Kas notiek Latgalē

Copmann....
da i izvilku, nepakustinot ne vaibstu turpat uz vietas
a kurš, asariņu purinot, trīcošu lūpiņu prasīja lai viņu aiz rociņas patur un pasaka kaut ko uzmundrinošu? :D:D:D:D:D
5.jūlijs 2012, 13:15 | links
 
televiks,atstāj man arī kādu plakano,tikai sev un sev,bet ja nopietni,prieks ,ka arī citiem veicās.
5.jūlijs 2012, 08:51 | links
 
Beidzot. Šorīt man ar viens plaudēns pieteicās, svars 1.12kg. Varbūt cope sāksies.....
5.jūlijs 2012, 08:23 | links
 
modrajam

Smiekliigi ir, aber pagajushogad pats trakojoshu pavasara 2 ar pusnieci martins_ tiklinjaa sagraabu un shad rapinjsh cmuki ieseedaas mazajaa pirkstaa;DDD ar trakojoshu zivi bij jautri, bet neko, nohumanizeeja vinjsh vinju, tad njeemu, da i izvilku, nepakustinot ne vaibstu turpat uz vietas, martins_ aciis skatoties;DDD pa forsho atminjas...
4.jūlijs 2012, 22:44 | links
 
Līdzīgi, tik šim ņemot ar roku līdaku laivā tā sanāca, jo uztveramo tīkliņu bij mašīnā atstājuši.
4.jūlijs 2012, 21:21 | links
 
Apmēram tā?
4.jūlijs 2012, 21:12 | links
 
Shimano, es jau pa telefonu apņirdzu viņus un sestdien visu nakti vēl viņu klātbūtnē šaipīšos:))
Forši čomi:)) tik žēl ka velcētāji:((
4.jūlijs 2012, 20:56 | links
 
Cerams tie velcētāji tavu komentu izlasīs un satiks tevi ....
4.jūlijs 2012, 20:40 | links
 
Šo pēcpusdien mani iepriecināja divi velcētāji daugavā pie Dunavas, noķēra vienu līdaku virs kilograma un pie reizes ari savam korišam kā nacionālajās zvejas īpatnībās ievēra voblera trīšžuburi īkšķī tā ka vajadzēja braukt uz Jēkabpils slimnīcu vilkt ārā:)))
Sīkums, bet patīkami, tā tiem vagotājiem vajag:)) sīkāku informāciju iegūšu sestdien kad būšu pie viņiem dzimenē:))
4.jūlijs 2012, 20:25 | links
 
Sidla, kur ta sēdēji? Savā vietiņā nedaudz zem Lubānas? Tas priecē, ja brekši sāk Aiviekstē ņemt...

ps. nedaudz ne par Latgali, bet tuvu - vienā nelielā Gulbenes novada ezeriņā priekšpusdiena pavadīta. Rezultāts - 3 zemmēri aug tālāk, divus tīklus manīju, bet laikam oficiālos, un tas arī viss...
3.jūlijs 2012, 20:57 | links
 
Šodien bijām aizaulekšojuši ciemos pie braļukām, tepat druski aiz robežas, vienīgi bendža aizmirsās, a tur atteicās tirgot par ls un eur, tikai LITI, tā kā ilgi neizturējām, bet savu daļu pajēmām. Man 10 ašuki 2,9kg kopsvarā un 2 līdaksi pa 50cm un kādi 10 ašuciņi atlaisti, čomam ar tikpat asaru, bet drusku smalkāki, jo man 2 bij 500 un 600g, un viš 4 siļķes atlaida, galīgs zemmērs, bet visumā forši.
3.jūlijs 2012, 17:52 | links
 
Nu saulei rietot gaume mainījās - garšoja vairāk slieka :))
3.jūlijs 2012, 11:05 | links
 
Aldēn, nu sagatavošanās darbi rit spraigi, vienreiz pēc lietus aiz Gaigalavas braucām, bija sajūta ka bezceļnieku klasē piedalos, labi, ka braucu ne ar savu mašīnu :DDDDDD
3.jūlijs 2012, 09:52 | links
 
Grūbas ir manta straumes ziviim, ņem gan breksis un rauda, gan arī sapals un ālants-universums;)
3.jūlijs 2012, 09:43 | links
 
Vakara cope Daugavā vasargelišķos ar fīdera sistēmu bez fīdera makšķeres :)) uz diviem deva kg raudu/pliču. Nekas īpašs nebij. Sākumā ēsmā baltais/slieka - figa. Lab ka lobi cilvāki (RU) deva padomu un dalījās super nasadkā - grūbas. Uz tām ar pacopējām. Vecis uz makšķeri ar pludu savus pārs kg savilka - pārsvarā rauda, bet izmers bik smalkāks kā uz grunteni. Ūdens paaugsts bet krītas un duļķa nav.
3.jūlijs 2012, 09:34 | links
 
PainZ nesapņo,dodies labāk uz Aivieksti uz brekšukiem.Vakar vakarā pirmais-1.7 kg,bet nu pagaidām visas zuves ņem ļooti negribīgi,tikai knapi aiz lūpiņas,daudz nogājienu.
3.jūlijs 2012, 09:16 | links
 
To varbūt tavi mazbērni sagaidīs.
3.jūlijs 2012, 06:53 | links
 
:DDD Varēja tad vēl uzliet piķi no Meirāniem līdz Bākai, tad pavisam gluda braukšana līdz ezeram un slūžām būtu!!!
2.jūlijs 2012, 23:30 | links
 
Tev jau labāk jāzina,tu caur Rikavu braukā.No Bākas līdz Gaigalavai jau darbi rit pilnā sparā.Saka,ka no Rikavas puses arī.Citādi Bākai bankrots.Rīgas kundziņi pa to drabilku negrib savus meršus lauzt.
2.jūlijs 2012, 22:15 | links
 
Aldēn, tak tomēr no Rīkavas līdz bākai??? -es atkal dzirdēju labu laiku atpakaļ, ka liešot no Gaigalavas līdz |Bākai.... hvz, kā īsti būs, manis pēc, var kaut no Viļāniem :DDDDD
2.jūlijs 2012, 22:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager