Spoles

neaizmirstiet ka izstādei ir arī ieejas maksa.

Robčik, mana mīļākā spole ir Ryobi Excia 2000, lietoju to arī džigam Ventā. Pirms gadiem trim jau liekās ka būs jāsūta pensijā, bet tā joprojām godam turas. Laba esot arī Ryobi Zauber.
12.marts 2012, 20:01 | links
 
osscar
neaizmirsti ka Latvija dzivojam!un seit vis ir dargaks neka citas valstis!!
12.marts 2012, 19:58 | links
 
drosi ka dargak divreiz!
12.marts 2012, 19:56 | links
 
varētu padomāt, ka tajā istādē viss 2x lētak bus ? Jeb kā parasti 2x dārgāk kā ciās valstīs ?
12.marts 2012, 19:55 | links
 
par spolēm un kātiem runājot-no 30.03-1.04 kartējā izstāde ķīpsalā,ja piekrāj naudiņu var pie labām lietām tikt-viela pārdomām jaunai sezonai!
12.marts 2012, 19:18 | links
 
Re cik viegli- salūzt!!!
12.marts 2012, 18:32 | links
 
to andiiss, oskarsB jau minēja, ka būtiskākais ir kādam kātam tiek likts, parasti UL un vieglā gala L ir 1000 izmērs, jo darbojies ar salīdzinoši viegliem mānekļiem, bet ML, M kātiem 2500 vai 3000 (pēc ierastās shimano klasifikācijas), tiesa Daiwas dārgajam galam vēl ir visai daudz variāciju. Pati būtība ir spoles drag force. Twitchojot ar mailēm smagākām par 10 g, īpaši, ja darbojies seklās un aizaugušās vietās vajadzētu skatīties, lai būtu vismaz 5 kg, citi pat iesaka 7 kg. Protams paliek jautājums par svaru, bet nu tas jau no katra iespējām. Spinningam tikai priekšējā bremze, ilgāk kalposs, precīzāk regulēt, vieglāka, mazāka u.t.t. Mētāt jau var arī ar inerceni, bet vai vajag??
12.marts 2012, 18:11 | links
 
Iesakiet kaut ko jēdzīgu(kvalitaate=cena) džigam, paldies.
12.marts 2012, 17:56 | links
 
Spinings, spinings, puiši, šovasar jāsamācās kādu zivteli izspiningot no upēm/ezeriem. Ar jūsu palīdzību esmu izvēlējies savu iesākuma komplektu. Nav jau gluži tā, ka man ir tumša nakts šajā visā, jo arī iepriekšējā sezonā padarbojos šajā jomā, taču šovasar to vēlos darīt ar kārtīgiem instrumentiem, lai pašam prieks.
11.marts 2012, 14:23 | links
 
Turklāt par bremzi runājot: aizmugurējās bremzes spoleskā jau urmaas teica., ir sarežģītākas pēc uzbūves,pastāv lielāks risks to nobeigt..un no pieredzes varu teikt ka spole ar priekšējo bremzi ilgāk kalpos..,ja tā pakaļējā bremze nobrūk salabot var neizdoties..!
11.marts 2012, 12:16 | links
 
Es spoļu izvēlei jemu vērā divus faktorus:
1.Gruntenēm nesmādēju spoles ar aizmugurējo bremzi,
2.Spiningam lieku tikai ar priekšējo.Jo bremze tiek pieregulēta pirms copes.
Spole ar priekšējo bremzi ir vieglāka un vienkāršāka pēc uzbūves,par spoli ar aizmugurējo bremzi.Pēdējos gadus neesmu pat iepircis nevienu spoli ar aizmugurējo bremzi.Jo neredzu jēgu pirkt sarežģītāku spoli.
11.marts 2012, 11:43 | links
 
Tad jau Nexave 2500FC, jo kāts ir noskatīts Catana CX 270 ML. Paldies arī par to :)
11.marts 2012, 11:36 | links
 
par ietilpību.,jazin kam Tu to spoli pielietosi..:)
U.L. kātam der 1000..,bet ja ML tad jau labāk 2500
11.marts 2012, 10:12 | links
 
Heh, paldies, tad tā arī tam būs būt..
Nu jānoskaidro, kādu spoli ir labāk ņemt. Exage, bet ar mazāku ietilpību, vai Nexave par to pašu cenu, bet ar lielāku ietilpību.
10.marts 2012, 20:13 | links
 
Ja tu netaisies bremzi regulēt tinot auklu(proti, ja tev nav 3 rokas - viena tur kātu, otra tin auklu un neļauj trešajai regulēt priekšējo bremzi), tad droši ņem priekšējo bremzi, jo tai nav liekas detaļas, līdz ar to tā ir efektīvākā. Vari arī censties būt savādāks :)

PS man arī patika aizmugurējā bremze pirms gadiem 10.
10.marts 2012, 20:03 | links
 
Sveiki!
Meklēju, meklēju, bet tā arī neizpratu kādas tad ir tās galvenās atškirības starp spoli ar priekšējo bremzi un spoli ar aizmugurējo bremzi? Man kā iesācējam gribētos ieķert spoli ar aizmugurējo, bet daudzi saka, ka ja es netaisos zivs laikā regulēt bremzi, tad nav jēgas no aizmugurējās bremzes, ko es arī netaisos darīt, protams.

Es arī prātu, tā kā eboat patreiz ir atlaides, tad vai ir labāk paķert Nexave FC/RC 2500 modelīti pa 36ls vai Exage FB/RB (Vecie modeļi) tikai 1000 modelīti ar mazāku ietilpību..
10.marts 2012, 19:57 | links
 
OskarsB , jau iepriekš izlasīju , tik šī esot labāka tāpēc jautāju... :) .
8.marts 2012, 10:33 | links
 
iepriekšējā lapaa šajā spoles sadaļā izlasi ko es par savu ryobi rakstu..;)
8.marts 2012, 10:30 | links
 
OskarsB ,paldies !
Veikalā pagrozīju , viegla gaita . Veikalnieks jau saka , ka esot laba , Shimano līmenī . Būs jāņem.
8.marts 2012, 10:17 | links
 
tieši so ryobi nezinu.,bet ryobi pats par sevi ir laba manta..es gan ieteiktu ņemt priekšējo bremzi..! :)
8.marts 2012, 01:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager