Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Drīz tie prieki beigsies!:)
13.decembris 2023, 20:09 | links
 
man karma tāpat laba, bez visiem vīrakiem:)man čoms pat jokoja, kad es ieeju baznīcā, tad visas sveces nodziest:)

svens76, 13.decembris 2023, 19:44


Tas jau labāk, kā kad zibeņi par papēžiem sāk spert! :D
13.decembris 2023, 19:51 | links
 
:DDD
13.decembris 2023, 19:46 | links
 
Davis-Di [13.dec]: Nu tagad arvien grūtāk ies ar to rekorda pārsišanu :)

MT9, 13.decembris 2023, 19:24

Tev tā karma kaut kā jāattīra :)
Skat Svens jau nestāsta cik vīrakus Taizemē budistu tempļos nolika, lai lieli lomi :)
man karma tāpat laba, bez visiem vīrakiem:)man čoms pat jokoja, kad es ieeju baznīcā, tad visas sveces nodziest:)
13.decembris 2023, 19:44 | links
 
Nu tagad arvien grūtāk ies ar to rekorda pārsišanu :)

MT9, 13.decembris 2023, 19:24


Tev tā karma kaut kā jāattīra :)
Skat Svens jau nestāsta cik vīrakus Taizemē budistu tempļos nolika, lai lieli lomi :)
13.decembris 2023, 19:41 | links
 
Davis-Di [13.dec]: Šodien atkusnis, pēc vecas teorijas vajadzētu būt labāk :)
Tas jā, bet tas strādā, kad sāk kust sniegi. Ūdenī nonāk daudz skābekļa, zivis aktivizējas.
Šķiet tagad pil, tikai no jumtiem.
13.decembris 2023, 19:35 | links
 
MT9 [13.dec]: Apsveicu. Šķiet pirmais šīs sezonas kilograms uz ledus, tas forumiešu vidū.

RaimisD, 13.decembris 2023, 19:21
Paldies! Vienkārši forumiešiem nepatīk lielīties, atšķirībā no manis :D
nu ar šādu asari var palielīties, ar mazākiem gan ne:)
13.decembris 2023, 19:27 | links
 
Apsveicu. Šķiet pirmais šīs sezonas kilograms uz ledus, tas forumiešu vidū.

RaimisD, 13.decembris 2023, 19:21

Paldies! Vienkārši forumiešiem nepatīk lielīties, atšķirībā no manis :D
13.decembris 2023, 19:24 | links
 
Izskatās ka cope diezgan jautra bijusi.
Apsveicu ar jauno asara PB, grūti tev tie cm iet uz augšu.

Davis-Di, 13.decembris 2023, 19:16

Nu tagad arvien grūtāk ies ar to rekorda pārsišanu :)
13.decembris 2023, 19:24 | links
 
MT9 [13.dec]: šis dienas skaistulis svēra 1043g un bija 41 cm garš, juhūūū! :))
Apsveicu. Šķiet pirmais šīs sezonas kilograms uz ledus, tas forumiešu vidū.
13.decembris 2023, 19:21 | links
 
Jēēē, kas to būtu domājis, ka copējot no ledus pārspēšu savu asara rekordu! :)) Vairākus gadus mēģināju pārsist savu rekordu, kurš bija 38 cm un tieši 700g, šīs vasaras beigās, man tas, beidzot, izdevās - pārsniedzu daudziem tik kāroto 1 kg robežu (1020g, 40 cm), taču kas to būtu domājis, šodien ar mazo asaru kātiņu es, nedaudz, bet tomēr pārspēju arī šo rekordu - šis dienas skaistulis svēra 1043g un bija 41 cm garš, juhūūū! :)) Vasaras trofeju es atlaidu, bet šīs dienas skaistuli atļāvos paņemt, jo līdzi nebija svaru un nomērīt arī bija problemātiski. Asaru Babītē nu ļoti daudz, ticu, ka tik lieli arī nav retums, tādēļ ceru, ka zivju draugi mani pārāk nekritizēs ;) Patiesībā diena varēja noslēgties vēl skaistāk, jo 2 šāda izmēra palaidņus es nopūdelēju. Tāpat kā vakar, arī šodien pieteicās sīki 3 līdacēni un vienai razbainiecei, atšķirībā no vakardienas, tomēr izdevās nočiept mānekli. Vēl piemānīju bariņu ar mazākiem strīpaiņiem, tādēļ garlaicīgi nebija. Pusdienlaikā man pievienojās Sergejs, kuram liels paldies, jo palīdzēja trofejas iemūžināšanā :) Lai pārliecinātos, ka vakardienas pieņēmums par 15 cm ledus biezumu ir patiess, šodien paķēru līdzi metramēru. Vietās, kur copēju, ledus biezums bija 16-17 cm robežās, tādēļ Mārupes novada pašvaldības policisti un copmaņi var pārāk neuztraukties :P Nu ko, diena izdevās emocijām bagāta, novēlu arī jums biežāk izrauties pie dabas un baudīt smuko ziemu! ;)

MT9, 13.decembris 2023, 18:23


Izskatās ka cope diezgan jautra bijusi.
Apsveicu ar jauno asara PB, grūti tev tie cm iet uz augšu.
13.decembris 2023, 19:16 | links
 
es vnk bieži copēju, ir taču arī reizes kad neķeras ļoti, nu neēd tā zivs katru dienu labi. ir tāds teiciens, jo vairāk copē, jo lielāka iespēja noķert:)es par to sūdzēties nevaru:)

svens76, 13.decembris 2023, 18:39

Tā gan ir, ja bieži copē, iespēja tikt pie trofejas palielinās, jo ilgāk māneklis ūdenī un pieredze krājas :) Kamēr asaris kožas, jābrauc tik uz ezeru :)
13.decembris 2023, 18:56 | links
 
MT9 [13.dec]: malaģec! ticēju ka būs tev arī kimlaks!:) vajag tikai rakt un ticēt sev

svens76, 13.decembris 2023, 18:32
Man jau likās, ka tu šos cūķus esi pieradinājis un citiem rokās tie nedodas! :D
es vnk bieži copēju, ir taču arī reizes kad neķeras ļoti, nu neēd tā zivs katru dienu labi. ir tāds teiciens, jo vairāk copē, jo lielāka iespēja noķert:)es par to sūdzēties nevaru:)
13.decembris 2023, 18:39 | links
 
malaģec! ticēju ka būs tev arī kimlaks!:) vajag tikai rakt un ticēt sev

svens76, 13.decembris 2023, 18:32

Man jau likās, ka tu šos cūķus esi pieradinājis un citiem rokās tie nedodas! :D
13.decembris 2023, 18:34 | links
 
Jēēē, kas to būtu domājis, ka copējot no ledus pārspēšu savu asara rekordu! :)) Vairākus gadus mēģināju pārsist savu rekordu, kurš bija 38 cm un tieši 700g, šīs vasaras beigās, man tas, beidzot, izdevās - pārsniedzu daudziem tik kāroto 1 kg robežu (1020g, 40 cm), taču kas to būtu domājis, šodien ar mazo asaru kātiņu es, nedaudz, bet tomēr pārspēju arī šo rekordu - šis dienas skaistulis svēra 1043g un bija 41 cm garš, juhūūū! :)) Vasaras trofeju es atlaidu, bet šīs dienas skaistuli atļāvos paņemt, jo līdzi nebija svaru un nomērīt arī bija problemātiski. Asaru Babītē nu ļoti daudz, ticu, ka tik lieli arī nav retums, tādēļ ceru, ka zivju draugi mani pārāk nekritizēs ;) Patiesībā diena varēja noslēgties vēl skaistāk, jo 2 šāda izmēra palaidņus es nopūdelēju. Tāpat kā vakar, arī šodien pieteicās sīki 3 līdacēni un vienai razbainiecei, atšķirībā no vakardienas, tomēr izdevās nočiept mānekli. Vēl piemānīju bariņu ar mazākiem strīpaiņiem, tādēļ garlaicīgi nebija. Pusdienlaikā man pievienojās Sergejs, kuram liels paldies, jo palīdzēja trofejas iemūžināšanā :) Lai pārliecinātos, ka vakardienas pieņēmums par 15 cm ledus biezumu ir patiess, šodien paķēru līdzi metramēru. Vietās, kur copēju, ledus biezums bija 16-17 cm robežās, tādēļ Mārupes novada pašvaldības policisti un copmaņi var pārāk neuztraukties :P Nu ko, diena izdevās emocijām bagāta, novēlu arī jums biežāk izrauties pie dabas un baudīt smuko ziemu! ;)

MT9, 13.decembris 2023, 18:23

Jā, šodien ezers ļoti devīgs.
13.decembris 2023, 18:32 | links
 
MT9 [13.dec]: Jēēē, kas to būtu domājis, ka copējot no ledus pārspēšu savu asara rekordu! :)) Vairākus gadus mēģināju pārsist savu rekordu, kurš bija 38 cm un tieši 700g, šīs vasaras beigās, man tas, beidzot, izdevās - pārsniedzu daudziem tik kāroto 1 kg robežu (1020g, 40 cm), taču kas to būtu domājis, šodien ar mazo asaru kātiņu es, nedaudz, bet tomēr pārspēju arī šo rekordu - šis dienas skaistulis svēra 1043g un bija 41 cm garš, juhūūū! :)) Vasaras trofeju es atlaidu, bet šīs dienas skaistuli atļāvos paņemt, jo līdzi nebija svaru un nomērīt arī bija problemātiski. Asaru Babītē nu ļoti daudz, ticu, ka tik lieli arī nav retums, tādēļ ceru, ka zivju draugi mani pārāk nekritizēs ;) Patiesībā diena varēja noslēgties vēl skaistāk, jo 2 šāda izmēra palaidņus es nopūdelēju. Tāpat kā vakar, arī šodien pieteicās sīki 3 līdacēni un vienai razbainiecei, atšķirībā no vakardienas, tomēr izdevās nočiept mānekli. Vēl piemānīju bariņu ar mazākiem strīpaiņiem, tādēļ garlaicīgi nebija. Pusdienlaikā man pievienojās Sergejs, kuram liels paldies, jo palīdzēja trofejas iemūžināšanā :) Lai pārliecinātos, ka vakardienas pieņēmums par 15 cm ledus biezumu ir patiess, šodien paķēru līdzi metramēru. Vietās, kur copēju, ledus biezums bija 16-17 cm robežās, tādēļ Mārupes novada pašvaldības policisti un copmaņi var pārāk neuztraukties :P Nu ko, diena izdevās emocijām bagāta, novēlu arī jums biežāk izrauties pie dabas un baudīt smuko ziemu! ;)
malaģec! ticēju ka būs tev arī kimlaks!:) vajag tikai rakt un ticēt sev
13.decembris 2023, 18:32 | links
 















Jēēē, kas to būtu domājis, ka copējot no ledus pārspēšu savu asara rekordu! :)) Vairākus gadus mēģināju pārsist savu rekordu, kurš bija 38 cm un tieši 700g, šīs vasaras beigās, man tas, beidzot, izdevās - pārsniedzu daudziem tik kāroto 1 kg robežu (1020g, 40 cm), taču kas to būtu domājis, šodien ar mazo asaru kātiņu es, nedaudz, bet tomēr pārspēju arī šo rekordu - šis dienas skaistulis svēra 1043g un bija 41 cm garš, juhūūū! :)) Vasaras trofeju es atlaidu, bet šīs dienas skaistuli atļāvos paņemt, jo līdzi nebija svaru un nomērīt arī bija problemātiski. Asaru Babītē nu ļoti daudz, ticu, ka tik lieli arī nav retums, tādēļ ceru, ka zivju draugi mani pārāk nekritizēs ;) Patiesībā diena varēja noslēgties vēl skaistāk, jo 2 šāda izmēra palaidņus es nopūdelēju. Tāpat kā vakar, arī šodien pieteicās sīki 3 līdacēni un vienai razbainiecei, atšķirībā no vakardienas, tomēr izdevās nočiept mānekli. Vēl piemānīju bariņu ar mazākiem strīpaiņiem, tādēļ garlaicīgi nebija. Pusdienlaikā man pievienojās Sergejs, kuram liels paldies, jo palīdzēja trofejas iemūžināšanā :) Lai pārliecinātos, ka vakardienas pieņēmums par 15 cm ledus biezumu ir patiess, šodien paķēru līdzi metramēru. Vietās, kur copēju, ledus biezums bija 16-17 cm robežās, tādēļ Mārupes novada pašvaldības policisti un copmaņi var pārāk neuztraukties :P Nu ko, diena izdevās emocijām bagāta, novēlu arī jums biežāk izrauties pie dabas un baudīt smuko ziemu! ;)
13.decembris 2023, 18:23 | links
 
sagaidi šodienas MT9 atskaiti:)

svens76, 13.decembris 2023, 17:32


Šodien atkusnis, pēc vecas teorijas vajadzētu būt labāk :)
13.decembris 2023, 17:45 | links
 
Davis-Di [13.dec]: Un neviena zaļsvārce?

Davis-Di, 12.decembris 2023, 21:32
3 zemmēri.

MT9, 12.decembris 2023, 22:08

Tad jau cope bija ar savu asumiņa piegaršu.
sagaidi šodienas MT9 atskaiti:)
13.decembris 2023, 17:32 | links
 
Un neviena zaļsvārce?

Davis-Di, 12.decembris 2023, 21:32
3 zemmēri.

MT9, 12.decembris 2023, 22:08


Tad jau cope bija ar savu asumiņa piegaršu.
13.decembris 2023, 17:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager