Copmaņu knifi

Dalīties par aprīkojuma ,dzinēju ,rīku ,spoļu,intresantu mānekļu,remontu ,izgatavošanu
Šim pielietojumu var atrast viss dažādākajos variantos!
15.aprīlis 2013, 08:27 | links
 
Labs instruments!
Edge Pro Professional Model
4.aprīlis 2013, 08:07 | links
 
Uz copi ar zivīm !? :DDD Tas jau tāpat kā uz mauku māju un ņemt sievu līdz :DDDDDDDDDDDDDD

raivo022, 13.marts 2013, 23:30


Mācīties nekad neesot par vēlu...!!!:)))
14.marts 2013, 14:08 | links
 
da vins pat ne svetdienas makskernieks,vel retak.ka bundzu ataisija vala ta i pazuda jau ta svaka cope.
14.marts 2013, 14:05 | links
 
Uz copi ar zivīm !? :DDD Tas jau tāpat kā uz mauku māju un ņemt sievu līdz :DDDDDDDDDDDDDD
13.marts 2013, 23:30 | links
 
vakar copejot atbrauca kolega ar polsu un sprotem zacene.nu vot vins izleja sprotu ellu alingi un vinam vairs tas alingis nesala ciet ka manejais.
13.marts 2013, 07:17 | links
 
Kuršu līcī ar tādu sistēmu strādā1
7.marts 2013, 18:06 | links
 
Arī es jau kādus četrus gadus zāļu tīrīšanai izmantoju līdzīgu divpusējo grābekli kā Brālīša ieteiktais. No metāla armatūras izveidots vienādmalu trīstūris. Pie vienas malas piemetināti metāla stienīši tā lai izveidotos divpusējs grābeklis.
Abās pusēs grābekļa visos četros stūros apmēram 2 cm. no stienīša gala piemetināti uzgriežņi. Ar to palīdzību gar grābekļa zaru galiem nospriegoju tērauda stiepli. Tā, ka tā ir abās zaru pusēs tad nav svarīgi kā nokrīt ietaise. Kārtīgu virvīti iesienu rāmja stūrī pretīm grābeklim. Raujot grābekli asiem rāvieniem stieplīte noskuj upes gultni ne sliktāk kā izkapts, jo slīd tieši pa grunti.
19.februāris 2013, 16:54 | links
 
No daudzajiem tīrāmajiem man arī tāds ir.Esmu palicis pie šā izstrādājuma kā galvenā asaru tīrāmā.
19.februāris 2013, 13:28 | links
 
Pāris mēnešus atpakaļ,vienā bodē ieraudzīju šādu zivju tīrāmo...
.Domāju paņemšu,=0.90Ls pamēģināt kā tas asarus kasa!Iedomājaties ,cik es pārsteigts biju-ka pat zvīņas īsti pa gaisu nelec un tīra ātri kvalitatīvi.Vienīgais es viņam rokturi uzliku,un noteikti pats uztaisīšu no maz liet stingrāka materiāla.
19.februāris 2013, 13:26 | links
 
Brusi , Tu tur daudz neplāties , pavasarī skomunizdim to Tavu uzparikti , Tu pats zini kur viņu man vajag , un zini arī to , ka man vajag vairāk ne kā Tev .
11.februāris 2013, 15:06 | links
 
Piedevām,ar šādu rīku ierodoties copes vietā,nekad nav bijuši strīdi ar citiem makšķerniekiem par vietām. DD
11.februāris 2013, 15:01 | links
 
Ņem par labu. Uzrakstīju arī aptuveno gatavošanas recepti. ;)
11.februāris 2013, 14:58 | links
 
Super, paldies par idejām, laikam nāksies pārvarēt slinkumu :-))))
11.februāris 2013, 14:46 | links
 
Darīts.;)
11.februāris 2013, 14:34 | links
 
Brusi, ja nav grūti pieliec vairāk pie savām bildēm "Zāles pļāvējs"
11.februāris 2013, 13:55 | links
 
P.S.Ja kādam ir interese varu nofočēt tuvplānā.
Darbs aizņem kādu stundu. ;)
11.februāris 2013, 13:15 | links
 
Vairis 30
Apskaties manās bildēs.Nezinu gan kurš griežamais bija pirmais,bet manam ir 2 gadi.;)


http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/zales-plavejs/

Atšķirībā no šā,grābeklis pie izkapts ir ar kniedēm un stiprinājums pie kāta savādāks.
11.februāris 2013, 13:08 | links
 
Man ir parasti 2gb grābekļi,pirkti Rimi par 0,99Ls,saliku kopā ar elektriķu savilcējiem.Ar tadu uzparikti var stradāt tikai tad,ja vajag grunti iztīrīt no dūņām.Lēpenēm neder,jo no lēpēnēm paliek stiebri,kad ķer ar fīderi aukla trinās gar stiebriem un traucē fiksēt copi,tāpēc izkapts ir viss piemērotākais,jo nocērt gar pašām saknēm.
11.februāris 2013, 11:47 | links
 
Tā reālā laikam būs šāda. Es viņu jau biju noskatījis vienā no CL forumiem, bet baigais slinkums tādu taisīt priekš dažām reizēm.
11.februāris 2013, 10:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager