Spoles

Jaunais Bantam notestēts,pēc sajūtām un arī tehniski, noteikti labāks par 18.gada modeli,metiena distances pieaugums jūtams.
2.maijs 2023, 12:41 | links
 
https://imgur.com/a/UPNKD02

Salmo Feeder 5 Quick Drag
15.aprīlis 2023, 15:09 | links
 
onkyo, Tu taču zini, cik tas ir vienkārši un ātri.
8.aprīlis 2023, 13:47 | links
 
Nupat Excelleram LT 4000 CP uztaisiju apkopi. Uz galda palika viena lieka detaļa. Nolamāju sevi par neuzmanību, pārjaucu spoli vēlreiz, bet no knibuļa vaļā netiku. Iepriekš biju ko līdzīgu redzējis dažu spoļu rotoros. Bet ne šajā. Sasodītais skrūvgrieža magnētiņš..
paiks, 5.aprīlis 2023, 18:48


Pesec, nebiji par slinku, lai pārjauktu spoli, bet par slinku, lai apskatītos shēmu. Šo var rādīt kā piemēru - kā nevajag darīt!
8.aprīlis 2023, 12:41 | links
 

Salùts visiem!Šādu var kāds komentēt!:)
8.aprīlis 2023, 12:32 | links
 
paiks [05.04.23]: Sasodītais skrūvgrieža magnētiņš..
:))) gadās.

Stāsts nav par spolēm, bet iz dzīves.

Strādāja mans fāča uz krāna, šķiet AK-5
Izdomāja izjokot jauno darbinieku kam tika uzticēts pārlasīt GAZ- 53 ātrumkārbu.

Viņam nemanot fāča iemeta izjauktās kārbas kastē vienu zobratu.

Čalis rūpīgi pēc shēmas salasa kārbu. It kā viss strādā, bet liekais zobrats.
Izjauc, pēta, mēģina kaut kur pieriktēt.
Pārlasa visu no jauna.

Pēc trešās reizes fāterītis atzinās, ka tas bija joks.
Dabuja protams ar to pašu zobratu pa muguru, bet beigās kļuva labi draugi.
5.aprīlis 2023, 19:16 | links
 

Te būs
5.aprīlis 2023, 18:49 | links
 
Nupat Excelleram LT 4000 CP uztaisiju apkopi. Uz galda palika viena lieka detaļa. Nolamāju sevi par neuzmanību, pārjaucu spoli vēlreiz, bet no knibuļa vaļā netiku. Iepriekš biju ko līdzīgu redzējis dažu spoļu rotoros. Bet ne šajā. Sasodītais skrūvgrieža magnētiņš..
5.aprīlis 2023, 18:48 | links
 
Ir kādam ko piedāvāt, vieglām džigam līdz 20g? Līdz 200 deņgam
5.aprīlis 2023, 00:10 | links
 
P.S. Pie tam, jo lielāka pieredze, jo idejiski tiešām mazāk svarīga inventāra kvalitāte, no effektivitātes viedokļa. Es, piemēram, varētu ar savu pašreizējo pieredzi džigot kaut ar slotas kātu, varbūt ne tik labi un komfortabli, bet varētu pēc auklas u.c. super sīkām niansēm i grunti kontrolēt i copi uz nervu pamata sajust. Tikai negribas to slotas kātu :)
zaraza, 4.aprīlis 2023, 08:21


https://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/630/
4.aprīlis 2023, 11:07 | links
 
to Gunča
Es gan gribētu redzēt tos skatu,ka Tu ar slotaskātu džigo.... Skats pa rubli :-)

fish1, 4.aprīlis 2023, 09:07


Pa rubli būs pa lētu :) Bet varam apspriest izcenojumus, ja tāds izklaides demonstrācijas pakalpojums interesē, arī komiķa ampluā varu sevi pamēģināt :D
4.aprīlis 2023, 10:46 | links
 
to Gunča
Es gan gribētu redzēt tos skatu,ka Tu ar slotaskātu džigo.... Skats pa rubli :-)
4.aprīlis 2023, 09:07 | links
 
P.S. Pie tam, jo lielāka pieredze, jo idejiski tiešām mazāk svarīga inventāra kvalitāte, no effektivitātes viedokļa. Es, piemēram, varētu ar savu pašreizējo pieredzi džigot kaut ar slotas kātu, varbūt ne tik labi un komfortabli, bet varētu pēc auklas u.c. super sīkām niansēm i grunti kontrolēt i copi uz nervu pamata sajust. Tikai negribas to slotas kātu :)
4.aprīlis 2023, 08:21 | links
 
Te drīzāk ir jautājums Jums, kāpēc vīrs ar vecākiem štrumiem ieliek Jums kloķi vai copē līdzīgi, kad Jūs copējat ar modernākiem štrumiem! Un atbilde nebūs inventārā!

Davis-Di, 1.aprīlis 2023, 17:17


Vēlreiz atkārtoju - neviens inventārs zivi neķer. Labs inventārs ir priekš SAVA komforta un kaifa. Forši taču ir ar moderniem, viegliem, jūtīgiem kātiem , spolēm un auklām. Bet, ja kaifu sagādā oldschool, tad var kaut ar lazdas kātu, tas taču katram savs, nav jābūt visiem vienādiem.

Kas attiecas uz vīriem, kas labāk ķer zivi, tad tāda piebilde. Pilnīgi noteikti ka večuks, kas 60 gadus nosēdējis pie viena ezera ar lazdas kātu visdrīzāk šajā ezerā izkodīs jebkuru copes sporta zvaigzni. Pieredze un prakse, vinš no galvas zin cikos pie kura pudura pabāž galvu zivs. Copes sportisti u.c. labi makšķernieki( manā subjektīvā ieskatā),atškiras tikai ar to, ka spēj ātrāk domāt un adaptēties dažādiem apstāķliem, eksperimentēt un riskēt, ir plašaks zināšanu loks par copes tehnikām, spēja neicilēties. Un tur arī inventārs un aprīkojums palīdz uzlabot "izkošanas" ātrumu.
4.aprīlis 2023, 08:15 | links
 
Sveiciens visām Daivām!
4.aprīlis 2023, 01:06 | links
 
Jo domāšanu neviens nav atcēlis !!!
1.aprīlis 2023, 17:44 | links
 
Kungi viss ir relatīvi - no punkta A uz punktu B var nokļūt ar kājām, zirgu, vairāk par gadsimtu vecu fordu, žiguli vai arī ar jaunu audi, neviens to neapstrīd.
Te drīzāk ir jautājums Jums, kāpēc vīrs ar vecākiem štrumiem ieliek Jums kloķi vai copē līdzīgi, kad Jūs copējat ar modernākiem štrumiem! Un atbilde nebūs inventārā!
1.aprīlis 2023, 17:17 | links
 
Raimi, vnk domāju, ka vecāka gadu gājuma cilvēki ir pieraduši pie senlaicīga inventāra, īpaši ja tā ir parastā copene vai gruntene!:)

Arī pagājušo gadu pie Ventas, redzēju, kā meita 45 ar mammu 70 ķer ar ņeržas apaļo un alumīnija kātu līņus! Iemetiens max 3m no krasta, bet ķer!

Draugs Guntars, 70, aizbraucu ar viņu līdakās, iedodu savu inventāru, lai pamēģina pāris reizes vismaz pamest! Nē, ar tik viegliem rīkiem līdakās nebrauc! Vnk tā ir pieradis un viss!

Katram savs!

Bet ir cilvēki, fanāti, kas instrumentus ved čeholos, pie ezera/upes sasien, pulē ar lupatiņu, utt! :)
1.aprīlis 2023, 16:29 | links
 
Raimim par Ānebhotepa spoli +++ :)
1.aprīlis 2023, 16:02 | links
 
RaimisD [01.04.23]: Vīri Jums nešķiet, ka mēs baigi nopietni uztveram savu copes inventāru tā nozīmi ?

Spoļu kontekstā.

Aizbraucām ar labu paziņu uz Lobes ezeru.
Pazinu viņu sen, bet kopā copējis nebiju.

Čoms sariktē senu spini, nākošā paaudze aiz bambusnieka. Spole arī kā no faraonu kapeņu izrakumiem.
Čīkst, krakšķ skaļa nemērā.

Pēc kādas stundas copes man reāli sāka besīt tie trokšņi (laikam tāpēc, ka īsti neķērās zivis)
Es čomam saku-klau tūdaļ piestāšu krastā aizei pie saimnieka kādu eļļu paprasi, ņem kaut solidolu, bet sasmērē spoli.

Čoms mieriņā atbild- sorry par troksni, tūdaļ to salabošu un pabāž spoli zem ūdens :)
Troksnis mazinājās, tā šams ik pēc brīža to peldināja.

Es viņam prasu- vai ar labu spoli un spini nebūtu patīkamāk copēt?
Uz ko viņš man atbild- patīkami ir kad zivis ķērās, a pārējais pie pakaļas.

Rezultātā līdakas saķērām līdzīgi.

Morāle.

Mēs paši piešķiram lietām vērtību un bieži vien to pārvērtējam.
Tas jau ir tas , ko teicu - sava ego apmierināšana. Un nevis lielīšanās citiem , bet drīzāk lielīšanās pašam sev....
Mārketings te arī nav bez vainas...
Bet nu - katram savs veids kā izpausties....
1.aprīlis 2023, 15:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager