Spoles

Prieks, ka puikam sanāk.
Bišķi pārprati. Teicu ka startā, mācību sākumā lielāku mūltu smagajiem svariem vieglāk apgūt. Šī spole aptuveni kā Tatula 100.
Akarai virs 20-22g nevajadzētu. Magnēti nesavāks, var sanākt bārdas.
30.augusts 2023, 19:14 | links
 

Atnāk vienu dienu puika pie manis un saka- gribu multiplikatoru. Tā kā man viņš ļoti uz copi pavilcies, saku- ok, cik maksā? Shimano esot labas, daiwa, cena sākot no 150€ :) Mazliet piebremzēju, bet atmiņā pieglabāju. Pēc apmēram nedēļas CL RaimisD vienā pavedienā raksta, ja atdod Akara spoli. Domāju, ka sākumam ideāls variants, jo biju jau sācis Aliexpress brīnumus pētīt, bet te spole pati iekrīt rokās. Spoli ar Omnivas starpniecību dabūjām, ss.com kātu ar nolauztu pašu galu arī un tad puika pāris stundas pavadīja laukos pļavā, pagalmā, garāžā un beidzot arī dīķī. Spole met labi. Raimis brīdināja, ka paredzēta smagākiem mānekļiem, bet 4.nr. rotiņi, Relax gumijzives ar mazu svina galvu, pat paviegli vobleri lido tā, ka grēks sūdzēties. Protams, jā nu bez bārdām, bet tas jau tikai laika jautājums. Pirmās zivis nebija ilgi jāgaida- pagaidām daži asari un zemmēra līdaka. Šonedēļ puika jau 3x copēt bijis un vēl trinas, kad brauksim :) Paldies, RaimisD, esmu kādu dzērienu parādā! Ja tā lieta aizies, pirksim nopietnākus rīkus un esošos dāvināsim tālāk
30.augusts 2023, 18:15 | links
 
Čoms meklē multiplikatora spoli mānekļiem līdz 20-30gr. Kreisajai rokai. Budžets ap 100EUR ja kādam ir ko piedāvāt droši PM vai 26301605
1.augusts 2023, 10:06 | links
 
Un modelis arī būtu jāprecizē, nu jau ir pieejams SLX DC XT ar ID5 bremzēm, kurš faktiski ir Scorpion līmenī.
14.maijs 2023, 21:10 | links
 
Kāds kurš ir lietojis shimano slx dc, varbūt var pastāstīt iespaidus par so soli…kādu auklu labāk tīt, līdz kādam svaram mānekli un arī kādu labāk kātu izvēlēties prieks šis spoles, un varbūt pat ieteikt ko citu, ja šī nav laba?

Struganitajs, 14.maijs 2023, 18:30


Spolei nav ne vainas, 10-40g diapazonā būs OK. Parasti pērkot no sākuma izdomā, ko ar inventāru grib darīt - lai ieteiktu kātu un izvērtētu spoles atbilstību jāsaprot, ko tu ar viņu plāno darīt. Ar auklu arī tas pats - pītā no 1,2, ja plāno džigot līdz 2,0, ja plāno strādāt ar mānekļiem augšējā svaru diapazonā.
14.maijs 2023, 20:58 | links
 
Struganitajs [14.mai]: Kāds kurš ir lietojis shimano slx dc, varbūt var pastāstīt iespaidus par so soli…kādu auklu labāk tīt, līdz kādam svaram mānekli un arī kādu labāk kātu izvēlēties prieks šis spoles, un varbūt pat ieteikt ko citu, ja šī nav laba?
man ir. ļoti laba budžeta spole. lietoju pelāģijā, met arī tālu pēc vajadzības. nekad nav pievīlusi. man virsū 1.2 PE
14.maijs 2023, 20:46 | links
 
Kāds ir taisījis tjuningu vai labojis Shimano 2020 twinpower c3000 roktura lufti?
Kas tur īsti vajadzīgs un cik tas izmaksā?
14.maijs 2023, 18:51 | links
 
Kāds kurš ir lietojis shimano slx dc, varbūt var pastāstīt iespaidus par so soli…kādu auklu labāk tīt, līdz kādam svaram mānekli un arī kādu labāk kātu izvēlēties prieks šis spoles, un varbūt pat ieteikt ko citu, ja šī nav laba?
14.maijs 2023, 18:30 | links
 
Nu, ja par spoli skaidrs un gribas arī rotiņu pamētāt, tad vienīgais draudzīgais ieteikums multam, būtu nepārspīlēt ar pārnesumu, ja twitcham arī 8 ir ok, tad roterim max 7, labāk 6 komats.

Vigulis, 2.maijs 2023, 20:42

Pateicos!
2.maijs 2023, 20:44 | links
 
Nu, ja par spoli skaidrs un gribas arī rotiņu pamētāt, tad vienīgais draudzīgais ieteikums multam, būtu nepārspīlēt ar pārnesumu, ja twitcham arī 8 ir ok, tad roterim max 7, labāk 6 komats.
2.maijs 2023, 20:42 | links
 
Tik dārgam inventāram nesanāks gan zivtiņu apēst, gan utt, tā specializācija ir šaurāka, Twitch 213 ir optimuma klasika.

Vigulis, 2.maijs 2023, 20:21

Tāds man ir, gribu pamēģināt ar 2.18 cm. Jo, kā pierāda mana pieredze ar džerka kātu, man komfortablāk ar garāku animēt mānekļus + patīk, ka tālāks iemetiens. Ja vēl kāts elastīgs, vispār super. Gan kaut ko piemeklēšu. Ar spoles izvēli jau tiku galā, pievērsīšos kātam.
2.maijs 2023, 20:25 | links
 
Adrena ir RF akcija
2.maijs 2023, 20:24 | links
 
Tik dārgam inventāram nesanāks gan zivtiņu apēst, gan utt, tā specializācija ir šaurāka, Twitch 213 ir optimuma klasika.
2.maijs 2023, 20:21 | links
 
Un par jauno Bantam spoles modeli, tā ir jābūt. Shimano ir gājis Metanium 2020 virzienā, auklas acs tālāk, kasete šaurāka un ar lielāku diametru, attiecīgi, metiena distance pieaug. Mehānika arī 2018 modelim bija līmenī.
2.maijs 2023, 20:18 | links
 
Adrena Poison 1610MH-2 ir pasakains instruments 115-130 mm vobleriem.

Vigulis, 2.maijs 2023, 19:53

Man vajag ne pārāk ātru akciju, lai var arī rotiņus pamētāt :)) Un garumu gribu ap 2.20, jo 2.13 man šķiet biku par īsu. Un mānekļus mētāšu līdz 35 gramiem (ar lielu pretestību ūdenī). Vienvārdsakot, nav viss tik vienkārši :)
2.maijs 2023, 20:15 | links
 
Adrena Poison 1610MH-2 ir pasakains instruments 115-130 mm vobleriem.
2.maijs 2023, 19:53 | links
 
Ne gluži, Adrenai ir monokoka, ļoti skanīgs un viegls rokturis, ja twitcham spiež naudas, drīzāk jauno Zodias, tam ir līdzīga uzbūve.
2.maijs 2023, 19:44 | links
 
Ja twitch, tad Adrena noteikti būs labāks, man ir līdzīgs combo, tikai ar Metanium MGL.

Vigulis, 2.maijs 2023, 19:35

Vēl ir variants kātu arī ņemt Bantam, pavisam pēc fen šui būtu :)
2.maijs 2023, 19:38 | links
 
Ja twitch, tad Adrena noteikti būs labāks, man ir līdzīgs combo, tikai ar Metanium MGL.
2.maijs 2023, 19:35 | links
 
voters9 [2.mai]: Jaunais Bantam notestēts,pēc sajūtām un arī tehniski, noteikti labāks par 18.gada modeli,metiena distances pieaugums jūtams.
Vo, tieši komplekts, kuru arī esmu ieplānojis iegūt savā īpašumā. Vienīgi Adrenas vietā, iespējams Expride modeli, jo tur tas garums priekš manis varētu būt optimālāks. Ja nav nekas pret, nomet vēstulē savu tel. Nr., varētu dažas nianses pie tevis noprecizēt ;)
2.maijs 2023, 14:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager