Spoles

Jautajums kads ir budzets un kadus gramus velies metat. CDM spoles jau sen ir dazada kalibra speletaji un sen jau ir pari tas laiks kad tas tika nonievatas.

Neieteiktu uz seit izslaveto Kastking - parreklametas gan seit no musu baliniem, gan ari pasaule.

Vairakas reizes UK kanali un citi slave sho ka vienu no pagaidam optimalakiem:
SOLOKING Acura 136g Ultra Light Baitcasting Reel

Ja plano metat no 3g un esi gatavs investet ap 160 EUR, tad pasutit no digitaka un dabusi nedelas laika garanteti. Plus vel varesi pielikt kvalitativu FC vai PE.



krekls [11:07]: Sveiki, kungi,
Vai varat padalīties ar pieredzi vai ieteikumiem par BFS budžeta (Ķīnas) spolēm? Forumā praktiski nav info par to, izņemot Babra rakstu, kas ir pāris gadus vecs.
Cik lasīts, tad labas atsauksmes ir par Tsurinoya Dark Wolf Ultra KF-50S. Varbūt varat vēl kādu spoli ieteikt? Varbūt arī kātus varat ieteikt?Ņem [KastKing Sharky III] pagaidi janvāri - varbūt vēl iedos atlaidi

raimondsL, 18.decembris 2023, 15:23
18.decembris 2023, 15:54 | links
 
krekls [18.dec]: Sveiki, kungi,
Vai varat padalīties ar pieredzi vai ieteikumiem par BFS budžeta (Ķīnas) spolēm? Forumā praktiski nav info par to, izņemot Babra rakstu, kas ir pāris gadus vecs.
Cik lasīts, tad labas atsauksmes ir par Tsurinoya Dark Wolf Ultra KF-50S. Varbūt varat vēl kādu spoli ieteikt? Varbūt arī kātus varat ieteikt?
Ņem [KastKing Sharky III] pagaidi janvāri - varbūt vēl iedos atlaidi
18.decembris 2023, 15:23 | links
 
Sveiki, kungi,
Vai varat padalīties ar pieredzi vai ieteikumiem par BFS budžeta (Ķīnas) spolēm? Forumā praktiski nav info par to, izņemot Babra rakstu, kas ir pāris gadus vecs.
Cik lasīts, tad labas atsauksmes ir par Tsurinoya Dark Wolf Ultra KF-50S. Varbūt varat vēl kādu spoli ieteikt? Varbūt arī kātus varat ieteikt?
18.decembris 2023, 11:07 | links
 
Labdien. Varbūt kādam stāv šāda spole rezervē daļām, vai uz pārdošanu Daiwa SV 105 HsL. Paldies
8.decembris 2023, 08:48 | links
 
Ja kas tad uz black friday kaut kur var būt arī labas atlaides un smukākas cenas!
15.novembris 2023, 22:34 | links
 
Daiwa tatula 200 ltd 189€
https://www.sportfishtackle.com/en/artiklar/daiwa-tatula-hd-ltd-200.html?variant=210166

Abu Revo Beast 41 239€
https://www.sportfishtackle.com/en/artiklar/abu-garcia-revo-beast-40.html?variant=1479947

Būtiskā starpība:
Tatulai nav nerūsējošā tērauda gultņi, bet ir CRBB, bet vienalga tie agri vai vēlu būs jāmaina, man pašam turas bet čoms diezgan ātri dabūja mainīt jo sarūsēja.
Tatulai ir vājāka bremze, džerkojot vai BB piecirtienā bremze var izslīdēt.
15.novembris 2023, 22:32 | links
 
RaimisD [15.nov]: Jautājums no Babes tēmas.

,,Nekonezin
Labs vakars profesionaļi! Iesakiet multiplikatora spoli priekš mānekļiem līdz 100-120 gramiem!
Paldies!"

Pieļauju, ka Abu ir laba spole, bet mani nav pievīlusi un tīri labi pat patīk Tatula HD 200

Te apraksts.
Tatula HD 200 HSL

,,piemērotu kā spiningošanai Pelagic, Big Bait un citās spēka tehnikās, kā tvičs ar lieliem un vidēji lieliem vobleriem, smags džigs, drop šots utml. Spoles jauda padara to piemērotu spiningošanai ar mānekļiem kuru svars nepārsniegs 100 gr. Universāla spole, kas attaisno pat visprasīgāko spiningotāju cerības un viennozīmīgs tirgus līderis savā cenu kategorijā!"

200 eur laba cena.

Ltd būs solīti priekšā!:)tātad Daiwa Tatula hd 200hl ltd
15.novembris 2023, 20:10 | links
 
Jautājums no Babes tēmas.

,,Nekonezin
Labs vakars profesionaļi! Iesakiet multiplikatora spoli priekš mānekļiem līdz 100-120 gramiem!
Paldies!"

Pieļauju, ka Abu ir laba spole, bet mani nav pievīlusi un tīri labi pat patīk Tatula HD 200

Te apraksts.
Tatula HD 200 HSL

,,piemērotu kā spiningošanai Pelagic, Big Bait un citās spēka tehnikās, kā tvičs ar lieliem un vidēji lieliem vobleriem, smags džigs, drop šots utml. Spoles jauda padara to piemērotu spiningošanai ar mānekļiem kuru svars nepārsniegs 100 gr. Universāla spole, kas attaisno pat visprasīgāko spiningotāju cerības un viennozīmīgs tirgus līderis savā cenu kategorijā!"

200 eur laba cena.
15.novembris 2023, 19:34 | links
 

Kādi viedokļi pa abu max 4x l .varēs 50-100 gr māneklus mētat.varūt kādam ir tada.lūdzu atsauksmes.
13.novembris 2023, 19:37 | links
 
Sveiki, vīri!
Lai būtu par lietām viedoklis, pašam jāizmēģina. Vēlos izmēģināt kādu Shimano spoli, meklēju līdaku kātam, saprotu, ka izmērs ap 4000 laikam, copei uz nelielām/vidējām gumijām. Max ~6" gumijas. Auklu plānoju #1.0-#1.2

Apjuku, nedaudz no milzīgā Shimano spoļu klāsta un cenu mazās starpības starp modeļiem.

Jautājums ir, kuras Shimano spoles ir Daiwa Ninja līmenī un kuras Daiwa Fuego līmenī? Tas ir mans budžets spolēs un tas pilnībā nosedz manas vajadzības.

Līdz šim esmu spiningojis ar Salmo, LJ un Daiwa spolēm. Sapratu, ka Daiwa ir krieti pārāka. Šobrīd ir Daiwa Ninja un Daiwa Fuego, abas spoles 2500 izmērā un abas spoles patīk. Izmantoju vieglajā Jigā, labi tiek galā ar #0.8 un #0.6 auklām.

JIG_RIG_LV, 13.novembris 2023, 12:32


Man šķiet, ka Ninja līmenī varētu būt Sedona, Legalis - Sahara, bet Fuego - Nasci. Pats lietoju Sahara, šķiet normāla spole, nav nekādu sūdzību.
13.novembris 2023, 13:02 | links
 
Sveiki, vīri!
Lai būtu par lietām viedoklis, pašam jāizmēģina. Vēlos izmēģināt kādu Shimano spoli, meklēju līdaku kātam, saprotu, ka izmērs ap 4000 laikam, copei uz nelielām/vidējām gumijām. Max ~6" gumijas. Auklu plānoju #1.0-#1.2

Apjuku, nedaudz no milzīgā Shimano spoļu klāsta un cenu mazās starpības starp modeļiem.

Jautājums ir, kuras Shimano spoles ir Daiwa Ninja līmenī un kuras Daiwa Fuego līmenī? Tas ir mans budžets spolēs un tas pilnībā nosedz manas vajadzības.

Līdz šim esmu spiningojis ar Salmo, LJ un Daiwa spolēm. Sapratu, ka Daiwa ir krieti pārāka. Šobrīd ir Daiwa Ninja un Daiwa Fuego, abas spoles 2500 izmērā un abas spoles patīk. Izmantoju vieglajā Jigā, labi tiek galā ar #0.8 un #0.6 auklām.
13.novembris 2023, 12:32 | links
 
MT9 [26.okt]: Willy [13m]: MT9 [20m]: Man jau liekas,ka tie Veči savādāk nemāk!Bums,Onkyo(par citiem nezinu)..ja garantē rezultātu,tad dara...ideāla komunikācija,cena,foto,video utt

Willy, 26.oktobris 2023, 21:26
Māk, māk :PGadīties var katram kas kko dara?!jāsaprot un jāpiedod!:)...par mūsu auto servisiem labāk nerunāsim!..es 1.jūn.Babes sezonu atklāju 4:00 uz evakuatora!Pareizi ir, nav ko Lielupes matadoriem Babē līst! :P
Jā,jā...kardāns sadalījās reizinātājos!!...bet kāts laikam dārgāks par to dzelzi!:))kas zin kā būtu bijis...
26.oktobris 2023, 21:54 | links
 
Willy [26.okt]: MT9 [20m]: Man jau liekas,ka tie Veči savādāk nemāk!Bums,Onkyo(par citiem nezinu)..ja garantē rezultātu,tad dara...ideāla komunikācija,cena,foto,video utt

Willy, 26.oktobris 2023, 21:26
Māk, māk :PGadīties var katram kas kko dara?!jāsaprot un jāpiedod!:)...par mūsu auto servisiem labāk nerunāsim!..es 1.jūn.Babes sezonu atklāju 4:00 uz evakuatora!
Pareizi ir, nav ko Lielupes matadoriem Babē līst! :P
26.oktobris 2023, 21:49 | links
 
MT9 [26.okt]: Man jau liekas,ka tie Veči savādāk nemāk!Bums,Onkyo(par citiem nezinu)..ja garantē rezultātu,tad dara...ideāla komunikācija,cena,foto,video utt

Willy, 26.oktobris 2023, 21:26
Māk, māk :P

Gadīties var katram kas kko dara?!jāsaprot un jāpiedod!:)...par mūsu auto servisiem labāk nerunāsim!..es 1.jūn.Babes sezonu atklāju 4:00 uz evakuatora!
26.oktobris 2023, 21:39 | links
 
Man jau liekas,ka tie Veči savādāk nemāk!Bums,Onkyo(par citiem nezinu)..ja garantē rezultātu,tad dara...ideāla komunikācija,cena,foto,video utt

Willy, 26.oktobris 2023, 21:26

Māk, māk :P
26.oktobris 2023, 21:28 | links
 
MT9 [26.okt]: Iepriekšējās brīvdienās atteicās Abu C4 apsteidzes mufe. Paldies meistaram Bumam! Ātri un kvalitatīvi. Šajās brīvdienās atkal var doties uz ūdens ar lielajām kotletēm!

Aigars72, 26.oktobris 2023, 20:23 Par ātrumu skaidrs, bet kā noteici, ka kvalitatīvi? :P
Man jau liekas,ka tie Veči savādāk nemāk!Bums,Onkyo(par citiem nezinu)..ja garantē rezultātu,tad dara...ideāla komunikācija,cena,foto,video utt
26.oktobris 2023, 21:26 | links
 
Iepriekšējās brīvdienās atteicās Abu C4 apsteidzes mufe. Paldies meistaram Bumam! Ātri un kvalitatīvi. Šajās brīvdienās atkal var doties uz ūdens ar lielajām kotletēm!

Aigars72, 26.oktobris 2023, 20:23
Par ātrumu skaidrs, bet kā noteici, ka kvalitatīvi? :P
26.oktobris 2023, 20:27 | links
 
Iepriekšējās brīvdienās atteicās Abu C4 apsteidzes mufe. Paldies meistaram Bumam! Ātri un kvalitatīvi. Šajās brīvdienās atkal var doties uz ūdens ar lielajām kotletēm!
26.oktobris 2023, 20:23 | links
 
Nee tur kaut kas pabira vairāk. Bums (atvainojos nezinu īsto vārdu) gribu ar viņu sazināties čto po čom ir vērts remontēt nav....kādas izmaksas???

Zigs, 23.oktobris 2023, 11:56

PM
23.oktobris 2023, 14:29 | links
 
Nee tur kaut kas pabira vairāk. Bums (atvainojos nezinu īsto vārdu) gribu ar viņu sazināties čto po čom ir vērts remontēt nav....kādas izmaksas???
23.oktobris 2023, 11:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager