Spoles

ir lieka shimano nexave 3000 srb spoles kasete, ja kadam vajag labprat iemainitu pret kadu pariti supinu lasiem un taimjiem, var but ari bez akjiem
24.marts 2012, 18:24 | links
 
par cik tiek pardota 3000 versija?
24.marts 2012, 17:51 | links
 
Paardodu Shimano Aernos 3000SFA 1gb. un 1000FA. 1gb.
Rakstat.
24.marts 2012, 17:50 | links
 
cik pagrozīju , liekas baigi ok, ne sliktāk kā mans mazais stradic. :) tik vien atšķirība, ka made in malaisiya. pie mum sliekas šis izmērs ap 85-90 ls velk. Pēc atsauksmēm ar nav slikta. Pēc lietošanas redzēs.
24.marts 2012, 16:23 | links
 
Osscar - kad eboutaa so ieraudziju arii uzmetu aci, likas laba spole. kaadi komentaari? cena ja nemaldos veikalaa bij 70ls ar kaut ko.
24.marts 2012, 16:05 | links
 
Tad ienācās ar kurjeru nupat jaunā shimano aernos 4000fa (nu ku tizls nosaukums-nevar izrunāt) , jāsaka ka izkatās uz tausti baigi laba + priecē, ka bousā otra ALU spole. Vēl sūtītājs pievienojis bonusā divas shiamno ultegra mono auklas un lieldienu bonusā želej lācīši, lūk mūsu bodes varētu pamācīties par attieksmi pret klientu. Cena arī patīkama - 66ls. It kā sūtīju bračkam priekš smagāka arsenāla, bet pašam baigi patīk. Izskats , kā ci4 stradicam. Izmers biku mazāks par daiwas 4000. Redzēs kā ši spole sevi pierādīs ālandos. Papildus pasūtīju arī okuma trio 30 bez s indeksa. Cik skatos te okumu budžeta grupā slavē gan Bums, gan Ingus no ekspertiem. Pašam no okuma bijušas tikai jūrnieces/bušinieces. Redzēs kā būs salīdzinot ar daiwu un stardicu. Man kaut kā patīk platās spoles (okuma ir garenāka) , liekas tālāk lido mānekļi, bet tas varbūt subjektīvi.
eh kā niez rokas pašpinot, pagaidām tikai arsenālu var sačubināt...
bilde:
24.marts 2012, 12:50 | links
 
KristsKG - es tev veestuli uzrakstiju.
14.marts 2012, 19:48 | links
 
vel nedelja un atkusis ezeri :)

Lidakas tgd sakushas narstot
14.marts 2012, 19:25 | links
 
to tomels. Ja plānojas Rīgas tuvumā, tad padod ziņu! labprāt piebiedrotos :)
14.marts 2012, 14:33 | links
 
no krasta vari spiningot kameer rokas vairs nevar pacelt. spiningot nav aizliegts, tikai jaievero liegums patureet lomaa liidakas un citas zivis kam uz doto briidi ir saudzesanas laiks. taa kaa zivis atlaist man nav probleemu tad braukshu un baudiishu spiningosanas sezonas atklaashanu.
14.marts 2012, 13:57 | links
 
Unikis, vot tā vienmēr. :)
14.marts 2012, 09:26 | links
 
Tomels, ir vērts šad tad pārlasīt makšķerēšanas noteikumus, ka neaizskrien parāk agri.
14.marts 2012, 08:34 | links
 
tb, kad ledus nokusiis :DD

atvainojos.!
14.marts 2012, 08:01 | links
 
Krist - gaidam kad uudens nokusiis. mees ar koleegiem uz daugavu, dzigot zandartus :) rokas jau niez nepacietiibaa.
14.marts 2012, 08:00 | links
 
to ArtursK... par spolēm piekristu, ja skatāmies uz dārgo gālu kā Daiwa Certate, Daiwa Exist vai Daiwa Luvias - varētu būt pat labākas kā Shimano dārgais gals, nevelti Krievijas un Ukrainas spēcīgākie sportisti strādā pārsvarā ar Daiwa Certrate. Man bijusi saskarsme ar 30 - 60 lvl kategorijas Daiwas spolēm, bet tā ir bijusi visai bēdīga, šajā kategorijā tad labāk Shimano vai Zauber, nezinu par Okumām... par kātiem gan šaubos :) protams atkal jautājums par cenu kategoriju... gaidam 1.maiju :)
14.marts 2012, 07:26 | links
 
Drl- ir mainijusi. Tiesi tapec ta vairs nav galerijaa pie noperkamajam mantinam.
14.marts 2012, 06:34 | links
 
nu no spolēm noteikti Daiwa janjem, kāti arī
14.marts 2012, 01:00 | links
 
Kaa jus regulejat " Centrifugal Brake" ?
13.marts 2012, 08:11 | links
 
Tā zauber 3000 spole, kura nesen atradās bilžu iedaļā, un kuras vairs tur nav, un no kuras īpašnieks vēlējās atbrīvoties, ir mainījusi savu saimnieku?
13.marts 2012, 00:13 | links
 
pagājušogad sanāca pabūt tajā izstādē arī man..... acis pamielot var tīri feini, bet nepatika tas, ka piemēram bija doma nopirkt vēl kādu fīderīti vai match kātiņu, bet to tur nevarēja uz vietas izdarīt, varēja tik aptaustīt, pakratīt utt :(( paskatīties uz preci varu arī veikalā un izkratīt pēc sirds patikas..... neatceros īsti, kuras firmas stends (telts) tā bija.....
12.marts 2012, 20:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager