Kas notiek Latgalē

valnaans,tieši tā,un tur ir gan sapali,un ālanti.
3.jūnijs 2012, 20:51 | links
 
Ja runa iet par sūkņu staciju un Īdeņas tiltu, tad tie visdrīzāk ir bijuši ālanti(šķaunaces).
3.jūnijs 2012, 08:39 | links
 
Sapali ir vilkti arī pie pumpu stacijas,un kad brauc pāri rēzeknes upei.
2.jūnijs 2012, 23:12 | links
 
Mpuzulis Sapali Rēzeknes upē ir lejup pa straumi(uz Lubāna pusi) līdz Rikavas aizsprostam. Par posmu no Kaunatas ez. līdz Spruktu HES neesmu drošs, drīzāk ir, bet maz, jo tur dominē ālanti, tāpat kā no Rikavas līdz Lubānam. Pārējā upas daļā sapali ir un diezgan, lai gan lielāks par 4kg. nav radzēts un par 4kg. ir tikai dzirdēts. 1-1.5kg zivis ir parasts izmērs.
2.jūnijs 2012, 23:05 | links
 
Pateicoties prognozēm par vēju 6-7m/s un īslaicīgu lietu visu dienu šodien, biju Dunavas pagastā Daugavā pie Modrā nevis kādā ezerā uz zanderiem. Vismaz tur nekā tamlīdzīga nebij un copēt bij tīrais prieks. Mazajā vietējā salasīšanās tusiņā, kurā piedalījās ap 20-23 copētgribētāju, ar zivīm, pareizāk ašukiem, bij 5-6 tautieši, to vidū arī es ar 4-5 rādītāju, kuram koka medaļa nepienācās, bet labi , ka tā. Pirmajai vietai bij 6-7 ašuki, u.t.t., man 3 gab. Nu vispār pavisam paknapi. Sacensību organizators un īsto vietu pazinējs, nesaukšu vārdā, noķēra līdaksu 52cm un ilgu laiku bij sacensību līderis, bet tad iemanījās savu ieguvumu pareizi piesiet un pēc pavizināšanas piebāzt pie dzenskrūves un uzreiz attiecīgi tika atmests uz pēdējo vietu. Žēl līdacēna :(. Viss bij jauki noorganizēts un visi dikti labi atpūtās un papriecājās par dabas labumiem un sacensību tusiņš turpinājās, diemžēl man tas aizgāja gar degunu darba dēļ, bet tik un tā viss bij forši, pat labāk nekā 5 Rušonas zandarti, kurus vēl vajadzēja noķert. :)))))))))))))) Priekā!
2.jūnijs 2012, 18:05 | links
 
būt ta SAPALIS Rēzeknes upē ir točna! :DDD
2.jūnijs 2012, 16:32 | links
 
Rezeknes upee ir sapalis??? Es nezinu!
2.jūnijs 2012, 13:51 | links
 
Kāds bija Rēzeknes upē uz sapaliem?
2.jūnijs 2012, 13:47 | links
 
Nu kur visi partizāni? Vēl copē? vai tiešām neviens nekur nebij uz zandartiem? Zinu vienīgi to, ka Rušonā pie Arvīda bij 32 mašīnas un pa kādam zandartam dabūja, bet ne īpaši, paauksts vēl laikam. Presings oi, oi, oi, laikam citas vietas būs jāmeklē.
1.jūnijs 2012, 23:13 | links
 
Piton,varu iedot savu kreiseri Šķeņevā,pārejais par copi atkarīgs no paša
1.jūnijs 2012, 12:04 | links
 
Modrais13
Izskatās, ka tas smukais kauss man ies gar degunu, laikam vairāk nesanāks nekā sanāks. Varbūt būs normāls lietus un laukos nebūs ko darīt, tad gan centīšos ierasties. Bet mani vēl tie zandarti neliek mierā, redzēsim.
1.jūnijs 2012, 09:38 | links
 
Piton,mētāt var visur)))ap Rēzekni ir baigi daudz ezeru)
1.jūnijs 2012, 08:01 | links
 
bet Uguniigais ceps shashliku un piicku rokaa nenjems:DDD
1.jūnijs 2012, 03:53 | links
 
modrajam

Ij necenties, vinneees Aivars, bet vismaz vari nopuusties-es atkal nebuushu!;)))
1.jūnijs 2012, 03:52 | links
 
Eu, kolēģi, nevarat kāds parādīt, kā izskatās zivis? es te darbā jūku prātā i nav laika aizbraukt paskatīties uz zivīm :((
31.maijs 2012, 23:37 | links
 
Kur var ap Rēzekni pamētātāt spini? Cirmas ezerā, Adamovas?
31.maijs 2012, 22:54 | links
 
Nu šodien biju ieskrējis daugavā uz ģenerālmēģinājumu priekš sestdienas mačiem. Rezultātā par 4,5stundu mētāšanas bij ap 20 copēm un 2mēra līdaciņas paņemtas un viena pie kājām ap 1,5kg aizbēga, vēl tika paņemti 4asarīši un kādas 3amnestētas.
Ja sanāks laiks rīt vēl patrenēšos citādi vēl atbrauks Tontons un mēģinās mani piesmiet:))
31.maijs 2012, 19:49 | links
 
Nūū,pagājušie JĀŅI man laikam bija forši,tikai pa fragmentiem sanāca filma,a to ko es uzprasīju,tā nav diršanās Aldeen,bet draudzīga pavilkšana uz zoba.
31.maijs 2012, 18:43 | links
 
Nu aldeenam jau laikam tīk kas štengrāks un lielākā tilpumā... tad visa Latgale vienā tonī paliek....
31.maijs 2012, 10:41 | links
 
Rolix,visi jau nesvin Jāņus ar tēju kā tu.
30.maijs 2012, 23:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager