Spoles

Prātā nenāk uzspiest viedokli! Ļaužu interesējās,pastāstīju savu pieredzi! Cenšos dzīvot ekonomiski, neesmu miljonārs!
13.septembris 2012, 17:24 | links
 
zogs

ir humpalas un parastie veikali.
tev patīk humpalas, bet nevajag uzsspiest savu viedokli....
13.septembris 2012, 17:16 | links
 
Nu kaut kā man sanācis,ka spoles,kuras iekš LV varētu maksāt 80ls robežās katra ,iegādājos par Ls 15/20 ar visu pastu,apkope katrai3-5 Ls ,2 sezonas pašlaik.... nuuu??? Man neliekas slikti! Un nevaru tādas vairs piemeklēt,baigi iepatikās,esmu apmierināts kā zilonis! Bet sāk jau buksēt no manas copes :D Būs Bumsim darbs! :D
13.septembris 2012, 17:13 | links
 
P.S. Ne vienmēr tā apkope vajadzīga! Piem. nupat nopirku spoli,tipa lietota, bet tā ir absolūti jauna, bez iepakojuma... skaitās lietota!
13.septembris 2012, 17:09 | links
 
nu tas jāskatās turpmāk eksplutācijas laikā kas ar viņu notiksies, cik dārgs remonts būs :)
13.septembris 2012, 17:08 | links
 
Pirku tai pašā jebajā, tikai izsolēs jāsēž... Nupat arī iepirkos, ne šimaņus šoreiz...
Varu jau padalīties pieredzē: iegādājos, piemēram izsolē pa lēto laba brenda ,lietotu spoli,saņemot ,pa taisno uz apkopi un ir kā jauna! Nu labi,nepiekritīsiet,nav jauna, bet kā jauna :D
13.septembris 2012, 17:06 | links
 
Zogs!


Kur Tu pērc, piemēram, catana 2500 RB pa 15 LVL ar visu sūtīšanu?
13.septembris 2012, 16:59 | links
 
Un nevajag Tev citu! Uztaisi apkopi ar detaļu maiņu un rulzz!
13.septembris 2012, 16:56 | links
 
Redzi,keda, es tās markas šimani pērku par Ls 15, tad to uzskatu par adekvātu cenu! Pirmīt te neiztirzāju katra izvēli, tikai komentēju un darīju ,iespējamiem nezinātājiem ,zināmu cenu starpību -pasaule/LV!
13.septembris 2012, 16:50 | links
 
Es tik pēc savas pieredzes saku, pirms trim gadiem iegādājos shimano 2500RB spoli pa 30Ls. ne mirkli nenožēloju savu uzvēli, tinās viss smuki un klusi. Tik tagad pagaidām visādi sīkumi sāk līst ārā, tas nozīmē kad jāpērk nākamais shimano.
Tākā nevajag te teikt ka pa 27ls nekas labs nebūs!
13.septembris 2012, 16:11 | links
 
Leopold.
Nevajadzētu izteikt viedokli par lietām,kuras pat redzējis neesi.
13.septembris 2012, 16:03 | links
 
Margo! Saki džigosi 4-6 reizes gadā! Man liekas pēc spiningošanas ar Twin Power, džigot ar Daiwa vispār negribēsies:)
13.septembris 2012, 13:59 | links
 
Margo, pa to naudiņu var nopirkt Twinam rezerves kaseti un būs tev laime. 27 latu spole nav un nebūs tuvākajā laikā nekas dižs, ar Twinu pat nav ko salīdzināt. Gaita būs pavisam cita.
13.septembris 2012, 13:49 | links
 
Margo. Par to pārtīšanu. Parasti spolei līdzi nāk rezerves kasete. Tātad var uztīt 2 dažādas auklas un tikai, ja ir vajadzība, nomainīt kaseti, neko nepārtinot.
13.septembris 2012, 13:39 | links
 
Neko nepateikšu par šo konkrēto spoli, bet tikai īsumā pastāstīšu principus pēc kā pats izvēlos.
Man cope ir sajūtu un izjūtu komplekss, tāpēc nekad (NEKAD) nepirkšu neko, ko neesmu pats apčamdījis, pagrozījis u.t.t.
Respektīvi kā to izstrādājumu jūtu- vai viegli griežas, vai lociņš pārlec mīksti, vai rokturis labi iegulst u.t.t.- man tak pašam ar to būs jācopē.
Tehniskie parametri izsaka tikai un vienīgi tehnisko pusi- kapacitāte, lielums, apgriezieni u.t.t., respektīvi nosaka copes virzienu, kam paredzēta konkrētais izstrādājums.
Te nu ir katra cilvēka izvēle, copēt ar lietām, kas patīk, ko var atļauties, ja nevar atļauties, tad meklēt kompromisu starp cenu un iespējām, vai arī deklamēt, ka arī ar lazdas mietu var ķert zivis :)
Īsāk- pēc tehniskajiem parametriem un intensitātei ar kādu vēlies džigot, būs +/- OK, ja nepārslogosi ar virs 10gr džiga galvām.
13.septembris 2012, 13:30 | links
 
Flipers

Twinam nav ne vainas, bet tas gadījumā ja visu laiku džigo... Savadāk neērti visu laiku auklas partīt u.t.t. ka arī spininga kats tad bez spoles paliek.
13.septembris 2012, 13:22 | links
 
A kas vainas twinam?Ar to pašu arī vajag džigot protams ja nav 4000izmērs!Uztin plānāku auklu un uz priekšu!
13.septembris 2012, 13:16 | links
 
Par cik džigoju ne tik intensīvi kā spiningoju, tad skatos uz ne parak dārgam spolēm. Spiningam man stav Japaņu Shimano TWIN POWER. Džiga kats ir paradzēts lietosanai 4-6+ reizes gadā. Bet kas zin. Varbūt iepatīkas :)

Urmaas.
Šai spolei ir divi izpildījumi (ar priekšējo, vai aizmugurējo) bremzi. Tas apraksta teksts noteikti ir kopēts. Un man arī patīk kasetes izpildijums. Tādēļ viņam man iekrita acīs...
13.septembris 2012, 13:04 | links
 
Pareizi būtu ja izplatītājs jemtu spoli uz garantijas remontu,pat ja tā nopirkta citā valstī.Tas būtu tikai normāli.Cits jautājums,vai izplatītāji to vēlas un,vai viņiem ir tādas iespējas.
13.septembris 2012, 12:18 | links
 
Bik uzmetu aci, viedoklis par spoli varētu būt: saki džigam? Skaties paredzamo slodzi! Jau pieminēto copes intensitāti! Manas 8 gultņu (optimālais 5-8gultņi) ABU tādas stipri jocīgas pēc sezonas un tā vēl nav galā! Nu labi,apzinos,ka veicu ar tām muļķikam paredzēto funkciju, bet nav man mulķika un dom\aju vai vajag... Tak laikam vajadzēs gan!
3 gultņu spole jau būtu izjukusi!
Mans copes čoms drukā ar salmo uz kuru vispār uzspļauju, nesūdzās ,bet priecājās! Katram savs princips un viedoklis!
Nu kaut kā tā! Varbūt kādam ir konkrēta pieredze ar konkrēto modeli? Es varu izteikties par budžeta klases šimaņiem un abu...
13.septembris 2012, 12:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager