Spoles

AndriKKK Kadas firmas taadargaa spole tev ir, interesee, jo gatavoju daavanu radiniekam....?
5.aprīlis 2012, 20:43 | links
 
Nu, es atkal par bremzēm runāju, ne par cenu :) Par cenu tas ir pašsaprotami, ka budžeta klase tiek pārdota nospiedošā pārsvarā un neredzu tur neko sliktu vai papildus domas raisošu :)

Man arī dārgāka spole ir spiningam, jo lētās ilgi nedzīvo (vismaz manā lietošanā). Pārējam visam ir lētāks inventārs :))
5.aprīlis 2012, 20:03 | links
 
Es neteicu pa bremzēm,sākumā visām pārsvarā bija priekšā regulējama bremze.Ar priekšējo spoles ir vieglākas pēc savas konstrukcijas-ja materiāli ir vienādi.Man vēl tagad kaut kur "Orioni" stāv,kuri tai laikā skaitījās jau labi!!Ne maz nerunājot pa Delfīniem un vēl vecākiem.Ar priekšējo ir pat Salmo pa 3+Ls,šodien pat redzēju Domo,vēl pagriezu.Ko var gribēt pa...Es uzskatu,ka tiem kuri tikai sāk nodarboties ar copi,pietiek pilnīgi ar 10-15Ls vērtībā spoli.Galvenais jau pareizu spoli savam makšķerēšanas veidam izvēlēties.Pats arī nopirku pa padsmit Ls jaunu,un nemaz netaisos dārgākas pirkt. Spiningam vajag izturīgu,met -tin,un tā visu laiku!!D
5.aprīlis 2012, 19:44 | links
 
Āķi, spoles ar priekšējo bremzi nav tikai virs 30 Ls, varbūt agrāk tā bija. Esmu redzējis arī zem 10 Ls un ļoti daudz variantus zem 30 Ls :))))))
5.aprīlis 2012, 19:11 | links
 
āķim+ 100 %
5.aprīlis 2012, 19:01 | links
 
viņš neteica, ka apmēram 80 procenti no pārdotajām....ir cenā līdz 30Ls?Cik tad nopērk tās spoles virs 50Ls?Tā pat pēc gada jau acis skatās uz jaunu.Neko nesaku,kam līdzekļi atļauj,tas var katram rīkam 2Xgadā mainīt pa 100+Ls spoli.Ne jau tas dārgais kāts un spole ķer to zivi!Rīkam jāveic labi savas funkcijas konkrētajiem apstākļiem,+vēl 1000 "gudrības,pieredzes"!!DD Iemetīsi pārķīmiķotu barību,un skaties uz savu spīdošo spoli!!Blakus večuks ar Ņeveni tikai velk un velk....
5.aprīlis 2012, 18:46 | links
 
domāju, ka tā vieglā regulēšana ir mazākais iemesls. drīzāk, ka no tā pavisam lētā gala - līdz 15 lvl, lielākā daļa ir ar pakaļējo bremzi. Pirktspējas ir dažādas un pieļauju, ka lielākā daļa tomēr ņem tās lētākās. Manuprāt nebūt nav tik bieži gadījumi, kad jāregulē spole zivs izvadīšanas laikā. Parasti to noregulē iepriekš atbilstoši auklas izturībai un makšķerēšanas apstākļiem (seklas, aizaugušas vietas, vai brīvs ūdens klajums).
5.aprīlis 2012, 15:27 | links
 
un es nezinu kas tur ērtāk, nekāda starpība zivi velkot man bremzi pieregulēt...
5.aprīlis 2012, 15:19 | links
 
Ar pakaļējo bremzi ražo tāpēc, ka pieprasījums ir joprojām liels...

Runāju ar vienu veikalnieku, viņš teica, ka apmēram 80 procenti no pārdotajām ir ar pakaļējo bremzi.

Kāpēc? Tāpēc, ka esot ērtāk regulēt.

Es arī tā kādreiz domāju, bet kad tiku pie pirmās spoles ar priekšējo bremzi, tad vairs ar aizmugurējo netaisos pirkt :) Vieglāka, smukāka, mazāka, nemaz nerunājot par ilgmūžību :)))
5.aprīlis 2012, 12:17 | links
 
Varbūt paskaties uz Okuma Octana 25 vai 30. Ingus ar NG baigi slavē. Arī cena jēdzīga.
5.aprīlis 2012, 11:59 | links
 
Nu tas ari ir lielakais minuss :( Nu bet ja gribas vieglu un labu tad jaskatas uz Rarenium,bet tas jau ir 140ls tā cenu kategurija uzreiz mainas par 2x :( Nu nez moška piekrat vēl lidz maijam naudu un pirkt ko tiešam labu kaut vai to Rarenium 3000šo.
Jaiet būs Salmo bodē un japaskatas kā tā izskatas daba :)
5.aprīlis 2012, 11:46 | links
 
normāla, izturīga spole. Pašam bija vairākus gadus uz spininga, pēc tam pārliku uz līdacenes un kalpo joprojām. Mīnuss - smaga!
5.aprīlis 2012, 11:38 | links
 
Veči nevarat padalities ar informaciju par šo spoli ryobi zauber? Kadas atsauksmes,gribas nopirkt labu spoli,bet neesmu vel isti atradis ko piemerotu daudz maz sakariga cena.Pataustiju jauno shimano aernos,patinu utt.nu neuzrunaja mani ši spole par 85ls.biju gaidijis ko vairak no viņas.
Tādēļ jautaju par šo.
5.aprīlis 2012, 11:30 | links
 
Istenībā man visas spoles ir ar aizmugurējo bremzi. Pamazām mainu inventāru
Nekas jau slikts nav noticis.:-)
31.marts 2012, 21:42 | links
 
Man visas spoles ir ar priekšējo, kaut gan meloju - ir viena veca spole ar aizmugurējo(gadi 9 jau būs). Vienkārši palika interesanti, kur ir tā sāls, kādēļ joprojām ražo ar aizmugurēji :)
31.marts 2012, 21:29 | links
 
Kaadus gadus atpakalj. Prieksheejo bremzi atljaavaas tikai daargaakajaam spoleem,no augstaa plaukta. Neatkariigi no brenda.Tomeer progress ir progress,evoluucija! :) un jau tagad spoles ar prieksheejo bremzi ir pieejamaakas daudz vairaak.
Nesaprotu kamdeelj veel joprojaam vispaar tiek razhotas spoles ar pakaljeejo bremzi. Viss kas pakaljaa ,pashi zinat.... :)
31.marts 2012, 21:28 | links
 
krupits
aizmugurējai bremzei...daudz lieku detaļu, kuras sāk niķoties Tev nemanot:-)
31.marts 2012, 21:25 | links
 
Man tas ir ieradums, bet teiksu taa, ka spoles ar bremzi prieksaa ir izturiigakas, vairaak der gruntenei , fiderim , karpu copei -ar baitruneru.
31.marts 2012, 21:23 | links
 
nu nez, nopietnajiem ražotājiem - ala daiwa, shimano, okuma, un citi - pakaļbremzes spininga spoļu klāstā pēdējo gadu modeļos ir ļoti maz lai neteiktu ka vispār nav.
31.marts 2012, 21:21 | links
 
Es nezinu kur tas ākis ir/ražotājiem/ bet man vecā lampinieka televīzora kaste ir jau pusratā ar šiem modeļiem Ar pr bremzi donorus var uz pirkstiem saskaitīt un parasti tie ir antīki :DDD
31.marts 2012, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager