Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Wakey strādā un ir labs seklo ezeru māneklis. Bet agrāk jā Megabass antrax/wakey bija ar plastmasas spuru un tā lūza, man kādi 2x ir ar nolauztu.
4.februāris 2024, 17:58 | links
 
RaimisD [4.feb]: Babi nav redzējis. Tavam būs cits liktenis, galvenais pats tici māneklim ;)
Nekas traks, ja nestrādās, vienmēr tak rotiņu var uzlikt un asarim nebūs variantu! :D
4.februāris 2024, 17:02 | links
 
MT9 [3.feb]: redzēs vai strīpaiņi šos novērtēs :)

Vienā no pirmajām Ķīpenes izstādem tika iegādāts šāds ,,ačgārnais" voblerītis 90nieks. Uzrunāja pati ideja. Izskatās tāds dzīves sists, spēle ar tāda ne pārāk dzīvelīga.

Nostrādāja vienīgi vienā līdaku dīķī Limbažu rajonā kuru vēlāk nosusināja. Un viss, ilgu laiku braukāja līdzi kā tūrists, neinteresēja ne līdakām ne asariem, tagad tusē pie bezcerīšiem.

Babi nav redzējis. Tavam būs cits liktenis, galvenais pats tici māneklim ;)
4.februāris 2024, 16:08 | links
 
fish1 [4.feb]: 2 MT9
Tas augšējais voblerīts tāds dīvains...
Piekrītu, nestandarta, peld ar vēderu uz augšu, piedevām vēl metāla spura rada papildus troksni un vibrāciju :)
4.februāris 2024, 08:35 | links
 
2 MT9
Tas augšējais voblerīts tāds dīvains...
4.februāris 2024, 08:22 | links
 
Pamazām sāku gatavoties vasaras asaru medībām, pāris gardumi tiem šodien iegādāti, redzēs vai strīpaiņi šos novērtēs :)


MT9, 3.februāris 2024, 21:01


Anthrax wakey ir labs, bet varbūt dabīgāku krāsu vajadzēja.
Ja Babītei uz twich dzenāsi, tad paskaties Megabass fx9 un fx9 zerro un OSP bent minnow.
3.februāris 2024, 21:18 | links
 
Pamazām sāku gatavoties vasaras asaru medībām, pāris gardumi tiem šodien iegādāti, redzēs vai strīpaiņi šos novērtēs :)
3.februāris 2024, 21:01 | links
 
svens76 [3.feb]: īstajās vietās duļķis, spuņciemā neķeru
Nu es gan pamēģināju, tādēļ arī domāju, ka tas nav necopes iemesls. Patiesībā vispār sen neesmu redzējis smukas asaru atskaites no LV ūdenstilpēm. Janvāris tukšais mēnesis, cerams februārī izšaus :)
3.februāris 2024, 19:17 | links
 
plekste22 [3.feb]: Ir redzēts Babē asari uzturās 5-10cm no grunts, 25-30 cm raudas un virs viņiem stāv līdaka smuka,kura čeko kas notiek viņas karaļvalstī.
Cūku gaida!:))
3.februāris 2024, 18:49 | links
 
Rīt laikam došos uz Valteriem. Kā veiksies nezinu.
3.februāris 2024, 18:15 | links
 
MT9 [3.feb]: ūdens duļķains, neko pagaidām no babes nevar gribēt, ja nu vienīgais uz galvas kādam strīpainim trāpa:) tagad jācopē citur

svens76, 3.februāris 2024, 16:49
Spuņciemā ūdens dzidrs kā asara, bet zivju uzvedību tas galīgi neuzlabo :)
īstajās vietās duļķis, spuņciemā neķeru
3.februāris 2024, 18:11 | links
 
Ir redzēts Babē asari uzturās 5-10cm no grunts, 25-30 cm raudas un virs viņiem stāv līdaka smuka,kura čeko kas notiek viņas karaļvalstī.
3.februāris 2024, 17:48 | links
 
Babē kamerā redzu 0,5m rādiusā. Ap 1m var redzēt tikai siluetus. Ir dažas karjeras ar dzidru ūdeni kur redzamība ap 3-5m.Katru kukainīt uz grunts redzu.
3.februāris 2024, 17:35 | links
 
Nepiekritīšu, ka tiem kam kamera ķer visvairāk. Man ir kamera, ķeru pa vecam, urbjos, copēju, atkal urbjos, un tikai pēctam ielaižu āliņģī kameru un pačekoju vai bija vērts, un ja es redzu, ka viņi tur ir,bet neņem, es izbaudu to skatu kā viņi tur dzīvo. Tā ir cita pasaule, ko mēs ikdienā neredzam. Es ar kameru kaifoju par zemūdens dzīvi.
3.februāris 2024, 17:28 | links
 
JK7 [3.feb]: Asaris muti labi esot atvēris trešdien un ceturtdien!

Šodien pilnīgs čupa cups!

Mums Engurē, no ķūļiem čupa čups! Nezinu vai berzciema pusē kas savādāks!

Kaut kā ziemas, dalēji arī vasaras cope saskan abiem ezeriem, bet pēc fakta, tomēr vairāk noķer tie, kam ziemā kamera!

Izskatās, ka nākotnē kameras uz ezeru būs arvien vairāk un vairāk!:)

Arī ledus urbji uz aķenēm vairs nav retums!
Tie kas ar elektrourbjiem, tie velk visvairāk!:D
3.februāris 2024, 17:07 | links
 
ūdens duļķains, neko pagaidām no babes nevar gribēt, ja nu vienīgais uz galvas kādam strīpainim trāpa:) tagad jācopē citur

svens76, 3.februāris 2024, 16:49

Spuņciemā ūdens dzidrs kā asara, bet zivju uzvedību tas galīgi neuzlabo :)
3.februāris 2024, 17:07 | links
 
Asaris muti labi esot atvēris trešdien un ceturtdien!

Šodien pilnīgs čupa cups!

Mums Engurē, no ķūļiem čupa čups! Nezinu vai berzciema pusē kas savādāks!

Kaut kā ziemas, dalēji arī vasaras cope saskan abiem ezeriem, bet pēc fakta, tomēr vairāk noķer tie, kam ziemā kamera!

Izskatās, ka nākotnē kameras uz ezeru būs arvien vairāk un vairāk!:)

Arī ledus urbji uz aķenēm vairs nav retums!
3.februāris 2024, 17:04 | links
 
ūdens duļķains, neko pagaidām no babes nevar gribēt, ja nu vienīgais uz galvas kādam strīpainim trāpa:) tagad jācopē citur
3.februāris 2024, 16:49 | links
 
Pie Muižas ap 13.20 bija 3 copmaņi, Spuņkā Lielupes pusē arī daži copmaņi. Tātad secinājums šodien atkal totāla necope visur. Varbūt kādam paveicās.

plekste22, 3.februāris 2024, 16:32

Labi vien ir, ka pašlaik neķeras, jo man jāstrādā vēl pāris dienas un tad ar mazo būs jāsēž mājās...:)) Cerams, kad sīce izveseļosies, kimlaki aktivizēsies un ledus arī papildus uzsals :P
3.februāris 2024, 16:49 | links
 
Pie Muižas ap 13.20 bija 3 copmaņi, Spuņkā Lielupes pusē arī daži copmaņi. Tātad secinājums šodien atkal totāla necope visur. Varbūt kādam paveicās.
3.februāris 2024, 16:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager