Kā izvēlēties mānekli?

Priekš suvenīriem pašā laikā
11.jūlijs 2010, 09:36 | links
 
Nu šie jaunie http://www.maxota.com/
15.jūlijs 2010, 22:53 | links
 
Vai kāds ir mēģinājis šos ?
ebay.co.uk
18.jūlijs 2010, 17:14 | links
 
pauls

Ja nemaldos te pat pie bildēm viens bija ielicis, laikam teica ka labs uz sapaliem.
18.jūlijs 2010, 18:26 | links
 
Vot nesaprotu, man nekad nav patikuši RED HEAD mānekļi, bet plēsoņas augsti novērtē... Kas viņos ir tas, kas liek tos rīt? Ne viņi izskatās pēc zivtiņas, ne pēc kā...

Aij... Vot par kaut kādu h... te tagad iecepos...
20.jūlijs 2010, 15:17 | links
 
Mīkstais vobleris "Supernato",

divžuburu āķis mīkstajā mugurā,lai mazāk aizķertos.Jaunums-ka ir uzpildāms ar ūdeni,kas ļauj strādāt dažādos ūdens slāņos.
10.augusts 2010, 08:13 | links
 
O, šitas brīnums jau izskatās nu dikti interesants.
10.augusts 2010, 08:22 | links
 
Man uz līdzīgu Imakatsu brīnumu vairākkārt ņēmušas tieši lielās, vienīgi āķu konstrukcijas dēļ daudz shodu..
10.augusts 2010, 10:51 | links
 
Zivis ir pieradušas pie jūsu ēsmām,vajaga likt ko viņas nav redzējušas,un jutušas uz kārā zoba,jo nesmukāks un nekrāsā,jo labāks.
10.augusts 2010, 15:52 | links
 
Nu tādu viņas diez vai ir redzējušas; Sosy lures


29.augusts 2010, 21:20 | links
 
Vīri,varbūt varat padalīties pieredzē par vobleriem.Vispār par plēsoņu ,mānekļiem kā tādiem.Kautkā nonāku pie secinājuma,ka manas iecienītās gumijas zivis,kas ir pirktas un testētas gandrīz tonnām,līdaku acīs ir kļuvušas neiekārojamas. :) Un ir doma pievērsties citiem mānekļiem.Piemēram vobleriem.Ko varētu ieteikt par labu esam Latvijas ūdeņiem no Rapala vobleriem?Varbūt ir vēl kas ļoti labs?!Ļoti interesētu šāda informācija.Man neinteresē konkrētas krāsas,bet gan mānekļa tips.Šodien ohotā ribalkā maniju,ka baigi krievi poperus slavēja.Kas ar tiem?Cik noprotu,tad dikti jau guļošas līdakas tie uzbudinot!
Paldies jau iepriekš.Un tiešām lūgums ....bez spama.OK!
13.septembris 2010, 14:48 | links
 
lauric
ja gribi pirkt voblerus, tad dikti svarīgi kas ir tie dziļumi, pa kuriem taisies ālēties.
pagāšnedēļ nopirku Sebiles Koolie Minnow, iet šamais līdz 2 metriem, vēl īsti izmēģinajis neesmu, bet esmu pārliecināts, ka uz tā kas uzsēdīsies, jo spēle man dikti patikās. Un ja taisies pa seklumiem copēt, tad uzjautā Griezeejam, gan jau šis neatteiks padomu :))))
13.septembris 2010, 14:56 | links
 
Man no virsmu mānekļiem labāk par poperiem patīk walkeri, laikam tāpēc, ka vieglāk izspēlēt. Poperim tas plunkšķis reizēm par skaļu sanāk, līdakas bēg :). Tas pats Rapala Skiter Walk, Sebile Ghost Walker.... visrezultatīvākais man ir Arbogast Walking Dawg, ap 12cm garš, melns, ar dzelteniem plankumiem sānos, izskatās pēc salamandras, bet mūsu līdakām nez kāpēc patīk.
13.septembris 2010, 14:57 | links
 
griezējs jau tik rausta, rausta ... :)) a man kkā nav ticības tam ko daru, gribas kādu, seklumiem, kam raustīšana nav pārāk svarīga, tas pats daiwa minnows derētu? :))
13.septembris 2010, 15:29 | links
 
aigaigars
es ieteiktu paņemt to pašu Sebili, nu man baigi tā spēle patīk pat vienmērīgi velkot :))) un esmu drošs, ka ščukāriem arī patiks :))) būs jāņem Griezeejs laivā un jābrauc uz Ķīsi rudens līdakās, es jau zin šis jau gaida :)))
13.septembris 2010, 15:38 | links
 
pēdējā fīdercopē gadījās izvilkt džerku :)) to 6dien uzliku uz parasta 3-21g spina, jau pēc pāris metieniem bija pirmā cope, pēc pāris metriem nospruka (protams, raustot) bet negribējās turpināt, žēl kātu, varbūt tomēr ticēt savai raustīšanai.... :)))))
13.septembris 2010, 15:48 | links
 
Zivniex, brauxim tad, kad Tev būs jaunc kāc + pītā aukla. Nu, lai pa nopietno var dancināt.

Aigars, TD Minnows arī ir raustāmais. Pie kam samērā prasīgs pret kātu. It sevišķi lielākais izmērs, un ja grib pa kārtīgo. Lai gan TD Minnows man personīgi labāk patīk, tomēr MaxRaps nav tik prasīgs uz ātru un īsu kātu, tāpēc varbūt kādam noderīgāx.

Laurīc, ja līdz 1,5-2 m varu ieteikt x-rap un Lucky Craft Pointeri. Man patīk. Raustāmie abi. Pointerim vajadzēs cietāku kātu.
Ar Izumi var visādi spēlēt, gan vnk vilkt, gan uztwitchot, dažādos dziļumos. 105&120 slow sink stāvošā ūdenī var līdz 2-3m lēnām strādāt. Bet tur ir jāseko līdz, cik dziļi ir iegrimis. Kāta izvēle atkarīga no makšķerēšanas stila.
13.septembris 2010, 16:22 | links
 
Griezeejs,Dziļums man pārsvarā ir tevis minētais.Līdz 4m.Ko līdz 4m vari ieteikt?Taču gribētos arī lielākiem dziļumiem kautko.Ap4-8m apmēram.Tevis minētie x-rap un Lucky Craft ar tādu domu ir ražoti tos raustīt,vai tā ir tikai tava pieredze,ka tā ir labāk?
13.septembris 2010, 19:06 | links
 
Zivniek , es arī esmu iecienījis Sebilla voblerus un arī gaidu . Tagad gribu paprovēt Izumi produkciju , būs jābrauc uz Salmo bodi un jāiepērk .
13.septembris 2010, 19:07 | links
 
Kāds gadijumā nezin kur netā var Izumi izstrādājumus atrast?Latvijā veikalos vienkārši nenormāli kosmiskas cenas!Sviests!Redzēju istādē kā tie strādā.....izskatijās labi!
13.septembris 2010, 19:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager