Spoles

problemaatiski man liidz tai Daugavgriivas ielai ir tikt :( Ja es vinju atstaatu Juglas Salmo tad liidz pietdienai vareetu sanjemt paarbaudiitu atpakalj? Otrs variants ir meegjinaat likt citu auklu un tad saktiities kas notiek.

p.s.
iisteniibaa baigaa d... ir ja shaadi gadaas ar jaunu-nepaarbaudiitu inventaaru. sachakareeta cope kuraa ir ieguldiiti liidzeklji, laiks par emocijaam nemaz nerunaajot.
26.aprīlis 2011, 12:02 | links
 
dzhi - neesmu nekāds profiņš un notekti ne gudrākais šimpus Urāliem, bet no manas necilās pieredzes... auklu nu pa kādiem 90% vērpj spole. Tas kā aukla vērpjas savu defektu vai kāta defektu dēļ ir štrunts, salīdzinot ar to, kā to vērpj spole. Pēc tava apraksta man šķiet, ka vainīga ir spole. Pirmkārt, ieteiktu pavērot spoli darbībā. Izdari visu kā parasti, atver lociņu, iemet, laid pa straumi, aiztaisi ciet, izvelc laukā.... bet centies maksimāli darīt tā kā vienmēr... neiespringstot.... tikai ar to atšķirību, ka skaties uz spoli, ko un kā tā dara. Īpāsi kad aiztaisi lociņu un sāc ietīt. Man ir laba spole ar nelielu defektu. Aukla paliek lociņa sākumā un bieži vien nemaz neaizslīd līdz rullītim. Auklu savērpj abnormāli. Vienbrīd mocījos, ar domu, ka pieskatīšu copes laikā, lai aukla tek līdz rullītim... bet copes karstumā to nevar'... Otrs gadījums bija spole, kurai aukla no lociņa palika uz rullīša malas uz ietvara, nevis ieleca pa vidu. Ar laiku aukla tajā vietā pat izberza gropīti. Arī šī spole nenormāli vērpa auklu.... Trešais gadījums bija kolēģim. Rullītis bija sačakarēts. Nezinu kā... bet ik pa laikam rullītis griezās, ik pa laikam ieķērās. Vai nu smiltis tka iekšā vai kas tur bija... nezinu, bet arī auklu vērpa tā kā prieks...

Tā ka klausi NG un aizved spoli meistaram... Ja nebūs spoles vaina... tad varēs domāt ko citu... bet esmu pārlicināts, ka tomēr spole...
26.aprīlis 2011, 11:50 | links
 
Ir bijis kādreiz kaut kas līdzīgs. Aukla to tik vien gaidīja, lai sāku mētāt, bruka nost, griezās, putrojās utt. Neatceros auklas marku. Nomainīju auklu un viss ok.
26.aprīlis 2011, 11:46 | links
 
dzhi - atved uz Daugavgrīvas ielu, es iedošu meistaram, lai uzmet aci, ja rullītis nestrādā, tad maini spoli, jaunai spolei IR jāstrādā ideāli.
Tiesa ja aukla cieta, tad arī var būt auklas vaina, ja pirki vienkārši auklu, nevis auklu spolei, bet tas ir mazs procents, jo itāļi daudz ražo sporta lietas un bieži vien auklas ar palielinātu izturību spolei neder nemaz.
Katrā gadījumā vispirms iedod spoli meistaram un tad var izdarīt secinājumus
26.aprīlis 2011, 11:37 | links
 
rulliitis griezhas, bet vai vinjsh nodroshina pretsaveerpshanos tas ir jautaajums
26.aprīlis 2011, 11:33 | links
 
Nezinu,auklai -laba "atmiņa"!
26.aprīlis 2011, 11:30 | links
 
Normaalam baltajam taarpam jaabuut, lai 40m pamatauklas saveerpt :D
Panjem auklas gabalu...izver caur rulliti kaa caur sviru...un, ar minimaalu piepuuli pavelkot auklu...paarbaudi vai rullitis griezhas....
Kaada ir populaaras markas spole ? :) neticu ka tas ar shimano vai daiwu vareetu notikt...
26.aprīlis 2011, 11:30 | links
 
aakkis, 17g pluds, dubultais griezulis starp pamatauklu un pavadinju, auklu jau meegjinaaju taisnot, bet bez rezultaatiem
26.aprīlis 2011, 11:21 | links
 
interesanti kaadeelj tad mazais griezulis nespeej pildiit savas funkcijas? Pagaidaam tam neredzu nekaadu pamatojumu
26.aprīlis 2011, 11:18 | links
 
Aukla no cietajām?Ja rullītis strādā,tad nedrīkst vērpt.Spole varbūt ar ar ātru pārnesumu,bet rullītis tikai ar pirkstu griežot griežas.Tinot nemaz negriežas,un ja svars mazs galā.Paņem iztin to auklu pļavā,un no spoles puses caur pirkstiem turot izej visai cauri-jāiztaisnojas.Vispār galā trīskāršo griezekli un lieta darīta!
26.aprīlis 2011, 11:17 | links
 
dzhi........Nav jau teikts,ka spolē vaina.Uz ko copēji?Ko izmantoji par ēsmu?Var būt tieši ēsma to auklu tev savērpj.Piemēram baltos izmantojot tie ārā nāk kā roteris,un ja Tev ir mazs griezulītis,tad tas nespēj izpildīt tam doto uzdevumu.Var būt vienkārši lielāku un labāku griezulīti jāliek.Man tā arī bija,līdz kāds pameta šo domu.Šo to pamainiju un viss aizgāja.
26.aprīlis 2011, 11:09 | links
 
Boroda nezinu, bet tāds fakts ir. Ja ietinot aukla nedabon griezties ap savu asi (ko nodrošina rullīts), tad laikam tā savērptā daļas, kas rodas iemetienā paliek..
26.aprīlis 2011, 11:01 | links
 
nez kur tur kaatam vareetu buut braakjis. kaats vispaar grand distance 6m.
Kasiskajaa variantaa shaados gadiijumos es maucu uz veikalu un lamaaju no panckaam aaraa visus, kas man pagadaas, ja konflikts neatrisinaas paaris minuushu laikaa, bet shoreiz noleemu pakonsulteeties par apstaakljiem, kas vareeja novest pie shaadas situaacijas.
26.aprīlis 2011, 10:56 | links
 
Kā ar kātu var vērpt auklu?
26.aprīlis 2011, 10:54 | links
 
nedomaaju, ka ilgstoshi vinja vareeja pa to spraugu skraidiit. vienreiz iegaaja un tuuliit arii sisteemu apraava.
p.s.
rulliitis pretsaveerpeejam it kaa straadaa.
26.aprīlis 2011, 10:53 | links
 
dzhi moš kātam defekts? man ar vienu kātu vērpj auklu visas spoles :( a uz fīdera tās pašas spoles strādā uz urrā.
26.aprīlis 2011, 10:52 | links
 
dzhi, tavā gadījumā vair nebija jēgas taisnot auklu, jo šķirbā beržoties aukla jau bija izstaipījusies un viņa metīsies cilpā arī bez savērpšanās. Negribētos ticēt, ka ražotājs būtu atstājis tādu defektu. Te drīzāk ož pēc pašu tirgotāju roku darba.
26.aprīlis 2011, 10:47 | links
 
iisti pat nezinu ko lai iesaak, bet probleema ir sekojosha-
iegaadaajos jaunu populaaras markas match spoli un uztinu virsuu ne tuvu ne to leetaako itaalju auklu (0,2mm). pirmaa cope ar jauno inventaaru-vimbas bauskaa. Jau peec 0,5h sapratu, ka man nenormaali veerpj auklu. Kaa saac pludinaat ar atveertu locinju taa aukla kaapostiem vien skreeja nost no spoliites un blokjeeja iespeeju netikai turpinaat pludinaashanu, bet pat ietiit auklu un tas viss apstaakljos kad 30+ vechi pludina plecu pie pleca un auklas iet krustu shkjeersu. man jau saakaas panika, jo kontrole paar pludinju nekaada un tas var izveersties sapinjkjereetaas apkaarteejo copmanju makshkjerees ar visaam no taam izrietoshanaam sekaam. naakamajaa metienaa apraavu uzparikti vispaar DA JOP..... izraadiijaas, ka auklas uztveereejam skruuve nebija pieskruuveera un aukla traapiija spraugaa starp pretsaveerpeeju un uztveereeja korpusu kur arii vinju nocirta- braakjis pie spoles salikshanas kursh man jau taa slikto garastaavokli nodzina veel zemaak, bet tas jau situaaciju neuzlabo. nu neko pieskruuveeju, kas nebija pieskruuveets un izmatojot situaaciju kad sisteema ir jaapaarsien jebkuraa gadiijumaa noleemu iztaisnot auklu. Izgaaju uz celja iztinu auklu savus metrus 40 un ceriibaa, ka veerpshana beigsies ietinu auklu atpakalj un jau peec 5 metieniem nospruka taads kaaposts, ka dabuuju nogriezt arii tos 40m auklas. rezultaataa aukla principaa arii bija beigusies + gariigais nekaads un velk uz kashkji.
Ko man tajaa visaa vainot un kaa to situaaciju labot? slika aukla, slikta spole, slikts makshkjernieks?
26.aprīlis 2011, 10:13 | links
 
Andža! Guntarskl-pilnīga taisnība!
20.aprīlis 2011, 18:19 | links
 
Tā īsti pat nepamakšķerēju ar to 1000, laikam vienu kaltu uz 2kg paspēju izvilkt, un pāris reizes forelēs aizgāju-baigi nomocijos, dēļ defekta.
Man doma, ja sataisīs, tad uztīt kaut kādu 0.07 pīteni. :-)
20.aprīlis 2011, 17:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager