Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
7up [24.10.20]: Davis-Di [16m]: Kas šodien labs? domaju braukt rīt vai nē, pagajušajā reizē nevienu copi nesagaidijām:D

Semtex, 24.oktobris 2020, 21:34

Vvz, ūdens līmenis kā amerikāņu kalniņi, temp. jau nokritusies, cik dzirdēju šodien ir kas ielasīja šo to gan babē, gan lielupē, gan engurē - tieši BB tēmā, bet nu smaga darba cope bijusi visiem.
Jābrauc jāklapē un jāmēģina.Un kur , konkrēti fakti par BB ielasīšanu?
Tak at***ies :D, 7upgondon. Faktologs atradies :DDD
24.oktobris 2020, 22:06 | links
 
Davis-Di [24.10.20]: Baigi ilgi nestradaju ar bb,nevienas copes.man vispār svaki, kolēģim daudz labak.,6zives uz baby buster,es mēģināju man nekā,tikai uz vienas krāsas.neteiksu kādas.es

nipijs38, 24.oktobris 2020, 21:55

Pēdēja laikā novērots, ja atrod punktu kur līdaka ir aktīva tur arī ko ielasa, ja neatrod tad ir bakstieni vai 0. Diezgan daudz līdakas pēdējā laikā nāk līdz laivai un uzšauj pēdēja mirklī, nevis aprij.
Tad 0, vai ielasīti uz BB? :DDD
24.oktobris 2020, 22:05 | links
 
Baigi ilgi nestradaju ar bb,nevienas copes.man vispār svaki, kolēģim daudz labak.,6zives uz baby buster,es mēģināju man nekā,tikai uz vienas krāsas.neteiksu kādas.es

nipijs38, 24.oktobris 2020, 21:55


Pēdēja laikā novērots, ja atrod punktu kur līdaka ir aktīva tur arī ko ielasa, ja neatrod tad ir bakstieni vai 0. Diezgan daudz līdakas pēdējā laikā nāk līdz laivai un uzšauj pēdēja mirklī, nevis aprij.
24.oktobris 2020, 22:03 | links
 
Baigi ilgi nestradaju ar bb,nevienas copes.man vispār svaki, kolēģim daudz labak.,6zives uz baby buster,es mēģināju man nekā,tikai uz vienas krāsas.neteiksu kādas.es
24.oktobris 2020, 21:55 | links
 
Davis-Di [24.10.20]: Kas šodien labs? domaju braukt rīt vai nē, pagajušajā reizē nevienu copi nesagaidijām:D

Semtex, 24.oktobris 2020, 21:34

Vvz, ūdens līmenis kā amerikāņu kalniņi, temp. jau nokritusies, cik dzirdēju šodien ir kas ielasīja šo to gan babē, gan lielupē, gan engurē - tieši BB tēmā, bet nu smaga darba cope bijusi visiem.
Jābrauc jāklapē un jāmēģina.
Un kur , konkrēti fakti par BB ielasīšanu?
24.oktobris 2020, 21:51 | links
 
Kas šodien labs? domaju braukt rīt vai nē, pagajušajā reizē nevienu copi nesagaidijām:D

Semtex, 24.oktobris 2020, 21:34


Vvz, ūdens līmenis kā amerikāņu kalniņi, temp. jau nokritusies, cik dzirdēju šodien ir kas ielasīja šo to gan babē, gan lielupē, gan engurē - tieši BB tēmā, bet nu smaga darba cope bijusi visiem.
Jābrauc jāklapē un jāmēģina.
24.oktobris 2020, 21:49 | links
 
Kas šodien labs? domaju braukt rīt vai nē, pagajušajā reizē nevienu copi nesagaidijām:D
24.oktobris 2020, 21:34 | links
 

Arī Engurē, vismaz mums līdzīgi. Dažas copes un pilnīgi ,, bezjēdzīgi centieni,, atrast līdaku apetītes ,, atslēgu,,.
24.oktobris 2020, 20:52 | links
 
Biju nedēļu atpakaļ...sestdien...
Mednieki jutās kā ezera valdnieki...katrs vecais āksts kam plinte pie sāna, mēģināja kontrolēt pusi ezera...šāva laivas virzienā ka pat skrotis blakus bira...
Dzirdeju pat draudus, gan ne sava virzienā, bet gan makšķernieka, kurš bija apmēram 100m no viņa točkas...
Bēdīgi
24.oktobris 2020, 20:34 | links
 
Man šodien nekas un uz neko.gandriz.
Viena mazā laivā kādas 5cas copes(nekas liels).
Kolēģim 6sas laivā,viens mērs uz pannas.paris copes.
Ļoti smaga un neinteresanta cope.
24.oktobris 2020, 18:58 | links
 
Šodien Babītē esot labi ķēries,Tas pēc fb ziņām
23.oktobris 2020, 21:44 | links
 
Kad MT atskaite rāda 1-3m/dienā - tad jābrauc :D

Jurik, 23.oktobris 2020, 20:31


Tad jau būs vilciens aizgājis :D
23.oktobris 2020, 20:56 | links
 
MT9 [23.10.20]: Rudenī, cik novērots vienmēr ir efektīvāki mānekļi, kuru animācijā ir iespējamas pauzes, jo tieši uz pauzēm ir lielākā copes rezultivitāte.

7up, 23.oktobris 2020, 20:13
Nevar saprast ar pašreizējo rudeni - ir tas rudens vai tomēr vēl vasara, jo zivis galīgi slaidas, laikam nejūt vēl ziemas tuvošanos :)
Tieši tāds pats novērojums, tukšiem vēderiem, kā modeles. :))) Nu redzēs, kā rīt Engurē veiksies, Babītes ravēšanu atstāšu jums. ;)
23.oktobris 2020, 20:43 | links
 
Jurik [23.10.20]: MT9 [14m]: Nevar saprast ar pašreizējo rudeni - ir tas rudens vai tomēr vēl vasara, jo zivis galīgi slaidas, laikam nejūt vēl ziemas tuvošanos :)Nepareizo prognozi skataties. Kad laika prognoze rāda 3-6m/s - braukt nav jēga - tad labāk uz tirgu. Kad MT atskaite rāda 1-3m/dienā - tad jābrauc :D
Es dēļ prognozes palikšu mājās,ja ziņos vētru!pārējais kā būs tā būs!:)ja laiks ir-jāmauc!:)
23.oktobris 2020, 20:39 | links
 
MT9 [23.10.20]: Nevar saprast ar pašreizējo rudeni - ir tas rudens vai tomēr vēl vasara, jo zivis galīgi slaidas, laikam nejūt vēl ziemas tuvošanos :)
Nepareizo prognozi skataties. Kad laika prognoze rāda 3-6m/s - braukt nav jēga - tad labāk uz tirgu. Kad MT atskaite rāda 1-3m/dienā - tad jābrauc :D
23.oktobris 2020, 20:31 | links
 
MT9 [23.10.20]: Kamēr dažs labs FB grupā Озеро Бабитес liek atskaites, no kurām var secināt, ka šodien gan ezers bijis dāsns, man vieni vienīgi jautājumi - kur tad tā aktīvā zivs bija, jo es izstrādāju milzīgu akvatoriju, sākot ar Dālderiem, beidzot ar Ezerkrastiem, tomēr vairāk par 3 zaļsvārcēm (50; 54; 81) izmānīt tā arī neizdevās. Vēl bija 4 copes, bet nekas nopietns. Diezgan ātri sapratu, ka zivs labāk atsaucas uz džerkiem, jo no pirmajām 4 copēm, 3 bija tieši uz šiem grabuļiem, taču, beidzoties rīta cēlienam, manu zivju aktivitāte pazuda kā nebijusi :D Bildē var redzēt, ka mēģināju piemeklēt atslēdziņu, pārmētāju kaudzi mānekļu dažādās dislokācijās, tomēr viss velti. Neko darīt, mūžu dzīvo, mūžu mācies, acīmredzot vēl daudz jātrenējas... Ne asakas! :)
Nja!...biju netālu,pat jutu,ka esi tuvumā!;))pa Gātes grāvjiem cerēju kko atrast.viss velti! izmēģināju ļoti daudz...pat rotiņu!:)Vējš,viļņi...tādā laikā var daudzko veidot,bet zivs nereaģē!Man vispār nekā...no rīta Lielupē žanis 53cm,tad Gātē divas mazās un mēriņš!un arī uz 75gr.džerku...
Nekas,nekas!lai paaug!;)
23.oktobris 2020, 20:21 | links
 
Rudenī, cik novērots vienmēr ir efektīvāki mānekļi, kuru animācijā ir iespējamas pauzes, jo tieši uz pauzēm ir lielākā copes rezultivitāte.

7up, 23.oktobris 2020, 20:13

Nevar saprast ar pašreizējo rudeni - ir tas rudens vai tomēr vēl vasara, jo zivis galīgi slaidas, laikam nejūt vēl ziemas tuvošanos :)
23.oktobris 2020, 20:18 | links
 
MT9 [23.10.20]: Kamēr dažs labs FB grupā Озеро Бабитес liek atskaites, no kurām var secināt, ka šodien gan ezers bijis dāsns, man vieni vienīgi jautājumi - kur tad tā aktīvā zivs bija, jo es izstrādāju milzīgu akvatoriju, sākot ar Dālderiem, beidzot ar Ezerkrastiem, tomēr vairāk par 3 zaļsvārcēm (50; 54; 81) izmānīt tā arī neizdevās. Vēl bija 4 copes, bet nekas nopietns. Diezgan ātri sapratu, ka zivs labāk atsaucas uz džerkiem, jo no pirmajām 4 copēm, 3 bija tieši uz šiem grabuļiem, taču, beidzoties rīta cēlienam, manu zivju aktivitāte pazuda kā nebijusi :D Bildē var redzēt, ka mēģināju piemeklēt atslēdziņu, pārmētāju kaudzi mānekļu dažādās dislokācijās, tomēr viss velti. Neko darīt, mūžu dzīvo, mūžu mācies, acīmredzot vēl daudz jātrenējas... Ne asakas! :)
Rudenī, cik novērots vienmēr ir efektīvāki mānekļi, kuru animācijā ir iespējamas pauzes, jo tieši uz pauzēm ir lielākā copes rezultivitāte.
23.oktobris 2020, 20:13 | links
 









Kamēr dažs labs FB grupā Озеро Бабитес liek atskaites, no kurām var secināt, ka šodien gan ezers bijis dāsns, man vieni vienīgi jautājumi - kur tad tā aktīvā zivs bija, jo es izstrādāju milzīgu akvatoriju, sākot ar Dālderiem, beidzot ar Ezerkrastiem, tomēr vairāk par 3 zaļsvārcēm (50; 54; 81) izmānīt tā arī neizdevās. Vēl bija 4 copes, bet nekas nopietns. Diezgan ātri sapratu, ka zivs labāk atsaucas uz džerkiem, jo no pirmajām 4 copēm, 3 bija tieši uz šiem grabuļiem, taču, beidzoties rīta cēlienam, manu zivju aktivitāte pazuda kā nebijusi :D Bildē var redzēt, ka mēģināju piemeklēt atslēdziņu, pārmētāju kaudzi mānekļu dažādās dislokācijās, tomēr viss velti. Neko darīt, mūžu dzīvo, mūžu mācies, acīmredzot vēl daudz jātrenējas... Ne asakas! :)
23.oktobris 2020, 19:53 | links
 
Lasu un brīnos, kas tad vakar šīm par ēstgribu un šodien atkal nekā!? Laiks tak līdzīgs.
7up, 23.oktobris 2020, 16:47


Līdzīgs laiks neskaitās! Zemmēru salasīšana nav rādītājs un vēl nav fakts ka neskaitīji 1;9;15;20 un tālāk nezināji ::))))))
Tie kas māk un ir pareizā vietā arī šodien lasa iekšā.
23.oktobris 2020, 19:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager