Kā izvēlēties mānekli?

un velviens stulbs jautajums: kads ir mudzis? Rolling Minnow?
Links
2.jūlijs 2008, 15:00 | links
 
uz peli ķer lašveidīgos volgā un citās šo zivju paradīzēs! ;)) uz vardi līdakas toč ņem, tāpat kā uz ķirzakām un citiem mošķiem! vardes ir aktuālas pavasarī!
2.jūlijs 2008, 18:53 | links
 
mja i.z. tieši šie ir mūdži!
2.jūlijs 2008, 18:53 | links
 
ko tagad experti sakat sitada laika ko me=ginat saura 10-20m plata upite 1-3m dziljuma ko meginat metat negribas visu kasti parbaudit?
7.jūlijs 2008, 17:13 | links
 
ja ūdens dzidrs, tad kādu umšāku vobleri ar iegrimi līdz 2,5m , lai kantes vari apspēlēt! pie zālēm un pie krastiem kādu roteri!
7.jūlijs 2008, 20:58 | links
 
mrx cieniigs jautajums! var kerties kvai uz kondzervbundzu ja liidaka izsalkusi!
7.jūlijs 2008, 21:52 | links
 
nu vnk pajautaju ko jus donajat kas tagad butu labs bet vairs nejautasu ir te tadi kuriem nepatik ka jauta pasi tik drixt:(
7.jūlijs 2008, 22:03 | links
 
Pameiģini gumijzivi vai rotiņu, uz vobleri un šūpiņu
cerību maz!
8.jūlijs 2008, 15:48 | links
 
es vakar uz vizuli abas dabuju un uz gumiju 5as 6as aizgaja
8.jūlijs 2008, 15:52 | links
 
Daugavā, pie saulkalnes nomētājs rotiņus, gumijas, karotes un nekā, tiko uzliku peldošo vobleri ar iegrimi līdz 1,5m tā līdaka klāt(tieši 50cm-amnestēta), vēl pāris uzsitieni un viss!!! Tā kā voblerītis strādā!!! :)
8.jūlijs 2008, 18:49 | links
 
Ir doma braukt uz Liepājas ezeru līdakās, varbūt kādam ir kādi ieteikumi par vizuļiem? Krāsas, tips utt.
11.jūlijs 2008, 16:56 | links
 
Liec ko gribi - zivju ta nav.... bet ja ir vēlme domā pats - vidējais dziļums 1,5m - secinājumi pašam.......
15.jūlijs 2008, 10:49 | links
 
Liepājniekā pārsvarā lieto gumijzivis visdažādākās krāsās un formās.
Svētdien 4 dabūju apmēram katru 1,5kg uz oranžu gumijas zivi ar spīdumiem iekšā. Visas zāļu malā bija.
Sestdien atkal 2,3kg dabūju uz zeltītu vobleri ar iegrimi līdz 1m. Paņēma klajumā.
Roteri der uz asariem.
Jāskatās kas notiekas ar laiku un jāmēģina :)
p.s. pretzāļniekus sagatavo ar, jo mēdz viņas vispār ielīst zāļu puduros :)
15.jūlijs 2008, 12:41 | links
 
Es vakar biju Liepaajniekaa pie reiniem....cope bija gan uz rotina, gan uz gumijas, gan pretzaalu voblera.....
looti ieteicams lietot pito zilku...jo daudz zaalu....zilkai un spolei sanaak baigaa slodze....
15.jūlijs 2008, 15:46 | links
 
Kuzijs pārspīlē, tur ar fishu ir Ok. Tikai vienam veicas vairāk otram mazāk. Es sevi pieskaitu pie tiem otrajiem. Paziņa kādu mēnesi atpakaļ Liepājniekā noķēra 7nieci, ar asaru gumijas tārpiņu 0,16 mono aula BEZ PAVADĪŅAS...
Arī Olte 01.05. normālu kukainīti noķēra, LČ špinerāšanā arī bija normāli lomi. Kā teica nelaiķis E. Liepiņš:
''Vajag tikai rakt!!!''
15.jūlijs 2008, 15:48 | links
 
es vēlētos zināt kādu mānekli likt spiningam jo dzirdēju ka tā izvēle atkarīga no vietas,un vēl kādu auklu labāk ņemt jo esmu iesācējs. Tas ezers neīpaši liels, grunts dūņaina, krasti aizauguši , ūdens dzidrs. Domāju uzzināt ko likt lai labāk ķeras!
17.septembris 2008, 19:31 | links
 
auklu kā iesāējam liec monofilo! ja plāno iet uz līdakām tad liec kādu nezinu grūti man teikt sen vairs neķeru uz monifilām, nu kādu 0.28-0.3 mm!
mānekļi tiešām ir daudz un dažādi! ja esi iesāējs vari mēģināt teiksim gumijas zivtiņas! viņas sanāk lētāk kā vobleri!
17.septembris 2008, 19:36 | links
 
vari paproveet arii rotinu, universaals un labs visos laikos :)
17.septembris 2008, 23:39 | links
 
iegaju šodien ēsmā uz ģertrūdes. šiem jaunā sebiles produkcija ienākusies(vobleri). paraustiju pie šiem pa akvāriju un aizgāju laimīgs ar pāris vobleriem saujā. cenas mērenas.
28.novembris 2008, 15:11 | links
 
Nja,sod redzeju sebille voblerus.Skatijos krievijas forumos tur tie ir pirmo vietu topa. Cena nav darga apm vienlidz ar rapalu.Cik mekleju info tik labas atsauksmes.
28.novembris 2008, 16:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager