Kas notiek Latgalē

agrak laikam bij likums bij atlauts braukat no 1.maija! :)
25.aprīlis 2012, 09:31 | links
 
Braukāt jau var, bet copēt no laivas man sķiet tikai no 1 maija.
25.aprīlis 2012, 09:28 | links
 
Vai ar laivu tagad jau var braukat pa ezeru??
25.aprīlis 2012, 09:22 | links
 
Man ideāli strādāja Mepps Aglia baltais ar krāsainu diegu kušķīti pie āķas - 0 numurs.
p.s. Īstie foreļnieki laikam nozviegsies, ja palasīs mūsu spriedelējumus...
25.aprīlis 2012, 08:37 | links
 
Nē, nē. Arī dīķu foreles ir lielas cīnītajas, izdancināt var pa visu dīķi, un vēl tās svecītes...uhh. Tākā te, pie mums Latgalē nav foreļupīšu, tad atliek tikai maksas dīķi.
25.aprīlis 2012, 08:32 | links
 
It kā jau tās barotās foreles neesot ne tuvu tik brangas cīnītājas kā dabiskās, bet nu vienalga gan jau savs prieks tiek. Brāļi rādīja video, kur ar makšķeri tādu ķēra - kā pievelk pie krasta, tā šī aizkaucina bremzi līdz dīķa vidum un otrs - ķeselētājs paliek garu degunu. Tā vairākas reizes :)
25.aprīlis 2012, 08:09 | links
 
pagājušo vasar sencītis ar bij aizbraucis uz Pērtniekiem, jo paziņa citur nekur nemācēja noķert ēdamu zivi :DDDD, a mājās ta palielīties gribējās - ārzemēs strādājot naudu piepelnījis -vot i uzsauca katram pa forelei..... sencīts teica esot bijušas āfigennās sajūtas, kad forele paņēmusi.... Būs tās sajūtas laikam arī man beidzot šovasar jāizbauda :))
25.aprīlis 2012, 06:38 | links
 
Kas tur ko nesaprast - ja tev ievajagās zivi ēšanai, bet negribas pirkt apšaubāma svaiguma Maximas produkciju, tad aizbrauc uz šādu vietu un saķer zivi, par kuras svaigumu vismaz ir pārliecība.

Un man taisni to šajā gadījumā arī vajag. Ja ir vēlme pēc sportiskākas copes, tad braucam uz foreļupi, brienam pa krūmiem un cenšamies kādu atrast.
24.aprīlis 2012, 23:59 | links
 
Nekā personīga, bet es kaut kā nesaprotu šo dīķu/akvāriju foreļu copi. Man radinieks arī kādreiz audzēja viens no pirmajiem Rēzeknes rajonā, ja ne pirmais. Tad lūk, aizbraucu pirmās reizes pamēģināt, bet tur uz katru metienu klūp virsū...nu un cik tu paķersi 3,50Ls kg. Divas gabalas paņemsi un pietiek, un tas lielākais 10 minūtēs... un visa cope. Bet ja neķeras, tad tiešām uz makšķeri. Manā gadījumā saimnieks iedeva makšķeri uzlika cūkas liesu(ar to viņš ikdienā foreles baroja lai gaļa ir sārtāka, iegādājās rajona fermās) un... pirmajā iemetienā galā ir. Vot i visa cope. Kopumā reizes piecas biju ieskrējis pirmā azarta pēc, un ta tikai tāpēc, ka pa ceļam. Tagad jau gadus 7-8 vairs foreles neaudzē, palika uz karpām. Nu tas tā, tīri manas domas.
24.aprīlis 2012, 23:41 | links
 
Ej nu sazin vai sanāks iegādāt kukurūzu vai vēžus, bet špinim viss ir. Sarkanā piedeva kamdēļ - vietējā foreļu kaprīze? Bet gan jau kādam no rotiņiem būs sarkanā astīte. Sliktākajā gadījumā uz āķa uzkabinās kādu mazo gumiju.
Paldies, Arnix.
24.aprīlis 2012, 23:29 | links
 
Ar spini,bez problēmām.Tik virsū jāliek rotiņš ar sarkanu piedevu,tad ir ok.Bet,ja tomēr neņem,viņiem uz vietas ir pludiņmakšķeres,liec garneli vai kukurūzu un ok)
24.aprīlis 2012, 22:43 | links
 
Rīt varbūt iznāks iegriezties Pērtnieku karjerā sev un kolēģiem mēģināt pagādāt foreles. Kāds ar špini tur ir ķēris - cik reāli noķert (spinings pilnā kaujas gatavībā ir pa rokai, ar makšķeri švakāk)?
24.aprīlis 2012, 22:35 | links
 
Baci, ja martins_ saka, ka liimenis, augshaa, tad jau gruuti buus ko konkreetu ieteikt...zivis tur ir, gruuti buus atrast, bet ja atradiisi, tad viss ir iespeejams...
24.aprīlis 2012, 20:31 | links
 
Daugava ir augšā "līdz lūpai". Pavisam nesen HZ kam pa godu līmenis pacēlās. 7dien biju gar Daugavas lokiem ozonu paostīt, biju vieglā šokā :)
24.aprīlis 2012, 18:55 | links
 
Kaplava ir Krāslavas pusē.Otru Kaplavu zinu starp Aizkraukli un Koknesi,braucot pa "dzērāju ceļu".
:))
24.aprīlis 2012, 18:45 | links
 
sanak komandejums uz latgali.laikam Daugavpils raj. ,Kaplava.blakus tek Daugava ,varbut kads ko var pastastit par so posmu?
24.aprīlis 2012, 18:41 | links
 
Aldēn, paldies, esmu kārtīgs cilvēks, likumpaklausīgs un punkts!
23.aprīlis 2012, 09:04 | links
 
Ašukaini vari nomēģināt,tad redzēsi,cik super.
23.aprīlis 2012, 07:13 | links
 
Rolix, strādāt nevajag, naudu arī nevajag, super dzīve tur, vai ne? :))
22.aprīlis 2012, 21:35 | links
 
Jāāāā,par tām sutkām zašobis,es kad biju izdirsis tiesības.tur taču EIROPA,zupiņa salatiks,tīri balti palagi nu nezinu perfekt,tikai pa naktīm uz rīta pusi gribas mājās/uz copi/
22.aprīlis 2012, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager