Kas notiek Latgalē

Izskatas ka tikai uz sveetdienu sola puslidz veeraa njemamu miinusu - tatad svetdien jaalaiw atkal!!!
11.janvāris 2012, 21:33 | links
 
P. s. Domāts Daugavpilī pie Grīvas cietuma.
11.janvāris 2012, 21:24 | links
 
Kaut kādu mazu plusiņu sola tikai rīt,tad pamazām aiziet arvien lielāki mīnusi.Tā ka uz lietus palīdzību cīņā ar sniegu īpaši var necerēt.Klāt gan vēl snigšot.Tā,ka būs jāsāk sadzīvot ar kupenām.
11.janvāris 2012, 21:22 | links
 
Nu ir iemaksāts, lai šito žļurgu rīt un parīt nodzen, sestdien apmaksāts jau neliels mīnusiņš, bet par bargu naudu viss sals sarunāts uz nākamo nedēļu, vajadzēs jums ,čomi, samesties druski :)
Šodien no rīta pie dzelzceļa tilta 2 čaļi jau sēdēja, vakarnakt tajā vietā itkā autiņš noripojis, nepārbaudīta, bet droša info, varbūt ko meklēja, hvz.
11.janvāris 2012, 21:22 | links
 
Aivar, pie mums vēl lielākā tā sniega sega pieputināta 15-20 cm uz aci skatoties.... div reizes garāžas priekšu -pa labam sprīdim, katrā reizē tīriju ar lāpstu..... -trenējos, jo savādāk nebūs spēka ledu urbt :DDD
11.janvāris 2012, 21:07 | links
 
un nu paputinaja domaju savus 7 - 10 cm buus saputinajis - jagaida vai nu lietus lai noskalo vai airi sals ap -15 lai izsalst cauri...
11.janvāris 2012, 21:03 | links
 
ar Eduku & Co atkal turpat kur svetdiena - atkal dziives pateisiiba - zives kjeras tikai vakar un riit - salidzinauma ar sveetdienu ledus biezums pieaudzis apm par 2 - 3 cm, tur kur svara pavieglakie staigaja sveetdien . shodien gaaju ar mieriigu sirdi - kad atbraucaam priekshaa - 8 mashiinas 19 dzheki. kameer riita pusee biki bija miinusi arii cope veel gariem zobiem, bet bija - ka tikai saakas atkusnis un putenis - taa okunens iesledza totalo otsosinovichu - no dzhekiem tika ievaakta infa ka vakar vakara bijo totalais ottjags.. okuneni pat pa 0.5kg nakushi laukaa. Shodien .. man 8, Edukam 7., velvienam kompanijas biedram 3..... shireiz lielaakaa galva man 370 gr... ka sakas putenis man uz cm garas bljitkas 5 cm raudinja - aakji mutee!!!! un veel patrapijas pa kaadai raudelei ( man 3). bet visa visumaa atkartojas jau parbaudiita patiesiiba - atkusnii un putenii tur rezultaati taadi pat kaa maajas vannaa meercejot!!!! respeltiivi - jaagaida 5-7 graadu sals!!!
P./s matadori pat paari upes gultnei gaaja..... un vakar bakara teishi otra pusee aroo razdacha bija!!!// luuk tadas copes diena!
11.janvāris 2012, 21:01 | links
 
;sobrīd labs, stiprs lietus nepamaisītu gan -vismaz to biezo sniega kārtu pieplacinātu :))
11.janvāris 2012, 20:59 | links
 
lietu pa logu nesen nemanīju.. tik pagalma sīkie visur sniega večus un babas salipinajuši :))))
11.janvāris 2012, 20:44 | links
 
Pa dienu sniga tagad jau lietus list!
11.janvāris 2012, 20:35 | links
 
un tagad vēl arī apsniga :)
labi, ka man pat plānos nebija šo vīkendu par copi dmāt :)))))
11.janvāris 2012, 20:33 | links
 
=( Stropu ez. aizsala.
11.janvāris 2012, 15:09 | links
 
Stropu ez. vel valja, parit jau laikam aizsals. Katru dienu kads lielaku par 5kg zobaino izvelk, tikai visas copes pec pulkst. 12., no rita vispar pa tukso.
10.janvāris 2012, 23:32 | links
 
Nu ar noslēgumu!
Vīkendā mauksi pa vižņiem lēkāt? :))))
10.janvāris 2012, 21:40 | links
 
P.s. Pirmo paturēju 5-7 sek, tad atkratījās, citādi tā divdomīgi sanāca.
10.janvāris 2012, 20:39 | links
 
Nu šodien tika aizvērt 2011 špiningošanas sezons. Skaļais blīkšķis izpalika, bet tukšā ar nepaliku. Sākumā pabučoju Lielo Kalupes ez., knapa sērsna klāja visu ezeru, tik smagu džigu, lai to uzlauztu, nebija līdzi :( Laidu pa taisno uz Višķiem, pa ceļam palūrot uz Luknu, ar nekas jauks nebij redzams, bet pie tilta bij vaļā, arī Višķi viļņojās, bet stojankā bilde cita, pienācās druski palauzīt. Pa dienu vējš visu nodzina, bet mājās braucot akal lipa viss kopā. Rezultātā pirmā paturētā bij vislielākā, otrā tika atlaista, trešā ap mēru somā un beigās vēl 1 uzsitiens. Rīt transportēju visu vasaras ekipējumu uz laukiem, lai galvai vieglāk :) Gaidam leduuuuu......!!!! Priekā!
10.janvāris 2012, 20:36 | links
 
Tīri intereses pēc - Neesmu dzirdējis ka kāds būtu Dubnas upē izvilcis lielāku līdaku par 3 kg, bet es neticu ka lielo te nav.. Varbūt kāds ir dabūjis kaut ko iespaidīgāku Dubnā, padalieties savā pieredzē..
Man pagaidām Dubnā lielākā 2,1 bet gribās zināt vai no savas upītes var gaidīt ko vairāk..
10.janvāris 2012, 15:14 | links
 
Man kā ledus nemīlētājam nu galīgi nav saprotama kāre skriet pa pirmo plāno ledutiņu un dripelēt ārā tos pirmā ledus asarus. Pagājušajā ziemā uz ledus uzlīdu kādas 2 vai 3 reizes un tās pašas ne visai nopietni. Pie tam tad, kad ledus jau bija kādi 40 cm vismaz. Vienkārši tāpēc, lai nodzītu kāri pēc makšķerēšanas :)

Bet šodien gan biju ar laiviņu izbraucis kādā ezerā, kas gan Latgalē neatrodas. Ledus - kāds vēl ledus... sniegs vien. Grūti bija iedomāties, ka citur kāds vēl varētu lodāt pa ledu.
8.janvāris 2012, 22:45 | links
 
Martin, ledus ir forši, sniega kupenas, gan nav forši!
Man patīk urbties biezā ledū, un zviegt par cilvēkiem, kas vienu āliņģi biezākā ledū mokās minūtes 5, kamēr izdabū cauri ledum :D
8.janvāris 2012, 21:39 | links
 
nu tā kā mans ir apņēmies sākot ar šo ziemu arī ziemā nevienam tārpam pāri nenodarīt, tad manās interesēs nu toč nav metrīgais ledus, kupenas un anabiotiskas zives :D
8.janvāris 2012, 21:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager