Kā izvēlēties mānekli?

Tu domā ka Latvijā ir tikai makšķernieki,kas internetā te sarakstās?Daudzi varbūt palasa un smejas,nu tie tur putojās,a tolka no viņiem.Zinu daudzus,kuriem bijis nebijis tādi LV makšķernieku portāli,ka tikai viens otru ar savām "gudrībām" pačakarētu.Kaut vai krievu lapas,palasiet forumus,tur vīri pa lietu runā,izsaka savas domas par visu.Gandrīz katrai lapai ir savi klubi un kluba biedri var nopirkt sev vajadzīgo ar labām atlaidēm.Piereģistrējies forumā,tas vēl nenozīmē,ka Tu visus jaunumus redzēsi.Ir jaunumi ko var redzēt tikai kluba biedri.Nu vienīgais jāstājas klubā.Nekā CL klubs-tolka ta kāda?
9.februāris 2010, 20:36 | links
 
tolka nekāda! gudri muldēt arī nav māksla. katris tik izsaka savas domas.
9.februāris 2010, 21:19 | links
 
Pievilinātājs kīts
28.februāris 2010, 23:40 | links
 
ir kādam pieredze ar lētajiem ķīnas vobleriem?
23.marts 2010, 13:26 | links
 
Ir. Negatīva. Vairs nelietoju. Nevienam neiesaku.
23.marts 2010, 14:09 | links
 
Griezeejs: kaadeelj negatiiva?
23.marts 2010, 17:38 | links
 
Tas ir kā Mersedesu ar Zaparožecu salīdzināt.
Voblerim katra mm 10mitdaļa ir svarīga. Gan izmēros, gan izsvarojumā. Es vismaz tā domāju, bet citus apstrīdēt netaisos.
Noķert jau var dažkārt ar dajebko. Bet dažkārt :))))))
Nu un man in general lētas kopijas nepatīk, un netaisos pirkt Hobijam lietas, kas nepatīk :P
Ja Tev cena ir svarīgāka par Qualitāti -> go ahead!

P.s. Te es runāju par lētajām kopijām, nevis par China ražotiem. Dažus no lētā gala apskatot ir bijusi sajūta, ka ražoc vietā, kur dajebko no plastmasas taisa, un par makšķerēšanu šim uzņēmumam ir visai miglainc priekšstac.
23.marts 2010, 17:52 | links
 
Griezeejs: bet ja pieet no taas puses, ka po vai marcedes vai zaporodzhec, ka tik nonaak no punkta A un B?
23.marts 2010, 18:22 | links
 
iemest vobleri punktā A un izvilkt līdz punktam B :)))
23.marts 2010, 18:29 | links
 
Es pat no Poļu Jakson un Salmon esu atteicies pilnīgi Jo Vienīgais kurš strāda ir Jakson misiņa klarote kurai viss missiņš jau ir nolobijies nost un maķenīt sāk rūsēt :DDDD
23.marts 2010, 18:35 | links
 
bums: un kaa tad ar daiwa? :D
23.marts 2010, 18:51 | links
 
Bums, piedod, ka Tavā vietā atbildu ;)
Daiwa ir Mersedes :)
23.marts 2010, 19:39 | links
 
-> lietus
Kā jau raxtīju: Noķert jau var dažkārt ar dajebko. Bet dažkārt :)))))))
23.marts 2010, 19:43 | links
 
Jā, jā, Griezeej, bet lētie ir tie īstie priekš ļumīgajiem (carbona) kātiem:DDD
23.marts 2010, 19:51 | links
 
Nejauc, Briļļainais, carbona ir Neļumīgāki :DDDDDDD
23.marts 2010, 19:56 | links
 
nee nu labi, kas konkreeti ziviim ir pretiigs tajos leetajos meeslos?
23.marts 2010, 21:22 | links
 
Pareizi sajūtot un izvadot "mēslu" arī var zivi noķert. Šad un tad, bet ne vienmēr :))))
Kas konkrēti viņām nepatīk, nezinu. Būs vien Tev pašam zivju valoda jāmācās un viņām jāusprasa :)))))
Pac ar zivēm runāt nemāku. Kā faktu varu minēt to, ka atlaižot kādu un paprasot vecmammu atsūtīt, ne vienmēr kāda lielāka piesakās :DDDDDDD
P.s. Un beidz retoriskus (aptuveni) jautājumus usdot. Paprasīji par lētajiem, atbildēju - nepatīk ;)
23.marts 2010, 21:36 | links
 
lietus. Sāc kaut vai ar to, ko Tu uzskati par lētu. Nav tāda zīmola "lētais ķīniešu vobleris". Piemēram, strādājoši Cormoran vobleri ir 3x lētāki par "Daiwa". Ja Tu par lētajiem uzskati tos beznosaukuma pa Ls1.5, tad liekas, ka tos ir grūti trāpīt upē, tiem ir uzreiz jānomaina āķi, un daudzmaz lietojami būs kādi 5 no spaiņa.
23.marts 2010, 21:59 | links
 
Tieši tā - 5ci (vai mazāk) no spaiņa. USAistiem ir tāc "marketingisx" teiciens par mānekļiem kā - works right out of the box. Kārtīgiem brendiem visi vobleri strādā vienādi un paredzami. Ar "lētajiem" ......
Nu var jau viņus pielocīt, pievīlēt, piekrāsot ........, ja šai nodarbei ir laix un gribas ar to nodarboties.
Juliuss, skalā Mersedes - žaporožec, ja Daiwu novērtēju kā Mersi, tad Cormorānc, pēc manām domām, un negribu strīdēties, būtu - FoļksVagenc :)))))
Izņemot "no kastes" dažiem cilpiņa jāpieloca. Varbūt man neveicas, bet tā ir gadījies ;)
23.marts 2010, 22:17 | links
 
Griezēj, nelecies! Es to iepriekš takstīju tā hipotētiski.
P.S. Ir arī veci merši un jauni VW:DDD
23.marts 2010, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager