar ko īsti atšķiras CI4 no CI4+ ?
16.aprīlis 2013, 15:55 | links
 
es domāju mazam fiderim ļoti jūtigs 3m garš tadam ;)

coperis14, 16.aprīlis 2013, 13:06

4000 pēc Shimano klasifikācijas,
ja barotavas/svina svars zem 40g un bieži neizmanto, tad arī 2500/3000
16.aprīlis 2013, 14:40 | links
 
es domāju mazam fiderim ļoti jūtigs 3m garš tadam ;)
16.aprīlis 2013, 13:06 | links
 
kam negadās, aizmirsa nu aizmirsa. cik saprotu nav jau vaitāk 16 :) tas ir piedodams:))
bet peles izgājienu gan nesaprotu, dēļ 3ls :D:D

(p.s.manis samaksātā kapeiciņa lai meistaram iet labumā:):):)

stiiv_lee, 16.aprīlis 2013, 11:16


Kas tur ko nesaprast, kādam skauž un meklē kašķi. Varbūt pat grib Bumam darbu atņemt. Kaut gan škiet, ka darba remontētājiem un kopējiem netrūks nekad, tik daudz "ražotāju"...
16.aprīlis 2013, 12:58 | links
 
sorī, lielu, ne lieku :)
16.aprīlis 2013, 12:49 | links
 
iesakiet kādu spoli priekš pilkera

coperis14, 16.aprīlis 2013, 12:17


Ja tu tiešām domā Pilkerēšanai, tad jebkuru labu, lieku jūras multiku. vēlams ar auklas skaitītāju. Man ir kautkāds Zebco monstrs. Tām dažām reizēm norgē izturēs vēl ilgi :)

Jeb doma bija par Pikeri? tad ne īpaši lielu un smagu dajebkādu :)
16.aprīlis 2013, 12:48 | links
 
iesakiet kādu spoli priekš pilkera
16.aprīlis 2013, 12:17 | links
 
Neesmu ne viena pusē, bet Bumam gadījās šaize, visu pats atzina, nemēģināja noliegt un piedāvāja savu kļūdu izlabot, bet Pele ļoti principiāli nepiekrita bet uztaisīja fotoreportāžu. Domāju ka šo strīdu varēja privāti risināt, bet nu ja gribējās iedzelt, tad to izdarīja. Es toties zinu, ka man drošāk būs nest savas spoles, jo diez vai otrreiz kādam tā gadīsies :)
16.aprīlis 2013, 11:41 | links
 
kam negadās, aizmirsa nu aizmirsa. cik saprotu nav jau vaitāk 16 :) tas ir piedodams:))
bet peles izgājienu gan nesaprotu, dēļ 3ls :D:D

(p.s.manis samaksātā kapeiciņa lai meistaram iet labumā:):):)
16.aprīlis 2013, 11:16 | links
 
viss ir lieliski un servis labs,kam negadās :)) to visu var novērst skaļi nereklamējot.

Bet cik reizes es dzirdu par Buma foršiem izstrādājumiem-bet nezinu cik maksā nazīši,cik rotiņi,cik karūsiņas,un cik ...ir tik daudz -Vai tad nevar cenas piešaut klāt +/_ ls.Visi zin kur var pasūtīt,bet situācija atbraucot vai aizsūtot kādu pakaļ spolēm gribas vizuļus iepirkt-a naudas uz sitiena loriņiem nav.Veči vajag cenas,jo bildēs liekas miljons,bet dzīvē izrādās polša vērtībā:))
16.aprīlis 2013, 10:49 | links
 
Gadījumā par spoles remontu atbalstīšu Bumu. Mēs jau esam tie gudrākie un krutākie. Esam samācījušies skaisti kritizēt un skaļi bļaut. Stiepjam lērumu ar spolēm ar cerību ka tām iepūtīs tajās atkal dzīvību. Pats nesen devu 4 gab un tagad atkal ies kādu laiku un ja tādi nesēji kā es ir gab 20 nedēļā, tad rēķiniet paši.... Gribam protams visātrāk un vislabāk.
Nu gadījās, ka kautkas nesanāca ...., tādā gadījumā zvani, raksti u c informē ka ir šaize. Tie 3 latiņi ko ņem par darbu uzskatu ka ir tikai simboliski.
16.aprīlis 2013, 09:21 | links
 
Meisters ir tikai tas kurš savas kļūdas atzīst :)) un izlabo !!

bums, 14.aprīlis 2013, 08:22
Bums,man jau patīk: kā Salmo vīriem,tā sūdu spainis,kā pašam tā MEISTARS...

mazkalns, 15.aprīlis 2013, 23:16

Ar tiem man bija viens kašķis -naži Kad viss sakārtojās kur kāda replika dzirdēta ? ko ? Man ar šo spoli sanāca fušieris tāpēc ka tajā darbu burzmā viņu nesapisu ,bet vienkārši neattaisīju vaļā /ne tajā plauktā nostājā/ Vot kad jau remontējot vai asinot mantu sačakarē tad bļaušu arī turpmāk Vai es esmu kaut reizi ļarktējis ,kad bija citu meisteru darbi jālabo, es pat tos copmaņus nēsu pulgojis kuri paši sūdus savāra Tā ir viņu izvēle ,jo manta pieder viņiem .
Tā lūk mazklaln es domāju
16.aprīlis 2013, 08:30 | links
 
Bet cik viņš akurāts makšķernieks!!...,Ja viņam eļļošana/jaukšana jāveic 4 reizes gadā(tā dzirdēju)!Jā,viņš daudz makšķerējot! Es ar makšķerēju pat ļoti daudz,bet tādas izstrādātas eļļas kā apakšējās bildēs izjauktajās spolēs rāda-es gada laikā nevaru samalt!Varbūt es nemāku griezt,vai cita vaina? Vienīgais es jau nepērku no dārgā gala!
Vot ar šitādām vajag strādāt!!Te pat no CL lapas stūra reklāmas,un garantija 2 gadi,..kāda vēl apkope!
15.aprīlis 2013, 23:35 | links
 
Meisters ir tikai tas kurš savas kļūdas atzīst :)) un izlabo !!

bums, 14.aprīlis 2013, 08:22

Bums,man jau patīk: kā Salmo vīriem,tā sūdu spainis,kā pašam tā MEISTARS...
15.aprīlis 2013, 23:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager