Engures ezers

Ļoti interesē cope Engures erā
nu shodien ka saka (Atarvalsja) ruduli tadi ka no alingji knapi iet cauri,nema visu dienu lidz saulrietam 78 gabali 23,8 kg, visi kaimini priecajas :))
8.marts 2012, 23:44 | links
 
man tur ir visādas gan upes plakanās dzeltenās, gan sudra, gan grāvju hibrīdi. Ceri vasarā kust nepārtraukti, bet nu tur līņi ap 2k piepalīdz :) Karpas atlika ķelli pag ziemu.
8.marts 2012, 18:02 | links
 
Bez šaubām ka sudraba,parastās lai pa sivēnu izaudzētu vajag daudz gadus.
8.marts 2012, 18:00 | links
 
sienāzi
Parastās karūsas vai sudrabnieki?
8.marts 2012, 17:54 | links
 
Tā jau ir ar tiem ruduļiem,sportot vienkārši super!Uz reiz atpakaļ nelaidīsi,viss bars aizmuks!Ja baigi nav saspiedušies,tad jau viņi živučiji-vēlāk var atlaist.Vai vēl ir variānts....Kamu krasnapjorku krupnuju!!!!pa visu ezeru,tad vēl jautrāk ies!
8.marts 2012, 17:53 | links
 
jeesk, man tur tagad tādī siveentinni vasaraa pa virsu ganaas, saucaas karuusas :) Dīķis nav liels 1000 m2 , katru dienu pa normai baroju, tā kā visiem pietiek :) aug griezdamies. Turklāt tagad tiem sivēntiņiem kaimiņos dzīvo 10 kumpainie no 800-1200 g :)
8.marts 2012, 17:48 | links
 
Sienāzi
Netaisi sūdus dīķim, kam Tev viņi...pēc gadiem raudāsi:-)
Ielaid labākj auslejas:-)
8.marts 2012, 17:38 | links
 
tad tik uz priekšu....
8.marts 2012, 17:36 | links
 
Andzy, es gribu tādus 5 ap gr 500 noķert un ielaist savā dīķi, lai saražo mazos rudulēnus dzīvajiem :)
8.marts 2012, 17:35 | links
 
labs cops ir, kad kastē ir 8 ruduļi un devīto vairs nevar tur iedabūt :)
ko Jūs darat ar to gastranomiski vismazvērtīgāko zivi??? skaista jau ir dzeltenu vēderu rubīnsarkanām spurām... un tas arī viss....
8.marts 2012, 17:32 | links
 
Tas saucās....izsēdējāt ruduļus.Cops ir tad,kad pusdienas laikā jau jāiet malā.Vai jāber atpakaļ,jo sāk ņemt labs asaris!
8.marts 2012, 17:06 | links
 
cops bija visu dienu, izurbu 15 caurumus ,iebaroju , kā zivi izvilku,atkal iebaroju. Tā visu dienu,no āliņģa uz āliņgi . Vairāk kā 2 zivis no āliņģa nedabuju.
8.marts 2012, 11:49 | links
 
papīr, no cikiem līdz cikiem bij cops?
8.marts 2012, 10:51 | links
 
vakar pavilkām ruduļus.
mazākais 300g.
pie Ornitologu mājas.
8.marts 2012, 10:44 | links
 
kas shodien uz ezera ? ir kadds bijis?
6.marts 2012, 19:25 | links
 
Ja Tu biji Artūra bāzē(5),ejot virsū ir mazā sala.Taisni pāri!,tad jau uz Bērzciemu(1),neticu ka to gabalu varējāt noiet.Tur taisni pretī ir meldru puduru grupas,visās mīt asari ruduļi.Ja pa labi,tad Dzedrupe(6 bijušā ģenerāļu).
5.marts 2012, 18:33 | links
 
janka07:
es tiešām nezinu no kura gala biju ezerā, jo biju pirmo reizi un pats nebiju pie stūres...bet nu bijām tur kur tā stāvvieta 2Ls maksā un tad taisni pāri visam ezeram...katrā gadījumā mūsu kompānija labi atvilka...copēt jau ap 15.00 beidzām, cik tad var vilkt tos ruduļus :D Vajag tikai meklēt...
5.marts 2012, 08:11 | links
 
janka07 Par maksu es tev jau rakstīju. Ja gribēs tavus Ls iekasēs..... Bet par copi pats biju, arī saķeru pietiekoši un labus. Viena kompānija kas sēdēja uz ruduļu kara takas vilka ne pa jokam , cmukus un daudz. Tā ka vajag tikai rakt.......
5.marts 2012, 00:12 | links
 
aakkis.Ta jau jābrauc uz domi vai arī tiešām vakarā iekasēs?Kā tad īsti tur ir?
4.marts 2012, 23:17 | links
 
Tagad vismaz pa sestdienām Artūrs arī čeko vai kirdikts nenosmeļ krējumu,pat čekus izraksta reizēm :)
jo it īpaši kad upes galā ar neliela izmēra mašīnām iebraukt grūti..
Tad vēl cerams ,ka maķ pere maķ ūdiniekus ,kuri liek desmitiem ūdas arī viens otrs noķers ,tas uz lielās salas pusi ,pretī melnam krūmam :)
Pats pieredzēju copi tikkai upes galā,pie slīkoņ krūma..aptuveni no 5 viens ir ņemams ,pārējie dzīvo..tad vēl akmeņgals bija skops pāris stagaru :)
tas viss novērots pa pēdējām 2 sestdienām
4.marts 2012, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager