Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
Nav kāds bijis šodien?Pie Dzedrupes var piebraukt,nav baigie sniegi sagāzti?
16.janvāris 2016, 22:13 | links
 
insekts. Ruduļi labi vai tikai sīkie?
16.janvāris 2016, 00:21 | links
 
biju sodien visu dienu engures ezera labi keras ruduli asari svaki rudulu bija 10kg!
15.janvāris 2016, 20:53 | links
 
Šodien,pirmajos 15 caurumos viena zemmēra līdaciņa,amnestēta.Neviena piesitiena uz šķērseni.Un tad pirmo reizi pamēģināju bezmotilku,strādā,bet pašam pie tā visa arī stipri vēl jāpiestrādā.Noķēru 6us asarus,14mit ruduļus un divas raudas.Uz īsto vietu jau netrāpīju,jo zinu,ka bija citiem labāki rezultāti.Līdaka arī bija aktīva.Pēc plk.13.00 praktiski pārstāja jebkas ķerties.Tas bij pie Dzedrupes.
13.janvāris 2016, 16:57 | links
 
Kolēģis sēž kautkur ezerā un velk, prasīju kāds izmērs, teica ka labs un beidza runāt, jo caurums esot uzsildīts.

Ja viņš saka, ka labs, tad ir labs.
Būs jābrauc apurbt :)
13.janvāris 2016, 14:43 | links
 
Nu ielikt ūdu tiešām daudz gudrības nevajag un sportiskā tur tiešām maz!

jamikus, 13.janvāris 2016, 11:11


Tiešām? Arī ūdu vajag mācēt ielikt - gan sakarīgi saveidot, gan īstajā vietā ielikt. Ja jau tik viegla tā lieta būtu (uztaisi kaut kādu lamatu, kaut kur nebūt uzliec un tik slāni), tad visi varētu pat tīri likumīgi copējot asarīšus 2h laikā līdaku normu pieslānīt (papildus), bet tak nepieslāna. Dažam labam pāris reizēs tikai 1 līdaka.
13.janvāris 2016, 12:33 | links
 
Vienlaga loģika spēcīga. Manuprāt ja ķer likumiski, ar 2 ūdām, tad šis sanāk daaaaaudz sportiskāk, kā sēdēt un karināt tārpiņus uz āķa un ķerstīt asarus. Nu ja nepatīk ūdas, neliec un miers, bet mācīt citus šajā sakarā ir truluma augstākā pakāpe.
p.s.
rudenī ar DS vienā copes reizē izvilkt padsmit mēra zandartus bija normāli - baaaigi sportiski vai ne? :D
p.s.s.
pa šīs ziemas sezonas copes reizēm, esmu licis ūdas, bet stojaku tā arī neesmu redzējis. ja paveiksies un kādu tomēr redzēšu, tas gan būs nesportiski :D
p.s.s.s.
ne tā tēma ko piesārņot.
13.janvāris 2016, 12:26 | links
 
Jā Tev ir savs viedoklis par ūdām , tad arī paliec pie tā , bet nevajag citiem to uzspiests . Citiem var būt savādāks viedoklis . Kāpēc Tu domā ka Tavs viedoklis ir tas pareizākais ?
Jā gribi atbraukt pie manis , tad ņem vienu brendiju , un laid tik šurp , pasēdēsim , papļāpāsim par šo un citām tēmām , padalīsimies ar pieredzi .
13.janvāris 2016, 12:24 | links
 
Nu ielikt ūdu tiešām daudz gudrības nevajag un sportiskā tur tiešām maz!

jamikus, 13.janvāris 2016, 11:11

Toties kāds azarts un adrenalīns, kad pamani "stojaku"!

jautājums sportistiem-kačokiem - jūsuprāt šahs, bridžs un biljards ir sports vai nav? :)

daddy_j, 13.janvāris 2016, 11:13


Tie visi ir olimpiskie sporta veidi:DDD
Nevaru, tiešām smejos:)
Paldies par pozitīvajām emocijām.

Atcerējos jaunību kā bridžu rāvām līdz 5 rītā, un klondaikā bumbas dzenājām. Šahā gan man neveicās, jo pretinieks bija pārāk spēcīgs - sporta meistars.
13.janvāris 2016, 12:15 | links
 
Dolo
Tu nemācēji šeit dzīvot , pat izdzīvot nemācēji , un biji spiests laisties prom , bet tagad esi iedomājies ka esi viss gudrākais un vari mums šeit palikušajiem pamācīt kā mums šeit jādzīvo . Dzīvo savā Vācijā un makšķerē pēc Vācijas noteikumiem , bet mēs paši zināsim kā mums šeit darīt .
Pēc tavas gradācijas , es arī esmu galenieks un uz ūdas noķertu līdaku , izvadīt , iedabūt lunkā , izvilkt uz ledus , man liekas daudz sportiskāk , nekā uz spininga noķertu līdaku truli pievilkt pie laivas vai krasta un iesmelt uztveramā tīkliņā .

gintsgg, 13.janvāris 2016, 11:56


Pie Spices bāzes internets ievilkts? Vau.Ja vajag varu aizbraukt pie Tevis 15 minūtēs:) esmu tepat LV, maksāju visus nodokļus, cīnos par izdzīvošanu sev un bērniem. Nemācu citus dzīvot, bet savs viedoklis ir par ūdām. Nesaku ka visiem jābūt kā SALMO biedriem, jo tas tāds elitārs klubiņš, bet doma interesanta.
13.janvāris 2016, 12:08 | links
 
Dolo
Kāpēc makšķerniekam ir jābūt sportistam.
Kāpēc tad Tu vispār ej makšķerēt. Nafig tu zivis moki.

jeeska, 13.janvāris 2016, 11:24


Ja izlasīji manu pirmo postu, tad teicu ka nav džentelmeniski. Sportiski parādījās vēlāk. Ja līdakai žors, tad ūda uz ledus nostrādā gandrīz bezotkazno. Blenst uz "stojaku" un tad tusnījot skriet un vilkt, dažiem aluspunčiem ir gana dinamiski...:D
Kāpēc eju copēt? Lai būtu dabā, izskalotu galvu no ikdienas mēsliem un lai izbaudītu spiningošanas procesu - īpaši ar kastinga elementiem - kur gribu tur trāpu. Ja pieķeras ok, apēdīšu, bet vairāk kā varu apēst neņemšu un kaimiņiem netirgošu :DDD.
13.janvāris 2016, 12:01 | links
 
Dolo
Tu nemācēji šeit dzīvot , pat izdzīvot nemācēji , un biji spiests laisties prom , bet tagad esi iedomājies ka esi viss gudrākais un vari mums šeit palikušajiem pamācīt kā mums šeit jādzīvo . Dzīvo savā Vācijā un makšķerē pēc Vācijas noteikumiem , bet mēs paši zināsim kā mums šeit darīt .
Pēc tavas gradācijas , es arī esmu galenieks un uz ūdas noķertu līdaku , izvadīt , iedabūt lunkā , izvilkt uz ledus , man liekas daudz sportiskāk , nekā uz spininga noķertu līdaku truli pievilkt pie laivas vai krasta un iesmelt uztveramā tīkliņā .
13.janvāris 2016, 11:56 | links
 
Doma ko pateicu tāda: ķert ar ūdām nav sportiski! Kuram rezultāts svarīgāks par procesu ir gaļinieks.

dolo, 13.janvāris 2016, 10:32

Pravietis DOLOOOO tagad noteiks, kas ir "sportiski" un kas nav :)

A varbūt VISsportiskāk ir skriet pakaļ, lekt virsū un ķert ar rokām? :) padomā par to, spiningotāj :)

Par gaļinieku neapvainojos, jo zivis man tiešām garšo un tās ir vērtīgs pārtikas produkts! :)

daddy_j, 13.janvāris 2016, 11:06


Manuprāt ūdas ir efektīvs veids kā tikt pie līdakas, bet veids un laiks ir pretrunā manai pārliecībai. Tas ko raksti par skriešanu, lekšanu virsū zivij nav pat asprātīgi.
Par pravieti neapvainojos (esmu dzīvē nosapņojis lietas kuras piepildās), tikai raksti pareizi - dolo. Paskaties ko tas nozīmē tad sapratīsi. Jebkuram pseudonīmam ir kāda jēga.

Zivis arī man garšo un neesmu C&R fans, bet ar ūdām neķeršu. 90-to sākumā dienas laikā simtiem ūdas varēja salasīt Engures ezerā.
13.janvāris 2016, 11:51 | links
 
Dolo
Kāpēc makšķerniekam ir jābūt sportistam.
Kāpēc tad Tu vispār ej makšķerēt. Nafig tu zivis moki.
13.janvāris 2016, 11:24 | links
 
"Doma ko pateicu tāda: ķert ar ūdām nav sportiski! Kuram rezultāts svarīgāks par procesu ir gaļinieks."
Dolo, ar šo apgalvojumu arī daļu pludiņmakšķernieku Tu nosauc par gaļiniekiem. Process makšķerējot ziemā ar karodziņmakšķeri ir pietiekami dinamisks, ja tiek ik pa laikam mainīta vieta, un brīdis kad karodziņš "izšauj" ir gana intriģējošs. Katram savs - sporto, bet nemāci citus dzīvot.
13.janvāris 2016, 11:20 | links
 
Nu ielikt ūdu tiešām daudz gudrības nevajag un sportiskā tur tiešām maz!

jamikus, 13.janvāris 2016, 11:11


Toties kāds azarts un adrenalīns, kad pamani "stojaku"!

jautājums sportistiem-kačokiem - jūsuprāt šahs, bridžs un biljards ir sports vai nav? :)
13.janvāris 2016, 11:13 | links
 
Nu ielikt ūdu tiešām daudz gudrības nevajag un sportiskā tur tiešām maz!
13.janvāris 2016, 11:11 | links
 
Arvis an. Tad līdakas neķeram jau no rudens jo viņām jau sāk attīsties ikri.PS. Potencionālie pēcnācēji,kurus labprāt cenšamies nomakšķerēt,.Tad jau arī rudenī vajadzētu aizliegt medības jo visas briežu un aļņu govis kā arī stirnu kazas ir grūsnas. Tātad nogalinātas tiek arī potenciālās zvēru mammiņas. PS.Kāda šķirba vai zivīte vai pārnadžu govs.

avensis12, 13.janvāris 2016, 10:40


attīstot šo domu vēl tālāk: orālais sekss ir masu slepkavība :DDD

sorry, bet nu nenoturējos :)
13.janvāris 2016, 11:06 | links
 
Doma ko pateicu tāda: ķert ar ūdām nav sportiski! Kuram rezultāts svarīgāks par procesu ir gaļinieks.

dolo, 13.janvāris 2016, 10:32


Pravietis DOLOOOO tagad noteiks, kas ir "sportiski" un kas nav :)

A varbūt VISsportiskāk ir skriet pakaļ, lekt virsū un ķert ar rokām? :) padomā par to, spiningotāj :)

Par gaļinieku neapvainojos, jo zivis man tiešām garšo un tās ir vērtīgs pārtikas produkts! :)
13.janvāris 2016, 11:06 | links
 
Arvis an. Tad līdakas neķeram jau no rudens jo viņām jau sāk attīsties ikri.PS. Potencionālie pēcnācēji,kurus labprāt cenšamies nomakšķerēt,.Tad jau arī rudenī vajadzētu aizliegt medības jo visas briežu un aļņu govis kā arī stirnu kazas ir grūsnas. Tātad nogalinātas tiek arī potenciālās zvēru mammiņas. PS.Kāda šķirba vai zivīte vai pārnadžu govs.
13.janvāris 2016, 10:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager