Paštaisītie mānekļi

Metodes, materiāli, pieredzes apmaiņa!!!
Tas toc!! nav divu vienaadu maanekllu, passtaisiitajiem jau nu noteikti. Taadeell netaisu vesalu ccupu bet pamazaan!!
24.septembris 2008, 20:00 | links
 
Liela nozīme arī ir izmantojamam metālam, tagad jau laikam tādus metālus kā alpaks , melhiors grūti dabūt it sevišķi loksnēs (sagatavēs) .... interesanti , bet kaut kā labāk ir ņemts uz tiem vizuļiem , kuriem bija iesistas "zvīņas" .... novēlu Tev veiksmi , jeb ne asakas vizuļu taisīšanā , izskatās ka Tev tā lieta patīk un padodās !
24.septembris 2008, 20:25 | links
 
tauta ko domaajat pa metaalu vaariishanu? tas nepieshkirtu metaalam spozumu un nepadariitu drusku miikstaaku uz mirkli?
25.septembris 2008, 20:17 | links
 
???????????????????????????????????????

:):):):):):):):)
25.septembris 2008, 20:20 | links
 
Tas jau pēc kaut kādas alķīmijas izklausās !
25.septembris 2008, 20:22 | links
 
elnais, ko smiini?
25.septembris 2008, 20:23 | links
 
es domaaju vaariit uudenii misinu, lai vinsh paliek spzaaks un pie reizes aatri pielociit, kur kkas nav izdevies! tas domaats 2daliigaam karoteem! esmu kkur dzirdeejis ka taa dara...
25.septembris 2008, 20:24 | links
 
Gribi miikstaaku, izmanto degli!! :):):)
25.septembris 2008, 20:26 | links
 
ne miikstaaku, bet spozaaku! man taa misina plaaksne taa pat jau miiksta ir, vienkaarshi siltaakai vinai vajadzeetu makeniit vieglaak lociites, nejau buutiski, bet tomeer.
25.septembris 2008, 20:28 | links
 
spiidumam filcis un zallaa pasta!!
25.septembris 2008, 20:28 | links
 
un urbis vai kkas tamlidzigs
25.septembris 2008, 20:28 | links
 
Aigar nebaaz savu degunu, ja tu neko nejeedz!
ar pastu ir taa ka lupatina var tomeer saskraapeet misinu un ja ir netiirumi iekshaa taadaas kaa bedriitees, ta dabuut vinus aaraa ie praktiski neiespeejami+loti mazas karotiites+miikstas, jo no misina, vari rokaas salociit, ja stipri un neuzmaniigi tiiri!
25.septembris 2008, 20:32 | links
 
ar filci tac nevar saskrapet!
un jakas no tadas lietas ka padarit metalu spozaku jedzu gan!
25.septembris 2008, 20:33 | links
 
aigar!!!!!! es karotes tiiru 10gadus es zinu kas ir ar pastaam pulveriem untt! pats vispaar savaa dziivee vispaar esi kaadu karoti notiiriijis, vai tikai gvelz ko citi uzraksta!? tuuliit no iznemshanas 2 karotes labaak uzreiz var pielociit vienu pie otras, lai nav taadi kaa vilniishi pa vidu!
25.septembris 2008, 20:36 | links
 
un runa iet pa taadu kaa veikalaa, pilniigi spozu! to nevar panaakt ar pastaam, berz cik gribi! ta jaapielieto ir speciaala kimikaalija, bet es to gribu izdariit ar metaala vaariishanu! varbuut tas nenostraadaas, bet vieglaak salikt 2 karotes kopaa tam vajadzeetu paliidzeet!
25.septembris 2008, 20:37 | links
 
Andzha , zini , kas ir fiksāža ?
25.septembris 2008, 20:38 | links
 
nee! domaa 2 metaalu salikshana kopaa un izklapeeshana?
25.septembris 2008, 20:40 | links
 
Nē , tā ir ķīmiska viela ko izmanto bilžu attīsīšanā ......bronza nedaudz mainot krāsu , kaut kāda ķīmiska reakcija notiek ar bronzā ietilpstošiem metāliem ( tāda man info) ! Tā kā cik zinu pamatmetāli misiņā un bronzā ir vienādi iespējams , ka arī misiņš maina krāsu ..
25.septembris 2008, 20:44 | links
 
Tikko zvaniiju braalim. vinnss ir kaleejs un zin ko runaa. Gribi spiidiigu iebaaz skaabee un peectam nomazgaa!!
25.septembris 2008, 20:47 | links
 
Misiņa un tamlīdzīgiem metāla priekšmetiem no laika gala visur izmantoja vilnas audumus pulēšanai , tas nebojā šo metālu slāni un neskrāpē virsmu !
25.septembris 2008, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager