Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Stingeriem izmantoju ņeržas stieples, sagatvoti dažādi garumi no 2 līdz 7 cm. Atkarībā no mānekļa izmēra kombinēju ar gredzeniem, āķiem, griezuļiem. Visu saliekot kvalitatīvu - nekas netērējas. Pēc zivs - sakŗato, iztaisno stieples un viss atkal ir super. Ja izvēlas kvaliatīvu furnitūru - nekas nerūsē un nebojājas.

Gumijām virs 20 cm ņemties ar kautkādiem citiem variantiem, manuprāt, nav variants.
25.septembris 2019, 11:28 | links
 
Es ilgu laiku cīnijos, kamēr atradu sev pa prātam stingerus. Pavasarī iepatikās Stor multi depth stingeri, bija salīdzinoši laba cena, bet kā izradījās, ja paņem laba līdaka ,tad diezgan viegli pārraut, pēctam mēģināju BFT un savage gear, BFT nav ne vainas, bet Savage liekas tādi nepārāk. Protams arī mēgināju dažādus pats taisīt, un beigās nonācu, pie paštaisītiem griežulīš stingeriem no trīskāršajiem griezulīšiem, nekas nepinās, lieliska izturība, vienīgi varbūt seklākajām vietām nedaudz par smagu būs.
25.septembris 2019, 11:12 | links
 
Nelieciet man vecam slimam tīt atpakaļ un meklēt tēmās. No kāda materiāla jūs stingerus (liekas tā to sauca) taisat? Karoč tā figņa ar trīsžuburi un puļķīti ko dējamspraugā iebāž un otr gal pie spirāles.

Jurik, 24.septembris 2019, 20:47


Jā šī tēma ir cilāta, esmu izgājis cauri visiem materiāliem un sen jau nonācis pie slēdziena ka stieple man patīk labāk, nepiekritīšu ka seklos ūdeņos kelveārs ir labāks, svara ziņā gandrīz nav starpības, titans ir forši, bet ja uztaisīsi gļuku saspiežot vari pasēt labu līdaku, tas pats ar pavadu materiāliem, papildus stieplei izmaksas ir zemas un ja kāda nolietojas vienkārši uztaisi jaunu. Var taisīt arī no griezuļu ķēdēm, ja nemaldos Gators nesen saka tādas tirgot arī. Visa visumā tas ir gaumes jautājums.

Te atradu vecāku bildi ieskatam
25.septembris 2019, 10:54 | links
 
Nelieciet man vecam slimam tīt atpakaļ un meklēt tēmās. No kāda materiāla jūs stingerus (liekas tā to sauca) taisat? Karoč tā figņa ar trīsžuburi un puļķīti ko dējamspraugā iebāž un otr gal pie spirāles.

Jurik, 24.septembris 2019, 20:47


Var jau dažādi viņus taisīt ar kevlāra pavadu/ titāna/ zobu stieple skaitās top.
Pats savus stingerus taisu : owner āķi , griezuzulis, stieples vietā izmantoju titāna pavadu ir ok!
25.septembris 2019, 10:18 | links
 
Ezerā biju no 12.30- 19.00, vai nu es galīgi kaut ko nepareizi darīju, vai arī vienkārši neīstais laiks, bija tikai 3 copītes.
Laikam patīkami laikapstākļi nav apvienojami ar labu copi.
25.septembris 2019, 00:18 | links
 
barteris [24.09.19]: skutans [22m]: Zāles nopūs, kabināšu gumijai papildus troiņiku, sakabe, titāns 11.kg celtspēja.Arī nav ne vainas domāt.Vai tas parasti pēc pirmajiem saliem notiek?
Neesmu piefiksējis, novembrī jau nopuvušas parasti, drošivien no ūdens t. atkarīgs.
24.septembris 2019, 23:04 | links
 
Brencis21 [24.09.19]: Nu ko, rīt no rīta cope, atskaite pēc tam. ;)
Lai veicas, un gaidīsim atskaiti:)
24.septembris 2019, 22:57 | links
 
skutans [24.09.19]: Zāles nopūs, kabināšu gumijai papildus troiņiku, sakabe, titāns 11.kg celtspēja.Arī nav ne vainas domāt.
Vai tas parasti pēc pirmajiem saliem notiek?
24.septembris 2019, 22:56 | links
 
Zāles nopūs, kabināšu gumijai papildus troiņiku, sakabe, titāns 11.kg celtspēja.Arī nav ne vainas domāt.
24.septembris 2019, 22:40 | links
 
Jurik [24.09.19]: Nelieciet man vecam slimam tīt atpakaļ un meklēt tēmās. No kāda materiāla jūs stingerus (liekas tā to sauca) taisat? Karoč tā figņa ar trīsžuburi un puļķīti ko dējamspraugā iebāž un otr gal pie spirāles.
Jebkurš materiāls, kas līdakai mazāk pa zobam, kevlārs, utml.
24.septembris 2019, 22:28 | links
 
Nelieciet man vecam slimam tīt atpakaļ un meklēt tēmās. No kāda materiāla jūs stingerus (liekas tā to sauca) taisat? Karoč tā figņa ar trīsžuburi un puļķīti ko dējamspraugā iebāž un otr gal pie spirāles.

Jurik, 24.septembris 2019, 20:47

Dāvis zinās teikt, viņš pats taisa. Es pērku vietējo meistaru jau gatavas, bet domāju, ka no tās pašas stīgas arī var taisīt.
24.septembris 2019, 22:04 | links
 
Nu ko, rīt no rīta cope, atskaite pēc tam. ;)
24.septembris 2019, 21:50 | links
 
Nelieciet man vecam slimam tīt atpakaļ un meklēt tēmās. No kāda materiāla jūs stingerus (liekas tā to sauca) taisat? Karoč tā figņa ar trīsžuburi un puļķīti ko dējamspraugā iebāž un otr gal pie spirāles.
24.septembris 2019, 20:47 | links
 
cupix [24.09.19]: Jerkbaiti/ vobleri suspenderi /gumijas (lielās / mazās un drusku lielāka iegrime nekā vasarā.
Principā viss ko var izvadīt ar lielākām pauzēm vai lēēni nesavācot zāles ja runa iet par Babīti.
Domāju ka daudzi veic izmaiņas savā inventārā pienākot rudenim un lielajam ūdenim.
Ūdens šod.bij nokrities par 30-40cm
24.septembris 2019, 17:55 | links
 
Jerkbaiti/ vobleri suspenderi /gumijas (lielās / mazās un drusku lielāka iegrime nekā vasarā.
Principā viss ko var izvadīt ar lielākām pauzēm vai lēēni nesavācot zāles ja runa iet par Babīti.
Domāju ka daudzi veic izmaiņas savā inventārā pienākot rudenim un lielajam ūdenim.
24.septembris 2019, 17:37 | links
 
Smolets [24.09.19]: cupix [16:18]: cupix [12:54]: Biju vakar 17-20,izmētājos voblerus,poperus,nekā,pirms došānās krasta uzliku asaru rotiņu un viens mērs klāt,pa ceļām uz bāzi turpināju to rotiņu mocīt,bet vairāk tā arī nekas.

Smolets, 24.septembris 2019, 12:13

Tos poperus droši vari likt jau plauktā uz nākamo gadu ;) protams, reizi gadā arī desa šauj, bet lietderigāk būs izmantot cita tipa mānekļus.Saki,poperiem sezona beigusies?

Smolets, 24.septembris 2019, 15:49

Es teiktu ka poperu/ratlinu vēl dažu mānekļu līkne dramatiski iet uz leju un tai pašā laikā citu līkne iet uz augšu. Tie ir izteikti vasaras mānekļi kad zivs ir aktīva un
Kam izmantot mānekli ja viņa jauda netiek izmantota pilnā apmērā? Droši vien pat Janvārī var uz poperu kaut ko noķert, bet vai tas būs rezultatīvi?Uz ko pāriet,ja nav noslēpums?
Uz kaut ko ,, lielāku,, un lēnāku izspēli. Zivis kļūst lēnākas un grib ar mazāku piepūli , lielāku kumosu sakampt! ;)
24.septembris 2019, 17:26 | links
 
cupix [24.09.19]: cupix [12:54]: Biju vakar 17-20,izmētājos voblerus,poperus,nekā,pirms došānās krasta uzliku asaru rotiņu un viens mērs klāt,pa ceļām uz bāzi turpināju to rotiņu mocīt,bet vairāk tā arī nekas.

Smolets, 24.septembris 2019, 12:13

Tos poperus droši vari likt jau plauktā uz nākamo gadu ;) protams, reizi gadā arī desa šauj, bet lietderigāk būs izmantot cita tipa mānekļus.Saki,poperiem sezona beigusies?

Smolets, 24.septembris 2019, 15:49

Es teiktu ka poperu/ratlinu vēl dažu mānekļu līkne dramatiski iet uz leju un tai pašā laikā citu līkne iet uz augšu. Tie ir izteikti vasaras mānekļi kad zivs ir aktīva un
Kam izmantot mānekli ja viņa jauda netiek izmantota pilnā apmērā? Droši vien pat Janvārī var uz poperu kaut ko noķert, bet vai tas būs rezultatīvi?
Uz ko pāriet,ja nav noslēpums?
24.septembris 2019, 16:53 | links
 
Baitcastergu [24.09.19]: Kengurs24 [14:20]: Šod.Gāte...no 7 līdz 12.cope laba,laiks labs...mazās kādas 8,knapmēri trīs un trīs mēri 70,62,55....asars bonusā arī uz Rerange13.....visas gar krastuLabs loms!

Apsveicu. Tādu asari gribētos noķert...:):):):)
Jābrauc uz copi un būs!
24.septembris 2019, 16:47 | links
 
Kengurs24 [24.09.19]: Šod.Gāte...no 7 līdz 12.cope laba,laiks labs...mazās kādas 8,knapmēri trīs un trīs mēri 70,62,55....asars bonusā arī uz Rerange13.....visas gar krastu
Labs loms!

Apsveicu. Tādu asari gribētos noķert...:):):):)
24.septembris 2019, 16:34 | links
 
Brencis21 [24.09.19]: Proteins [52m]: Šodien kā iebraucām ap pus 9viņiem tā līdz 15:00. Pa diviem viena līdaka uz 53cm un viss. Iebraucām no dālderiem. Cik vienam jautājām kā gāja, tad ar tukšā bija.Tas tāds ,, londoniešu laiks,, rīta cope nogulēta, vakara iznāciens nesagaidīts. Tad nu ir tā kā ir. :)
Šod.tā arī bij..pirmā 7,05 otrā 7,10...tālāk jau pamazām...
24.septembris 2019, 16:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager