Kas notiek Latgalē

BRusi-ja tā realitātē arī ir, tad jau pofig par tām dažām zivīm, bet ja simtiem kilogramu sāk vilkt uz tirgu, tad kaukā man vienalga........zini kāda ir Latgalē realitāte-gateros neviens NEGRIB strādāt! protams labāk aizbraukt izkāst kādu ezeru, upi un bez piepūles viss notiekās........ir tādas divejādas sajūtas par tādiem gadījumiem-it kā jau jā cilvēkiem nav naudas bērniem utt-čābīgi, bet no otras- ir daudz variantu kā nopelnīt to naudiņu neizkāšot publiskos ūdeņus!
24.novembris 2010, 20:32 | links
 
čau Brusi, vēl pastāsti pasaciņas:)
24.novembris 2010, 20:34 | links
 
Fluderasti :)
O, ku labi sanāca ;P
24.novembris 2010, 20:51 | links
 
Martin, tak viss par Latgali :)))))))))))))))))))))))
24.novembris 2010, 20:53 | links
 
Nē, nu tā ir, tā ir :)
24.novembris 2010, 20:57 | links
 
Ashukaini,pirmkārt ne visur ir gateri,ir reģioni kur palikuši tikai celmi.Otrkārt,cilvēki ir dažādi,piekrītu,daļai uzskats-priekš kam strādāt,ja var nestrādāt.[krievu laikos par nestrādāšanu lika cietumā]Treškārt,drīz Latgalē varbūt būs zivis,iedzīvotāju skaits samazinās. Bet,te mēs nonākam pie Mirtina teiktā par saimniekiem.Ja ezerā ir lielas zivis un visas krastmalas mājas tukšas,pirmie noteikti ieradīsies nemakšķernieki.
24.novembris 2010, 20:58 | links
 
Brusi -
1.Cik Tev, puisīt, gadu, ka vēl upmalas maliķu pasakām tici? ;)
2.Cik mēnešiem, nē - nedēļām LV ūdenstilpnēs pietiks zivju, ja visi bezdarbnieki tīklu vai 30 ūdas ieliks?? ;))
24.novembris 2010, 21:06 | links
 
Brusi, par gateriem es runāju no pieredzes savā mazajā pilsētiņā....te apkārtnē ir kādi 5-6 gateri..... bet cilvēki neiet uz viniem strādāt.... labāk pasēdēt uz pabalstiem, padzert, pakaukt ka nav darba utt..... tā nu manā pilsētiņā ir :(((
ne jau tie cilvēciņi, kas aizbrauc strādāt prom un vismaz kaut kā palīdzēt savām ģimenēm ir tie maliķi.....
tie kas ir maliķi, tie gnīdas arī maliķo....-priekš kam viņiem braukt uz ārzemēm, ja arī maliķojot var grādīgajam nopelnīt.....
skarbi bet tā nu tas ir.....
labi, viss! :)))
24.novembris 2010, 21:08 | links
 
Kilka, tieši tā!
kurš maliķis pateiks, ka maliķo aiz neko darīt utt!
visi paliek kā jēriņi, kad viņus pieķer un sākas ikdienišķā sen nodrāztās pasakas, man liela ģimene, ģimenei nav ko ēst utt..........
24.novembris 2010, 21:10 | links
 
Kilka,nezinu kā tu,bet es vēl pilnīgi ticību cilvēkiem neesmu pazaudējis,[PIE ABIEM BIJU MĀJĀ].Otrkārt,esmu bijis pie lielākās daļas Latvijas hesu,un skatījies,kā saulē izžūst tonnām ikru un mazuļu.Cik nedēļām pietiks?Treškārt.ne tu,ne es neko nemainīsim,varam tikai salmus pakult forumā.
24.novembris 2010, 21:21 | links
 
Visiem latgaliešiem,ne asakas.
24.novembris 2010, 21:23 | links
 
Brusi - tieši tā, pakult salmus ;))
24.novembris 2010, 21:27 | links
 
Brusi, pie vella......
Nezinu tik, kura novada pārstāvis esi, bet vienalga, Še Tev ar, Ne asakas :)))
Kušššš! Copmaņi dzirdat?nedzirdat???? jau ļadus sāk pārvilkties pāri vaļējiem ūdeņiem!.... :)))
24.novembris 2010, 21:31 | links
 
Ashukainis pie velna tevi un pie diviem visus maliķus.Gan sadzīves,gan valsts atbalstītos.
24.novembris 2010, 21:53 | links
 
Brusi, labi pateici :)))
24.novembris 2010, 21:58 | links
 
Ljipushku zvejniekiem tiikli meeraami km, shogad shie nozvejojushi 15 tonnas asaru, taada informaacija bija. Nu i kaads nacionaalais parks? Makshkjerniekiem aizliegs, zvejniekiem kvotas palielinaas, vot i visa cisa...
24.novembris 2010, 22:27 | links
 
ņifiga sibe......... esmu šokā, Tonton!:(((
24.novembris 2010, 22:30 | links
 
Ja oficiāli 15 tonnas parādītas, tad pat izvairīšos izteikt prognozes, cik patiesībā noķerts ...
24.novembris 2010, 23:18 | links
 
Nu Jūs te poneslo ne pa tēmu par copi....
Latgalē jau tas pats bēdu stāsts kā citiem reģioniem...tikai tā atšķirība ka dzīvo daudz vairāk cilvēku kā citos reģionos...
A bet pa zivīm - vakar pavelcēju Sīverā. Satiku vērīgu inspektoru, kas līčus patīrījis no nelicencētiem tīkliem. Pavelcējām (2) un katrs pa vienai izmānījām - 2 un 2,5 kg. Viss pa dziļumiem. Mētāšanai paauksts bij - tāpat sala gals rīkam :)
26.novembris 2010, 10:25 | links
 
Es ar vakar sezonu aizveeru. Aizcirst ar bliikshkji neizdevaas, 2 ashuki, kuri atlaisti paaugties, gredzeni ar sala ciet, taadeelj bishk shpini pabojaaju:(((
26.novembris 2010, 10:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager