Mans makšķerēšanas inventārs

Labvakar kungi!
Varbūt kāds var padalīties ar info - kurā Rīgas bodē varētu iegādāties bezriņķu makšķerei konektoru- auklas pievienošanai?

agalds, 19.decembris 2016, 18:18


Pie Agra "Copes bode", agrāk Milo
19.decembris 2016, 18:59 | links
 
Labvakar kungi!
Varbūt kāds var padalīties ar info - kurā Rīgas bodē varētu iegādāties bezriņķu makšķerei konektoru- auklas pievienošanai?
19.decembris 2016, 18:18 | links
 
Tad ir ieteikumi uz kuriem konkrēti modeļiem skatīties, lai daudzmas atbilstu kvalitātei un kalpotu tam, kam paredzēts?

sigi, 31.oktobris 2016, 21:24


Mani pilnīgi apmierina Preston, kurus varēja/var iegādāties Ēsma uz Dzelzavas ielas.
31.oktobris 2016, 22:40 | links
 
Kas ir budžeta risinājums? Ņemot vērā, cik vienkārši šiem būtu jābūt uztaisāmiem, tad lielāko summu varētu sastādīt brends. Lai gan mūsdienās jau visādus lētus mēslus taisa, lai arī jau taisīšanas procesā zināms, ka tas nekalpo par 100% tam, kam paredzēts..

sigi, 31.oktobris 2016, 16:37

Būtībā- tas nozīmē, ka uz viņiem ir rakstīts Cormoran, nevis kāds skaļāks Japāņu brends ;) Pēc uzbūves nekādu atšķirību starp augstākminētajiem un citiem, brendotajiem neredzu...

Meisters, 31.oktobris 2016, 16:59

Būtībā tas nozīmē , ka pēc uzbūves tie ir vienādi, bet pēc izmantotā materiāla un lietderības krasi atšķirīgi. :)

Jaaniss, 31.oktobris 2016, 19:48




Tad ir ieteikumi uz kuriem konkrēti modeļiem skatīties, lai daudzmas atbilstu kvalitātei un kalpotu tam, kam paredzēts?
31.oktobris 2016, 21:24 | links
 
Kas ir budžeta risinājums? Ņemot vērā, cik vienkārši šiem būtu jābūt uztaisāmiem, tad lielāko summu varētu sastādīt brends. Lai gan mūsdienās jau visādus lētus mēslus taisa, lai arī jau taisīšanas procesā zināms, ka tas nekalpo par 100% tam, kam paredzēts..

sigi, 31.oktobris 2016, 16:37

Būtībā- tas nozīmē, ka uz viņiem ir rakstīts Cormoran, nevis kāds skaļāks Japāņu brends ;) Pēc uzbūves nekādu atšķirību starp augstākminētajiem un citiem, brendotajiem neredzu...

Meisters, 31.oktobris 2016, 16:59


Būtībā tas nozīmē , ka pēc uzbūves tie ir vienādi, bet pēc izmantotā materiāla un lietderības krasi atšķirīgi. :)
31.oktobris 2016, 19:48 | links
 
Kas ir budžeta risinājums? Ņemot vērā, cik vienkārši šiem būtu jābūt uztaisāmiem, tad lielāko summu varētu sastādīt brends. Lai gan mūsdienās jau visādus lētus mēslus taisa, lai arī jau taisīšanas procesā zināms, ka tas nekalpo par 100% tam, kam paredzēts..

sigi, 31.oktobris 2016, 16:37


Būtībā- tas nozīmē, ka uz viņiem ir rakstīts Cormoran, nevis kāds skaļāks Japāņu brends ;) Pēc uzbūves nekādu atšķirību starp augstākminētajiem un citiem, brendotajiem neredzu...
31.oktobris 2016, 16:59 | links
 
Kas ir budžeta risinājums? Ņemot vērā, cik vienkārši šiem būtu jābūt uztaisāmiem, tad lielāko summu varētu sastādīt brends. Lai gan mūsdienās jau visādus lētus mēslus taisa, lai arī jau taisīšanas procesā zināms, ka tas nekalpo par 100% tam, kam paredzēts..
31.oktobris 2016, 16:37 | links
 
Nezināju, kur šo ierakstīt.. Vai kāds zina, kur Rīgā var iegādāties "Rod strap" savilcējus. Tos arī var redzēt Oltes pēdējā raidījumā.

Zinu, ka būs komentāri, ka pats tādus var izgatavot, bet vispirms vēlējos noskaidrot, kur Rīgā tie iegādājami un cik varētu maksāt.

Man liekas, ka tas varētu būt labs līdzeklis spices nosargāšanā :)

Paldies!

sigi, 31.oktobris 2016, 14:03


Pie mums ir pieejams budžeta klases risinājums no Cormoran. Cena viņiem ir 2.89Eur ;)
31.oktobris 2016, 14:27 | links
 
Nezināju, kur šo ierakstīt.. Vai kāds zina, kur Rīgā var iegādāties "Rod strap" savilcējus. Tos arī var redzēt Oltes pēdējā raidījumā.

Zinu, ka būs komentāri, ka pats tādus var izgatavot, bet vispirms vēlējos noskaidrot, kur Rīgā tie iegādājami un cik varētu maksāt.

Man liekas, ka tas varētu būt labs līdzeklis spices nosargāšanā :)

Paldies!

sigi, 31.oktobris 2016, 14:03

Prūšu ielas veikalā pie Vitālija bija. Tiesa nav viņas lētas, bet noderīgas gan :)
31.oktobris 2016, 14:21 | links
 
Nezināju, kur šo ierakstīt.. Vai kāds zina, kur Rīgā var iegādāties "Rod strap" savilcējus. Tos arī var redzēt Oltes pēdējā raidījumā.

Zinu, ka būs komentāri, ka pats tādus var izgatavot, bet vispirms vēlējos noskaidrot, kur Rīgā tie iegādājami un cik varētu maksāt.

Man liekas, ka tas varētu būt labs līdzeklis spices nosargāšanā :)

Paldies!
31.oktobris 2016, 14:03 | links
 
paskati šeit
Kreisajā pusē nomaini valūtu.
Pirms pāris gadiem no šamajiem iepirku džiggalvas, pēc dažām dienām prece bija pie manis pasta kastītē.
Kā ķembriku vari lietot kabeļu izolāciju.
No divām pavadām nav ko baidīties, karpeniekiem un fideristiem tā ir gana normāla parādība. Tik to pavadu šamējie sauc par šoklideri. Tavā gadījumā šoklīderi es sietu kādus 2 metrus garu, tā lai mezgls ar pīteni pirms iemetiena nenonāktu spolē.

jjanis, 13.augusts 2014, 22:26


Liels cilvēcisks paldies!
14.augusts 2014, 13:56 | links
 
paskati šeit
Kreisajā pusē nomaini valūtu.
Pirms pāris gadiem no šamajiem iepirku džiggalvas, pēc dažām dienām prece bija pie manis pasta kastītē.
Kā ķembriku vari lietot kabeļu izolāciju.
No divām pavadām nav ko baidīties, karpeniekiem un fideristiem tā ir gana normāla parādība. Tik to pavadu šamējie sauc par šoklideri. Tavā gadījumā šoklīderi es sietu kādus 2 metrus garu, tā lai mezgls ar pīteni pirms iemetiena nenonāktu spolē.
13.augusts 2014, 22:26 | links
 

Lodes jāpērk ar kembrikiem vai kembriki jāiever pašam.

Taks, 13.augusts 2014, 10:19[/quote]

Kas ir kembriks? Silikona trubiņa? kur šamo dabūt?

Un varbūt kāds zin, kur var dabūt lodes smagākas par 14.g. ?
13.augusts 2014, 21:27 | links
 
Kas liedz karolīnu siet uz fļurika?

martins_, 13.augusts 2014, 10:17


Pamataukla+pavada+pavada - jau dīvaini skan. + lode pa fļuriku savādāk kursēs nekā pa pavadu.
13.augusts 2014, 21:21 | links
 
Kungi, vai kāds nevarētu ieteikt, kur var nopirkt lodes Texasai/Karolīnai virs 15.g. (18.g., 22.g.) ?

Tā kā nezinu, kurā sadaļā rakstīt, tad uzdošu jautājumu te: kas trādā ar karolīnu - kā jūs pasargājat pamatauklu no dilšanas? Man pēc 30 iemetienieniem, japāņu 1.0 izturība samazinās uz pusi!

perpendikuls, 13.augusts 2014, 09:58

Lodes jāpērk ar kembrikiem vai kembriki jāiever pašam.
13.augusts 2014, 10:19 | links
 
Kas liedz karolīnu siet uz fļurika?
13.augusts 2014, 10:17 | links
 
Kungi, vai kāds nevarētu ieteikt, kur var nopirkt lodes Texasai/Karolīnai virs 15.g. (18.g., 22.g.) ?

Tā kā nezinu, kurā sadaļā rakstīt, tad uzdošu jautājumu te: kas trādā ar karolīnu - kā jūs pasargājat pamatauklu no dilšanas? Man pēc 30 iemetienieniem, japāņu 1.0 izturība samazinās uz pusi!
13.augusts 2014, 09:58 | links
 
Vai kādam ir bijusi pieredze ar Rapalas somu- MAGNUM TACKLE BAG?
http://eboat.lv/lv/makskeresanai/kastes-somas/rapala/magnum-tackle-soma

Nevaru internetā nekur atrast, ne review, ne kādus video par šo somu. Vai šajā cenu kategorijā ir laba soma, vai tomēr tai ir daudz trūkumu?

Pds.
27.oktobris 2013, 17:37 | links
 
 
14.maijs 2012, 09:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager