Laivu reģistrācija

Sveiķi.
Varbūt kāds var palīdzēt! Ir vectēva Progress, bet nav saglabājie neviens papīrs uz to. Sāku aizrauties ar copi, gribētos ar to pabraukt pa Latgales zilajiem ezeriem. Domāju uzlikt tam 2,6-4 zirgu dzinēju. Kādā veidā varētu to piereģistrēt? Varbūt kā paštaisītu no jauna? Ja tas protams vispār ir iespējams? Vai ar tādu mazu dzinēju varu vispār nereģistrēt?
27.aprīlis 2014, 17:55 | links
 
Kārtībai jābūt kā pie galda tā pie poda. :))

urmaas, 17.septembris 2013, 21:01

Super citāts :)))
17.septembris 2013, 22:11 | links
 
Vasals! PM.
17.septembris 2013, 21:30 | links
 
kungi, jūs neaizmirstat, ka pie mums zog visu, kas nav piesiets. un ved pie mums zagtu, no tā valstīm, par kurām esat tā sajūsmā. tā kā reģistrācija, kkā to visu sakārto. protams, ja nozags, tad visticamāk, ka neatradīs, bet ar reģistrāciju tomēr varbūtība lielāka.
ja vēl gribās uz ārzemēm aizlaist, bet tur kā zināms siro baltieši, ārzemju auto numuri var piesaistīt uzmanību... mums somijā vienā pilsētelē busu apturēja...labi, ka motoram bija dokumenti...kkādi lietuvieši bija ciemata ļaudīm motorus apskrūvējuši...
17.septembris 2013, 21:29 | links
 
Visam, ko izdod Zēģelētāju savienība vajadzīgi kursi, ja neesi kāda jahtkluba biedrs. Par Tallinu ir komercreklāma. Visu var nokārtot LV. Ja uz Kanārijām nebrauksi - ar Csdd būs pietiekoši. Tikai tāda apliecība ļauj vadīt atpūtas kuģi aizsargātos ūdeņos (upe, ezers, jūrā 3km no krasta). Piekrastes ūdeņiem (60km no krasta), vajag starptautiskās.
17.septembris 2013, 21:23 | links
 
Tādas runas gāja, bet vēl var pašmācībā. Nezinu, kā citās valstīs, bet Spāņi sūta mūsu CSDD izdotās ''atslaucīt'' - vajag starptautiskās, kuras izdod Zēģelētāju savienība sadarbībā ar Csdd.

skiperis, 17.septembris 2013, 21:04

Vasals:)
Uz mūsējām stāv rakstīts-Šis dokuments apliecina tiesības Latvijas ūdeņos vadīt šādus atpūtas kuģus:.....
:)
17.septembris 2013, 21:19 | links
 
Principā jau jebkuri var sūtīt ratā. Tur otrajā pusē rakstīts LV un EN valodā: ...not exceeding lenght of 12 meters in internal waters of the Republic of Latvia.

Tādas runas gāja, bet vēl var pašmācībā. Nezinu, kā citās valstīs, bet Spāņi sūta mūsu CSDD izdotās ''atslaucīt'' - vajag starptautiskās, kuras izdod Zēģelētāju savienība sadarbībā ar Csdd.

skiperis, 17.septembris 2013, 21:04
17.septembris 2013, 21:18 | links
 
cik zinu(varbuut kluudos) starptautiskajaam vajag obligaatos kursus un eksaamens Tallina.....
........saubos vai varees iemainiit pasmaaciibas uz starptautiskajaam tiesibaam......
atkal slauks un slauks.......buus jaapaariet uz airiem:)
17.septembris 2013, 21:13 | links
 
Tādas runas gāja, bet vēl var pašmācībā. Nezinu, kā citās valstīs, bet Spāņi sūta mūsu CSDD izdotās ''atslaucīt'' - vajag starptautiskās, kuras izdod Zēģelētāju savienība sadarbībā ar Csdd.
17.septembris 2013, 21:04 | links
 
Nu bez piķa neko nevar mūsu valsts:))Vairs izdarīt...
17.septembris 2013, 21:03 | links
 
Kārtībai jābūt kā pie galda tā pie poda. :))
17.septembris 2013, 21:01 | links
 
Nekādīgi nesaprotu to sviestu priekškam vajag iztērēt lieku naudu un reģistrēt motoru, kas mazāks par 5 zs, bet ja ļoti gribas, tad vai nu ārzemju pārdevējs un pieņemšanas/nodošanas akts, otrs variants konkreētā motora dīleris un pieņemšanas/nodošanas akts. Citu variantu nav! Igaunijā motori jāreģistrē virs 50zs un tiesības ar vajag virs 50 zs, daudzās valstīs motorus vispār nereģistrē.
17.septembris 2013, 20:55 | links
 
Labvakar!
Kaadi ir sodi likuma parkapeejiem, kas brauc bez tiesibaam?:)
un kaa tur ar tiesibaam, uz skolu jaaiet obligaati?....pagasgad vismaz taa runaaj, kad vajadzees iet....
17.septembris 2013, 20:41 | links
 
Man 4nieks nekad nav bijis. bij honda 5niece. Pirku veikalā un uzreiz pateicu, ka reģistrēšu CSDD. Tad šamie iedeva nepieciešamos dokumentus un CSDD piereģistrēju bez problēmām.:)
17.septembris 2013, 20:34 | links
 
Kādus papīrus ņēmi uz reģistrāciju? Vai pietiek ar pieņemšanas - nodošanas aktu?

tikko 2.5 piereģistrēju. tiesa jaunu, no veikala ar aktu.problēma ir tad, ja nav korektu papīru. nav svarīgi vai 2.5 vai vairāk zirgu. loģiski, ka CSDD neuzņemsies risku.

kkas, 17.septembris 2013, 19:55
17.septembris 2013, 20:00 | links
 
manā krajā nav nekādas ūdens policijas, nekad nav bijusi, un nebūs.

andzus69, 17.septembris 2010, 09:53


Ceļinieku Tavā krajā arī nav? Ja vedīsi laivu ar motoru uz piekabes un apturēs, tad arī var papīrus uzprasīt... Man ir prasījuši...
17.septembris 2013, 19:56 | links
 
tikko 2.5 piereģistrēju. tiesa jaunu, no veikala ar aktu.
problēma ir tad, ja nav korektu papīru. nav svarīgi vai 2.5 vai vairāk zirgu. loģiski, ka CSDD neuzņemsies risku.
17.septembris 2013, 19:55 | links
 
Sveiki Biedri,

Jautājums tāds - vai csdd vispār reģistrē motorus, kuru jauda ir mazāka par 5 zs? Vai kādam tāds ir piereģisrēts?

Man ir 2,5 zs motors, ir doma ar šo braukt šad tad uz tuvajām ārzemēm, tad nu lai mazāk jautājumu iespējamās tikšanās laikā ar citu valstu likumsargiem gribētu, lai uz viņu ir tehniskā pase un par pierādījumu nebūtu jāstaipa kaudze visu to papīru, kas viņam nāca līdzi pie iegādes.

Cik te palasīju, prasība reģistrēt nav obligāta, bet cik noprotu, ja ir vēlme brīvprātīgi. Tad nu man ir vēlme viņu ierakstīt vai nu esošajā laivas tehniskajā pasē, vai uz atsevišķas tehniskās pases.

Pats jau 2 x biju csdd - 1 reizē mani dezinformēja, pateica lai atved uz salīdzināšanu un piereģistrēs, ka nekādu papīru nevajag. 2 reizē pirms brauciena uz ārzemēm atvedu viņu piereģistrēt, papīru nebija līdzi, man sāka prasīt papīrus. Tad nu tagad vācu kopā papīrus, lai dotos pie viņiem trešo reizi, tomēr no viena biedra uzzināju, ka viņš ar līdzīgu motoru tajā pašā csdd, tiesa gan pirms gadiem 3 esot pasūtīts ratā ar visiem papīriem un nekas nav piereģistrēts, tikai piķi par salīdzināšanu paņēma, salīdzināja numurus un iedeva izzīņu par numuru salīdzināšanu.

mix-master, 17.septembris 2013, 19:37


ja nemaldos, tad Urmaasam 4HP bija piereģistrēts... Reģistrācija nav obligāta, taču nezinu nevienu normatīvo aktu, kas to aizliegtu... Skaidrs, ka CSDD negrib ķēpāties un jābūt gatavam kasīties un"kačāt pravas" :) Gan jau piereģistrēs, nekur neliksies...
17.septembris 2013, 19:43 | links
 
Sveiki Biedri,

Jautājums tāds - vai csdd vispār reģistrē motorus, kuru jauda ir mazāka par 5 zs? Vai kādam tāds ir piereģisrēts?

Man ir 2,5 zs motors, ir doma ar šo braukt šad tad uz tuvajām ārzemēm, tad nu lai mazāk jautājumu iespējamās tikšanās laikā ar citu valstu likumsargiem gribētu, lai uz viņu ir tehniskā pase un par pierādījumu nebūtu jāstaipa kaudze visu to papīru, kas viņam nāca līdzi pie iegādes.

Cik te palasīju, prasība reģistrēt nav obligāta, bet cik noprotu, ja ir vēlme brīvprātīgi. Tad nu man ir vēlme viņu ierakstīt vai nu esošajā laivas tehniskajā pasē, vai uz atsevišķas tehniskās pases.

Pats jau 2 x biju csdd - 1 reizē mani dezinformēja, pateica lai atved uz salīdzināšanu un piereģistrēs, ka nekādu papīru nevajag. 2 reizē pirms brauciena uz ārzemēm atvedu viņu piereģistrēt, papīru nebija līdzi, man sāka prasīt papīrus. Tad nu tagad vācu kopā papīrus, lai dotos pie viņiem trešo reizi, tomēr no viena biedra uzzināju, ka viņš ar līdzīgu motoru tajā pašā csdd, tiesa gan pirms gadiem 3 esot pasūtīts ratā ar visiem papīriem un nekas nav piereģistrēts, tikai piķi par salīdzināšanu paņēma, salīdzināja numurus un iedeva izzīņu par numuru salīdzināšanu.
17.septembris 2013, 19:37 | links
 
nu jā...
ķīšezers, daugava
17.septembris 2010, 09:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager