Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
Bijām trešdien lielajā vējā! 6-14 laivā neviena mēra līdakas, visas mazās līdz 40cm…

Un tad vēl uzrodas eksemplāri, kuri aiz astes pavelkot nomēra, ka tomēr mērs!

Pēc pieredzes saku, ka mērs Engurē ir buhenvaldē dzīvojušas, bet nē, ņem tāpat! Atlaid, lai dzīvo - mēģini noķert lielāku!
22.septembris 2023, 22:32 | links
 
Kāpēc ar micro ir jāmoc speciāli 2kg līdaka!

Līdakām ir līdaku kāts, asariem - asaru kāts! Par asaru kātu ezerā izvēlējos 2m inspire 2-12 ar 0.6 pīto, lai paņemot kaut vai 60cm, ilgi nav jāmoka!

Kas tas par fetišu ar micro kātu braukt līdakās!
22.septembris 2023, 22:28 | links
 
H20 [22.sep]: Nu super. Prieks par prieku. Un ja vēl mikro kātu paņem. Tad līdaku virs divi ir jau ko vilkt ;)
Šaubos!!:) bet džeks kurš izcēlis 15+ ar bb kātu zin kas labāk...
22.septembris 2023, 22:04 | links
 
Nu super. Prieks par prieku. Un ja vēl mikro kātu paņem. Tad līdaku virs divi ir jau ko vilkt ;)
22.septembris 2023, 21:59 | links
 
Paldies visiem, kas atsaucās manam lūgumam un dalijās ar info!
Izskatot visus "par" un "pret" un pasmeļoties info forumā no iepriekšējiem gadiem, izšķīros par "Pīlēnu" bāzi un vakar ar kolēģi pavagojām Engures ezeru.
Īsumā par bāzi : saimnieks atsaucīgs un laivas +/- O.K. + saimnieks nedaudz apstāstīja vietējo specifiku.
Ielaidāmies ap 7.00, ārā bijām uz 15.00.
Ja kāds ir puslīdz apguvis Babītes ezeru , tad Engures ezers neliekas ne īpaši sekls, ne, galvenais, īpaši zāļains, vismaz man spiningot bija krietni vieglāk kā Babītē!
Rezultāts daudzuma ziņā bija iepsaidīgs - mums laivā bija vairāk kā 60 (!) līdakas(līdaciņas) un vairāk kā 30 asari + puskilo rudulis. Jāsaka gan, ka mērā bija tikai kādas 15-18 līdakas un lielākā tikai 65 cm. Bet ja grib "atvilkties" zivis un pārbaudīt mānekļus, tad varu ieteikt! Kolēģis vispār tādu daudzumu līdaku un asaru copju piedzīvoja pirmoreiz un bija pilnīgā kaifā!
P.S. Uz mājām paņēmām vienu knapmēru, kas bija tā ierijis, ka tāpat nebūtu dzīvotājs!
Un ne asakas visiem!
21.septembris 2023, 12:39 | links
 
H20 [15:58]: Par Pīlēniem nezinu sacītMan liekas, ka nav tāda bāze

user1962, 18.septembris 2023, 16:27


https://www.facebook.com/AtputasBazePileni/
18.septembris 2023, 17:13 | links
 
H20 [18.sep]: Te drošvien strādā princips. Viss no paša atkarīgs. Es neesmu vietējais. Galvenais saudzēt sevi un dabu. Tad jau viss būs labi. Palasīt noteikumus sīkāk! Ja interesē. Cik esmu redzējis. Cilvēki tur brīvi pārvietojas. Par Pīlēniem nezinu sacīt
Man liekas, ka nav tāda bāze
18.septembris 2023, 16:27 | links
 
Te drošvien strādā princips. Viss no paša atkarīgs. Es neesmu vietējais. Galvenais saudzēt sevi un dabu. Tad jau viss būs labi. Palasīt noteikumus sīkāk! Ja interesē. Cik esmu redzējis. Cilvēki tur brīvi pārvietojas. Par Pīlēniem nezinu sacīt
18.septembris 2023, 15:58 | links
 
Un vēl radās jautājums: ja paskatās aplikācijā Mana cope, tad kādu gabalu pa labi no 1.bāzes rādās liegums makšķeŗēt līdz ledus uzsalšanai. Bet cik saprotu, tad vīri stāsta, ka labākās vietas makšķerēšanai tajā apvidū ir kā reizi no 1.bāzes uz Ornitologu pusi. Tā arī īsti nesapratu, kā tur patiesībā ir!
18.septembris 2023, 12:35 | links
 
H20 [17.sep]: Par Artūra bāzi viss jauki. Laivas vecās. Bet cope forša. Asars copē gan pie zālēm, gan klajumā. Bet ērtāk drošvien piebraukt no bāzēm kas ir jūras pusē. Pēdējo reiz gan asarim norma, gan līdakai. Lielākā bij līdaka virs divi kilo ar kāta testu 1-4 grami. Principā visu lomu saķēru ar mikro
Paldies! Varbūt ir kāda info par Pīlēnu bāzi?
18.septembris 2023, 08:58 | links
 
Par Artūra bāzi viss jauki. Laivas vecās. Bet cope forša. Asars copē gan pie zālēm, gan klajumā. Bet ērtāk drošvien piebraukt no bāzēm kas ir jūras pusē. Pēdējo reiz gan asarim norma, gan līdakai. Lielākā bij līdaka virs divi kilo ar kāta testu 1-4 grami. Principā visu lomu saķēru ar mikro
17.septembris 2023, 21:15 | links
 
Sveiki, copes biedri!
Zinu, ka mans jautājums ir samērā naivs, bet varbūt kāds Engures pazinējs atsauksies!
Pēc kādu 20 gadu pātraukuma, nākamnedēļ, ir doma aizbraukt uz Enguri. Tā, kā pārtraukums ir bijis tik liels, gribētu palūgt padalīties ar info, no kuras laivu bāzes Jūsuprāt būtu labāk startēt, kurā bāzē ir "normālas" laivas un kopumā, kur šobrīd labāk Engurē meklēt zivis. Lielos vilcienos, protams, seklumā, dziļumā, pie niedrēm, virs zāļu paklāja utt..?
Jau iepriekš pateicos visiem, kas atsauksies manam lūgumam pēc informācijas!
17.septembris 2023, 15:22 | links
 
Šodien šajā lietainajā dienā saķēru veselu kasti ar zivīm. Asari. Divi mēriņi. Un arī skaists rudulis. Pārsvarā uz Ultra light mazo gumiju. Bārbijām astes koda nost, ka nu tik. Pat tiem zvejniekiem kam daudzie tīkli tik labi negāja kā man. Dzirdēju tiem tik vien līnis, pie trešā tīkla, bet varbūt tajos entajos, ko pārbaudīja vēlāk gāja šiem labāk. Un kā izgāja tiem diviem copmaņiem, kur viens no viņiem izpeldējās. Redzēju pa gabalu. Sākumā domāju, ka līdaku grib sačokā dabūt, pēc tam skatos, čalis tak viens laivā. Nu ko tu fizikai padarīsi. Bet cope mani iepriecināja. Kraukšķīgie lielie panenieki un parastie asari būs gards gastranomisks turpinājums šim stāstam.
1.septembris 2023, 01:38 | links
 
Divas foršas dienas Engurē!daudz copes,sitieni utt...zivju ļoti daudz!kopā ap 40+ uz diviem lavā!:)...bet izmērs sportiksais,metri nebij!
21.jūlijs 2023, 13:35 | links
 
4 laivas bāzes numurs ir 26424849
3.jūlijs 2023, 10:58 | links
 
Laba diena. Vai kāds var padalīties ar 4.bāzes tel.nr? Googlē atrodamais neeksistējot. Paldies jau iepriekš.
28.jūnijs 2023, 14:22 | links
 
Headhunter [26.jūn]: [Interesanti,no kura laika tas bija aizliegts))))

Aivarscope, 26.jūnijs 2023, 19:06


Vai tagad skaidrs? :):) Par vietējiem nav runa, tie, protams, var ar savējo, reģistrēto....[/quote]Ļoti daudzas reizes esmu redzējis,ka copmaņi ar savām laivām atbrauc.Izskatās,ka viņiem uzspļaut uz šiem noteikumiem un laivu bāzes īpašniekiem arī po....Paprasa naudu par auto novietošanu un viss.
27.jūnijs 2023, 00:08 | links
 
[Interesanti,no kura laika tas bija aizliegts))))

Aivarscope, 26.jūnijs 2023, 19:06[/quote]

Vai tagad skaidrs? :):) Par vietējiem nav runa, tie, protams, var ar savējo, reģistrēto....
26.jūnijs 2023, 23:39 | links
 
Jaunajā redakcijā sanāk, ka var ar savu, ja reģistrēta.

11. Lai nodrošinātu ligzdojošo un migrējošo ūdensputnu aizsardzību, Engures ezerā ir ierobežota kuģošanas līdzekļu izmantošana. Engures ezerā ir atļauts iebraukt tikai ar normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā reģistrētiem kuģošanas līdzekļiem:

11.1. zemes īpašniekiem vai tiesiskajiem valdītājiem, kuru īpašums robežojas ar Engures ezeru, ar vienu reģistrētu kuģošanas līdzekli no katra īpašuma;

11.2. no pašvaldību noteiktām vietām, kuras saskaņotas ar Dabas aizsardzības pārvaldi
26.jūnijs 2023, 22:31 | links
 
Aivarscope [26.jūn]: Headhunter [9:20]: Vai tad Engurē drīkst ar savu laivu braukt? Tas ir kkas jauns....Interesanti,no kura laika tas bija aizliegts))))
. Engures ezerā braukšana ir atļauta tikai ar reģistrētām laivām un tikai no attiecīgās pašvaldības noteiktām vietām (laivu bāzēm), kurās ir noteikts maksimālais pieļaujamais laivu skaits un braukšanas rajoni, ievērojot noteiktos termiņus. Pēc saskaņošanas ar Padomi pašvaldības katru gadu līdz 1.martam nosaka maksimālo pieļaujamo laivu skaitu katrā laivu bāzē.
26.jūnijs 2023, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager