Spoles

eerglis,par to jaudu runajot manuprat jaskatas ari pasa spoles konstrukcijas kvalitate
12.maijs 2011, 15:31 | links
 
Kā pareizi sauc to `jaudu`? Man bodē šodien teica ka starp 2500 un 3000 nav citas atšķirības kā tikai auklas ietilpība un spolītes izmērs.
12.maijs 2011, 15:30 | links
 
protams, ka atšķiras ar izmēru, auklas ietilpību un arī ar "jaudu", kā tu to sauc :))
12.maijs 2011, 15:28 | links
 
jā spole būs lielāka un turēs lielākas slodzes.
12.maijs 2011, 15:25 | links
 
ar vārdu jauda es saprotu - var vilkt smagāku mānekli, vieglāk spole griežas uz lielāku zivi. Sory ja ne tā izteicos, nezinu kā to savādāk nosaukt :)
12.maijs 2011, 15:22 | links
 
ar vārdu jauda es saprotu - var vilkt smagāku mānekli, vieglāk spole griežas uz lielāku zivi. Sory ja ne tā izteicos, nezinu kā to savādāk nosaukt :)
12.maijs 2011, 15:15 | links
 
Laikam domāts ir zobratu attiecība? :)
12.maijs 2011, 14:42 | links
 
Ko nozīmē jauda???
12.maijs 2011, 14:40 | links
 
Iesācēja jautājums.

Vai spolītes modelis, piemēram 2500 no 3000 atšķiras tikai ar auklas ietilpību un izmēriem? vai tomēr ir atšķirīgas arī jaudas? Runa iet par viena modeļa salīdzināšanu.
12.maijs 2011, 14:39 | links
 
EKA, nav par ko! Tik neiedomājies, ka tās kādas kosmiskās tehnoloģijas. Parasta aukla par parastu cenu, kuru ir jēga maksāt.
12.maijs 2011, 12:45 | links
 
LISA, paldies par ieteikumu!
12.maijs 2011, 11:56 | links
 
EKA, willow pieminētā Stren Original man līdz šim laikam ir bijis veiksmīgākais pirkums. Gaiši zilā ar "glow in the dark" efektiņu. Lēta un bez jebkādiem niķiem.
12.maijs 2011, 11:52 | links
 
Ar pīto izjūtu katra zāles stiebriņa, nogrimuša zara,koka piesitienu.Tādējāti veiksmīgi izvairos no zacepiem.Par mānekļa spēli,vispār.Nekādus zirnekļa tīmeklīšus nelietoju.Praksē pārbaudīts,pēc Eiropas stand. ~0.12 to cto doktor propisal.
Sorry,ne par tēmu.
12.maijs 2011, 11:47 | links
 
LISA kādu mono auklu Tu iesaki lietot foreļojot?
12.maijs 2011, 11:30 | links
 
willow, jā, tā ir ļoti laba aukliņa.
12.maijs 2011, 11:25 | links
 
TERE BRUNO!

Nu nepatīk man mazupē pītā un viss. Nav nekādu objektīvu argumentu. Un, liekas, es tāds neesmu vienīgais...

Visur citur, jā!
12.maijs 2011, 11:24 | links
 
Par auklas rokā turēšanu...man ir tā..te varbūt var saskatīt nelielu līdzību ar mušmetieniem..:)..es ņemu auklu rokās un svārsta metienos varu pievilk vai palaist rotu tuvāk vai tālāk...tādējādi iegūstot zināmu amplitūdu, palīdzot spices metieniem ar savu pievilkšanu uzliekot spicei nelielu papildus slodzīti iemetiena brīdī un vēl ir citas priekšrocības....nu nezinu...to grūti ir izstāstīt, tas ir jāsajūt.
12.maijs 2011, 11:23 | links
 
Willow.
Ir daži roti,kas vērpj.Nelīdz pat dubultais griezulis.
12.maijs 2011, 11:20 | links
 
LISA..Tev ar liels paldies! Noteikti pievērsīšu uzmanību Taviem ieteikumiem reālajā praksē...nezinu vai tā kā Tu rakstīji es mēdzu izdarīties pie upes (nekad neesmu tam pievērsis uzmanību), taču savas iemetiena kustības un manevrus es pačekošu noteikti. Par auklu...lietoju mono..Stern Original 0.2 mm ...domāju, ka aukla ir laba, vismaz mani apmierina pilnībā..pluss galīgi svaigi uztīta (ļaujot auklai nolekt no spolītes, nevis spolītei griežoties)...Varbūt ir tā kā Tu saki...par daudz uztīta. Karabīnītes ar lietoju Owner..20 izmēru (vai 22..neatminos uz ātro) ar dubulto griezulīti...., bet jā..jebkurā gadījumā aukla ievērpjas. Uhh...atkal viela pārdomām un praktiskajām nodarbībām. Velreiz paldies!
12.maijs 2011, 11:17 | links
 
TERE LISA!
Nebūtu Tavā prof.Lielā Meistara un viena no Pasules vareno tēla,nez vai jautātu.
Kas pret pīto?
Pirms pāris gadiem mēģināju atgriezties pie mono.Nav kontakata.Staipu gumiju.
12.maijs 2011, 11:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager