Kā izvēlēties mānekli?

skaidrs vien ko atceries tas ir vārds un dazas lietas...
3.novembris 2010, 15:26 | links
 
V.S.O.P
No 5 metieniem 4 Tevis minētā kalibra līdakas tā nav salda sajūta -drīzāk tas ir superorgasms!
:)
3.novembris 2010, 15:25 | links
 
Miera ielā māja nodega, Vitjka pārvācās uz Juglu, bija vēl cehs Valdemāra ielā, tad sāka strādāt uz "Ēsmu", bet man šķiet, ka atbilstošu materiālu tā arī vairs nedabūja. Pēc tam no Ēsmas viņš pazuda(nezinu kādēļ), nu jau gadus 5-6 pat sazvanīties nav sanācis. Diezgan grūti bija kopā braukt copēt, kad viņš dzīvo Juglā, bet es pretējā Rīgas pusē, kaut kā vairs nesanāca.
3.novembris 2010, 15:25 | links
 
v.s.o.p tu gribi sacīt ka vairs nav iespejams iegadaties gandriz identiskus tiem mūdžiem..
3.novembris 2010, 15:17 | links
 
Par mūdžiem

Nu jau gadi 14-16 būs, varbūt vairāk/mazāk, bet biju klāt piemūdžu saknēm. Kas Vitjka(Miera ielas "dzīvoklī") tos taisīja sev un draugiem(čomu cena bija 4-5 Ls). Vislabāk strādāja pirmā gada ražojumi. Pēc tam copmaņi sāka prasīt, lai mūdzis par 7-8 lati būtu ilgspēlējošs(līdakas viņu ātri saplosīja ar zobiem). Tika mēģināts tos iestrādāt epoksīda sveķos, cietināt pirms gruntēšanas un krāsošanas. 3D Ačeles speciāli pasūtīju no štatiem :) Parādījās jauni izmēri, bija man pat mūdzis īpašam seklumam ar diviem āķiem, mugurā, kā džigiem, bet tie tika sakosti vēl ātrāk dēļ tā, ka āķis nebija kustīgs.

tas mūdzis sastāv no daudzām detaļām, cietā putuplasta divām kārtām, 7-9 svina skrotīm, stiepļu skeleta, āķus Vitjka pika labus, bet riņķīšus viņam taisīja speciāli, rūdīja "vagonkā". Pašu svarīgāko - materiālu - vairs sen nevar dabūt. Tāpēc kā acuraugu glabāju vecos Koroboka un Griba taisītos vimbu pludus un dažus orģinālos mūdžus, kādi 10 varbūt vēl ir. Diemžēl pirmā gada ražojumi vairs nav, jo vienreiz pēc copes ienāca prātā mazliet pažāvēt kasti padzisušā pirtī un kādi 30 mūdži totāli pazaudēja formu un celtspēju. Tie, kuri ir saglabājušies, ir no 3 gada ražojumiem, maz lietoti, bet strādāja.

4 gab atradu bez dziļas rakšanas, ielikšu pie bildēm, nav gan labākās krāsas, bet arī šie strādāja.

Lai ko Jums stāstītu Salmo, viņu kopijas nemaz nav līdzīgas ne pēc gaitas, ne pēc zivīguma. Saldi laiki bija, kad Babītē mums vilka 3-4 laivas līdz, lai atrastu zivīgās vietas.... nācās manevrēt :)))) Bet ir salda sajūta, kad no pieciem metieniem izvelc 4 līdakas no 2 līdz 5 kg ...
3.novembris 2010, 15:10 | links
 
kādā krāsā tam voblerim acis? divdaļīgais?
3.novembris 2010, 14:31 | links
 
paradi kadu bildi.
3.novembris 2010, 13:30 | links
 
Vairi,tas ir ģeniāla meistara Korobkova darināts vobleris,kādreiz viņš tos taisīja un pārdeva,es pirku Ēsmā un vienreiz no viņa paša.Pēc izskata un formas viņš līdzinās Salmo "Mūdzim''Vai meistars vēl dzīvs un kaut ko taisa,nezinu.Personīgi es viņa ražojumus uzskatu par labākajiem.
3.novembris 2010, 13:28 | links
 
Eidis bija Babītē noķēres desmitnievi ar - ''mūdzis'' Koroboka. Kas tas ir, vai kāds var ielikt bildi un vietu kur var iegādāties.
3.novembris 2010, 13:14 | links
 
Ideāli!Liels paldies.Tas arī bija nepieciešams.
14.septembris 2010, 08:45 | links
 
Lauric, ja intereseejies par rapalu, tad paskaties www.rapala.LV- tur buus katra voblera un tehnikas apraks latvieshu val
13.septembris 2010, 23:47 | links
 
paldies par to pašu!!!
13.septembris 2010, 21:37 | links
 
Un lai būtu skaidrība - es neesu "in charge" ar makšķerēšanas lietu tirdzniecību, tāpēc ...
13.septembris 2010, 21:28 | links
 
www.salmo.lv - kautkā tā ;)
13.septembris 2010, 21:26 | links
 
griezeejs;ir ezers kur vobleri negrib,uz gumiju pārsvarā zemmēri,roterus nemēģināju,ar šūpiņiem uz velci,velce man nepatīk,uz dzīvo ņem,bet arī tas man nepatīk.runājos ar vietējiem,uz līdakām tur tikpat kā necopē.ieteica blakus ezeru tur līdz 3kg varot noķert bez problem,negribu!!!mans pers.rekords 5kg.gribas lielāku!!!salmo veikali tikai rīgā?ja vari uzraksti adresi.
13.septembris 2010, 21:24 | links
 
Man nemaz viņu tik daudz nav, Laurīc. Pa gadiem iekrājušies, un vienmēr kautko jaunu arī gribas noprovēt. Agrāk nedaudz arī sportoju.
Tagad gan, iegādājos tikai to, kas man tiešām nepieciešams. Un pieredze ar experimentiem un gadiem nāk :)))))
BTW, te pieminētais Clakstošais Raps, tas pac bezmēlīšu cranks arī ir. Klasiskais ir Rattlin Rap. Daudzi tādi ir ar VIBE nosaukumā arī no citiem ražotājiem. Te var nedaudz palasīties.
13.septembris 2010, 21:23 | links
 
Lauric: pa dziljumiem Clackin' Rap no Rapala
13.septembris 2010, 21:06 | links
 
Tu gribi lai tev 60 lpp pāraksta?Labāk piebrauc Lizzy,lai tev aizsūta,saki ka busi viņas uz mūžu, nu produkta noņēmējs.
13.septembris 2010, 21:02 | links
 
Nu neesmu es veikalā,bet gan ebayā rakņājos! :) :) :) Latvijā pirkt Rapalas.....Nu ļoooooooti biezam maciņam jābūt!Man roka neceļas to maksāt!Šad tad pa TV rāda večus ar vobleru koferiem!tad nu nezinu īsti ko tādā brīdī domāt....vai tiešām biezais,vai pilnīgi sajucis ar to copi!Tas tā...maigi izsakoties.Īstenībā Griezeejs arī mani nošokēja ar saviem krājumiem!!!
13.septembris 2010, 21:00 | links
 
griezeejs,ieskaties sava raksta komentos.
13.septembris 2010, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager