Lubānas ezers

paldies ašukaini,iepriecināji.rīt brauksim!jācer ka būs laiks vismaz normāls,bet zivi sameklēsim.
5.marts 2010, 19:35 | links
 
Preilieti-ieshana super, bijaam vakar te no aiviekstes puses-sniegs piesnidzis un noblieteejies-tik vietaam pie zaaleem gadaas izkrist smagaakam cilveekam kaa man:D:D:D-bet i to ja izkriti nav vairs tik daudz udens apakshaaa......
ieshana salidzinoshi ar pagajusho juuuuraini slapjo svetdienas pastaigu bija nesalidzinaami jautraaka un vieglaaka......
ar mashiiinu labaak nevajag......... pat viens uaziku bija pie aiviekstes atstaajis....:D:D:D-izjurzaajushi tur lidz ezeram tos 150 metrus taa ka prieks ar saviem dzipukiem zvejnieki kas liek tiiiklus.... ar kaadu Duglasu vareetu maukt i pa ezeru:D:D:D veel shodien biki minusins, rit-jaabut jau pavisam forshai ieshanai rit.....
5.marts 2010, 18:02 | links
 
kā pa ezeru var paiet,ūdens nosēdās vai vēl nē.ar mašīnu protams nau ko domāt braukt pa ezeru,vai nu ir kāds rokeris?!
5.marts 2010, 16:09 | links
 
Lubančiks ir liels,bet cerības uz kaut cik normālu lomu ir maz mazītiņas,diemžēl,bet fakts.Un mēs tik maksājam,un maksājam????
5.marts 2010, 14:32 | links
 
skaidrs tad! ;)
4.marts 2010, 18:14 | links
 
jau vismaz taa lielaa udens uz Lubanchika nava..... taa forshs sniegs noblieteets iet labi, tik vietaam veel nav aizsalis udens un biku iekrist naakas kadus 10cm..... tas reti kur.....
cope-tikai sikuli-ZB(negatiiivaa noziiimee)
bijam pie Aiviekstes-sakumaa -pie Aiviekstes vecaas gultnes-tur sikas raudinjas un ashuki met un velc-galigi sikie...
aizgajam uz veco vietu-tur ar raudinjas, sikie ashuki kaa pieseejaas man -man vinji apnika-palaidu gabalus 50 apakl-shie no prieka laikam visu laiku keeraas taapeec man:D:D:D
vakarpusee niedreees koleegim 2ruduleni pa grami 300.
4.marts 2010, 17:43 | links
 
Reku vajdzēja būt robežu shēmām,tik nešeptē--http://www.daba.gov.lv/index.php?objid=1947
likumos publicētajos pielikumos toč īpaši nevar iebraukt kur kāda zona atrodas,teorētiski viņām jābūt dabā marķētām,ja jau pat koordinētas.

Mans jau ar labprāt līdz 20 jūnijam ielaistos ar laivu līdaku pamedīt,jo ap jāņiem jau diezgan daudz zāles saaugušas un tīkli ar vēl netraucē, bet vai var?
Tak tāpat ar laivu niedru puduru vidū nelien un kaijas netramdi,vairāk jau liekas izdzenā bradājot ,kas it kā skaitās atļauts.
4.marts 2010, 13:42 | links
 
Saprotami būtu,ja kāds ieliktu ezera karti,ar to zonu atzīmējumiem.Tad varētu saprast,kur ir Gomelis,kur Bargais sēklis un,kur tā dabas parka zona.Un vēl jautājums,kam traucē uz ledus sēdošs makšķernieks?Laikam jau pingvīniem perēt.Jo cita putnu suga,kas dēj olas uz ledus,nenāk prātā.
4.marts 2010, 11:29 | links
 
Kaut kādi ierobežojumi jau ir, kaut vai tie kas ir makšķerēšanas noteikumos. Bet sakarā ar šo likumu par Lubāna mitrāju varbūt CL varētu dot kādu smalkāku skaidrojumu žurnālā vai te portālā, jo cik novērots copmaņu un mednieku Lubānā ir pietiekami daudz lai tas būtu interesanti plašākam lokam.
4.marts 2010, 11:16 | links
 
Vajadzēja,lai kāds gudrs ierēdnis tiešām uz Lubančika savelk un sakrāso šīs lieguma zonas,lai vis maz kaut kas ir skaidrs,bet neiedziļinos domāju ,ka mums makšķerniekiem uz ezera lieguma nav.
4.marts 2010, 11:02 | links
 
Jā, likumi vienkāršam cilvēkam (makšķerniekam) grūti saprotami. Attiecībā uz to apakšpunku. Pirmkārt tas attiecas rikai uz dabas parka zonu, nevis uz visu Lubāna ezeru. Tas ir — uz to daļu, kas ietilpts dabas parka zonā. Otrkārt nesaprotams ir "ATRASTIES Lubāna ezerā un pārvietoties tajā ar jebkādiem kuģošanas līdzekļiem". To var tulkot arī tā, ka aizliegt atrasties UN pārvietoties ar jebkādiem kuģošanas līdzekļiem. Tas ir - ja es esmu bez kuģošanas līdzekļa, tad varu gan atrasties, gan pārvietoties. Cits jautājums kā dabā noteikt kur ir tās zonas. Vienīgais kaut cik saprotamais ir Gomelis, un Bargais sēklis. Par pārējām zonām no visām tām kartēm ne vella nevar izlobīt.
4.marts 2010, 10:59 | links
 
Paniku neceļu,vienkārši atgādinu.Varat atrast netā-dabas liegums,,Lubāna mitrājs".
5.punkts-dabas parka zona.
25.apakšpunkts-dabas parka zonā aizliegts:
25.7.apakšpunkts-no 16.marta līdz 20.jūnijam ATRASTIES Lubāna ezerā un pārvietoties tajā ar jebkādiem kuģošanas līdzekļiem,izņemot valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu pārvietošanos,pildot dienesta pienākumus.
4.marts 2010, 10:19 | links
 
ko tik stulbu neizdoma sajos laikos! :D
3.marts 2010, 19:24 | links
 
Salmo-tas taa parasti ir, dalba.obu pienemtajos likumos nekad, neko nevar saprast:D:D:D
3.marts 2010, 19:21 | links
 
nu es izlasiju tos likumus bet isti neko nesapratu! :D
3.marts 2010, 19:14 | links
 
es pat taadu joku nezinaaju:D:D:D
Jurka apldies par apgaismoshanu!
3.marts 2010, 18:12 | links
 
ta ir traisniba ka lubana drikst kert lidz 16martam?
3.marts 2010, 16:41 | links
 
Tā, razobralsa. Aldēn, nesēj paniku. Lūks saite uz noteikumiem http://www.likumi.lv/doc.php?id=188931
Tur skaidri rakstīts ka šajos datumos nedrīkst makšķerēt no LAIVAS un tad jāskatās kurā zonā, jo tādas ir vairākas - liegums, sezonālā, dabas parka utt. Katrā zonā makšķerēšanai no laivas ir citi termiņi. Nekur nav rakstīts, ka nevar makšķerēt no ledus.
3.marts 2010, 16:03 | links
 
Atcerējos, tas laikam bija pagājušogad kādā no žurnāliem Vides Vēstis aprakstīts.
3.marts 2010, 15:53 | links
 
Kaut kādi papildinājumi attiecībā uz makšķerēšanu Lubānā tikai pieņemti pagājušā gadā, jo tas ir liegums, bet tik bargi man liekas nebija. Cik atceros, galvenie ierobežojumi bija attiecībā uz laivām un tad arī ne visā ezerā, bet kaut kādās putnu ligzdošanas vietās. Jāpameklē kaut kur internetā precīzāk.
3.marts 2010, 15:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager