Kas notiek Latgalē

Viss pa klusam, priekš savējiem, savādāk sabrauks visas zivis izķers:D
13.marts 2012, 17:35 | links
 
Kuram ir laiks rakstīt,ja zivis ņem!
13.marts 2012, 17:25 | links
 
kat kaads stulbums, kapec, neviens neko neafishe!!vismaz kautkur to uzrakstiitu
13.marts 2012, 17:19 | links
 
Edja,
Spriežot pēc aktivitātes vienu dienu pretī tehnikumam, k-kādi mači varēja būt nedēļas 2 vai 3 atpakaļ. Un itkā veči arī sacenes pieminēja...
13.marts 2012, 08:13 | links
 
var buut kaads zina kad buus sacensiibas Luknas ezeraa?
13.marts 2012, 07:38 | links
 
Nu ja, nu ja... un turpieniet vien vālēt pa 1000kg dienā. Ja tev eksistē tikai viens skatījums uz lietām - tavējais, lai jau tā arī paliek.
12.marts 2012, 19:30 | links
 
neiet runa par viedokli, bet par attieksmi- atbrauc pilsētas tirliņš, nejēdz noķert, i upe vainīga, i vietējie... a vietējie mani bratani, draugi, kaimiņi... vot tā:)
12.marts 2012, 19:17 | links
 
:DDDDD
Nosmējos. Tā jau ir, ka nevaru teikt, ka tā Berezauka slikta vieta būtu, bet nu kaprīza un nezinātājam neizprotama. Bet lai vai kā, lai cik es to upeli nemīlētu, tomēr pateicoties tai iemācījos uz bezēsmenēm makšķerēt. Bet nu jā, atzīšos, kaitina mani fakts, ka nevaru to izprast pilnīgi un ka vietējie sīvā lietotāji man tur nereti iekabina :DDD, tāpat praktiski vienīgā vieta, kur man sievastēvs iekabina :D. Bet nu nekas, ezeros šos pašus kadrus daudz sūrāk apmakšķerēju, kā šie mani Bērzupē ;))...
12.marts 2012, 17:51 | links
 
Ko cepies, Endij327:DDD?

Katram ir tiesiibas uz subjektiivu viedokli, viss ir korektuma robezhaas pateikts, kas tur bija vai nebija, tapeec luudzu par copi, cieniijamais koleegi...
12.marts 2012, 17:11 | links
 
vienalga nesaprotu-ar ko var traucēt vietējā mūlis? uz copi taču atbrauci, ne uz teātri... ja par atkritumiem- aizbrauc uz jebkuru ūdenstilpni, kur urļuki apgrozās, vai tā Rāzna, vai Košezers, vai Sauka- viss tas pats... vienīgā iespēja uzmest licenzi 3 Ls kā Saukā, lai ir ar ko samaksāt par atkritumu lasīšanu...
12.marts 2012, 16:56 | links
 
Pļūtī vai nepļūtī, bet no redzētā un dzirdētā secinājumus var izdarīt pietiekami...
ja izlasīji līdz galam, tad jau teicu, ka ne visi tur tādi, un ne ar ko neapvainoju tos, kuri tanī kategorijā neietilpst..
Bet kopaina bija "forša" un sarunas ar par daudz ko liecina.
priekā :)
12.marts 2012, 16:26 | links
 
martins
Nepļūtī... no vietējiem uz copi Bērzupē iet tikai cilvēku 15 un vismazāk brīvdienās, kad sabrauc urlas no Daugavpils un Ilūkstes novada, tas , ka žuku piesēji, nenozīmē ka arī kaut ko noķersi...
p.s. neesmu jau vairāk kā 20 gadus Bērzupes aborigēns
12.marts 2012, 15:43 | links
 
Vakar pierādījās, ka mazas zivis nemāku ķert. Vakar pirmo reizi piedalījos ziemas makšķerēšanas sacensībās. Notika Marinzejas ezerā. Dalībnieku ap 30. Uzvarēja censonis ar mazliet vairāk kā 2kg zivīm. Man tikai ap 300g zivju, ņemot vērā ka viens asaris, kas svēra 130g gandrīz bija puse no visa loma. Vidējais zivs svars varēja būt ap 6 vai 7g. Vienīgais mierinājums, ka manis noķertais asaris bija 2 lielākā zivs, par 30g man ielika kāds, kurš bija noķēris plaudi. Bet bija patīkami piedalīties šāda veida sacensībās. Nākamnedēļ jādodas uz Lubāna plašumiem, šajās brīvdienās esot labi ķēries, vismaz tur, kur mēs parasti braucam
12.marts 2012, 09:37 | links
 
Kameer Ashukainis tiks da Peipim, tikmeer mans da Kiinai raapus tiks un apkaart zemeslodei ar 2 reizes paspees:))))par copi....:)
12.marts 2012, 01:17 | links
 
Tonton, ka jau tās Peipusa zives dara visu iespējamo, lai es pirmo reizi netieku uz Peipi, tad vismaz pasveicini Peipusu un zivis no Ašukaiņa un pasakai, ka gan jau kādreiz es viņas apciemošu un zvaigznes nostāsies man labvēlīgā salikumā!
11.marts 2012, 19:48 | links
 
Ašuks
Nu mēs gan brauksim, vienīgi vēju lielu rāda abas dienas.
Čoms bij Sventē, 3 normālas raudas, pārējās sīkaļas, ašuks vispār nakust.
11.marts 2012, 19:46 | links
 
Tonton, a nezinu, kas manam kumeliņam nepatika, kā darba kolēģi teica, ka man jāieliekot zem gāzes pedāļa ķieģelis vai lielāka, cietāka atspere :DDD
Bet ja nopietni, beigu beigās izrādijās, ka aizdedze jānoregulē un viss kumeļam bumbās!
a par Peipi atsevišķs stāsts.....
ko vairāk gatavojos, ko lielāka iespējamība ka nekas no planotā neizdosies.....
otro nedēļu plānoju, kumeļu saremontēju, priekšējām kājelēm šarovās samainīju utt., a kab tevi..... 4dien kā mašīnu saaisīju, piedzīvoju nākamo "klizmu" -apslimu, nezinu, iespējams i gripa..... iesnas trakas, klepus un temperatūra ipio.... un atkal brauciens uz Peipi nesanāk. Kā man tas viss apriebies, ja kāds to zinātu!!!
11.marts 2012, 18:36 | links
 
Sīverā no rīta veči bija plaudēnus atraduši, vienu 1,7kg izvilkuši. Citur pa sēkli raudiņas velkāja, viens bija ašukus atradis.
11.marts 2012, 18:28 | links
 
Tā kā biju tuvumā, ieripoju šodien Bērzupē... atkal ilgi negribēšu tur rādīties... uzblīdušie aborigēnu purni, cūkukūts uz ledus, vienam otram riņķī varonīgi izmētāti sīkie ašuki...
Par copi - nebj tādas.. uz žuka ašuku bērnudārzs kā ložmetējs, pa starpu pāris raudeles.. viss.. lai paliek tā upīte aborigēniem..
P.S. nesaku, ka visi tur tādi, bet vairums gan..
11.marts 2012, 18:20 | links
 
Mēs rīt ar brauksim kārtējo reizīti, vajag voblas pieslānīt.
Kas tev ar to zirgu ira? Klēpis siena bagāžniekā un vairs neniķosies. Ja arī tad neklausīs, tad tikai kaņistra bendžas un gud bai....
10.marts 2012, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager