Kas notiek Latgalē

Martin, izņēmi vārdus no mutes..... Bet, cerams, nebūs tik traki !
8.janvāris 2012, 21:28 | links
 
Tonton, būs pirmā ledus žors, kuru nomainīs pēdējā ledus žors. :))))
8.janvāris 2012, 21:24 | links
 
Es vēl tik no laukiem visu ekipējumu esmu pārstiepis uz mājām, verga bij ierūsējusi, knapi atskrūvēju, bet pričendāļi vēl naf aiztikti, bet izskatās, ka drīz būs jāpārtjūningo. Diez a gluhozimja ašukiem būs vai nē?
8.janvāris 2012, 21:22 | links
 
Ar mani Martin ir tieši pretēji, man ziemā patīk vislabāk copēt!
tā kā ziema atkāpjās ar brīdi, kad es kaut ko copei iegādājos, vai sāku gatavoties, tad bļitku copenes taisīšana un makšķerīšu sagatavošana jaunajai sezonai mazliet jāatliek, spicītes jau iegādājos :))
8.janvāris 2012, 21:22 | links
 
Ašuk, mans nau ziemas nīdējs, man vnk vasara vairāk tīk :)
P.S.
Arī jau biki gribu paraustīt un esmu pat jaunu glamūrīgu kombi iegādājies, lai pirmajiem ašukiem iepatiktos.. :) Jāpārtin tik auklas un esmu gatavs :D
8.janvāris 2012, 21:11 | links
 
Tontōn, iesaku ņemt līdzi " Bremzi" - lai viņš te nevāvuļo daudz, ziemas nīdējs, ipio :DDD
8.janvāris 2012, 20:53 | links
 
Oi, oi, oi.... No nākamās 6dienas ziema sākas un tur jau ap 16-17.01 difciparu mīnusi, vo bļin, a es sezonas noslēgumā bez ščukinena esmu palicis, ibio, būs kaut kas jādara lietas labā......
8.janvāris 2012, 20:50 | links
 
jebšu - kurš lielāks bremze :))))))
8.janvāris 2012, 20:32 | links
 
Martin, visgardāk zviedz tas, kurš zviedz pēdējais :DDDDDDDDDDDDD
8.janvāris 2012, 20:30 | links
 
zivotāj, par jums apmēram sapratu...malači un man ni ni ni neskauž :))))
jautājiens bija ironisks par to, kā Ašukainim sanāks lubančikā otlovitsa.. :D:D:D:D
8.janvāris 2012, 20:18 | links
 
skaitliski - Edukam 18, galvas bet rupjakas , man 21, bet smalkakas, bet labi cepami ashuki!
8.janvāris 2012, 20:12 | links
 
Aizmirsu piebilst, ka kopā ar mani krastā traktorists izbrauca, šajam 2 līdaksi: 1,5 un 2kg. Rīt, parīt minimālie mīnusiņi, tad jau akal plusi, process laikam turpināsiesssss.....
8.janvāris 2012, 20:10 | links
 
Lubančikā tik kādu reizi aizmaukšu- dušu otvestji sākumā...
Būs jāmeklē kāda perspektīvāka peļķe, jāapciemo Krāslavas puse beidzot ar būs pēc gadu 5 pārtraukuma utt.....
prieks, ka kaut kas sāk notikties ar ledu beidzot.... vēl mazlietiņ man jāpagaida....
agrāk viss bij poooo, bet kad gadījās iežauties vienreiz, sapratu, ka vairāk negribās slapināties.....
8.janvāris 2012, 20:04 | links
 
skaitliski? :)))
8.janvāris 2012, 20:03 | links
 
Ašukaini, ledus jau staigājams, pat ļoti 7-8cm, bet ne tuvu ne visur, kur gribētos ... Tev vēl ir paveicies, ka man nav vada ar ko iedzīt foto kompī no mobīlā. tad dažs labs skrietu pēc validola :DDDD ;))
Lu labi, labi ākstos, nekāds superloms jau nebija, lai tevi no līdzsvara izsistu, Tev jau Lubančikā gan jau gadījies vēl ne tā ollovitsa :)
8.janvāris 2012, 19:57 | links
 
Aivar un Eduk, man pateikt, kas Jūs abi esat?
(pēc atskaites publicēšanas)
Un kā lai es tagad dodos uz darbu rītdien? :((
Vienīgais mierinājums man, ka ledus visur vēl nav staigājams, značit man vēl mazliet jāpagaida, jo slapināties un saslimt negribās!
8.janvāris 2012, 19:46 | links
 
Tur kur zives zem ljadus dziivo DDD pa Spruktu uudenskratuvi
8.janvāris 2012, 19:45 | links
 
Kurajā vietā jūs ķerat?
8.janvāris 2012, 19:36 | links
 
Jā, das ist fantastiš!!! :DDD Sezona godam atklāta!
Kā jau Aivars teica, saraustīju uz bļitku 3kg ašos. 2 x 400g (lielākais 420), 2x 300g, vairāki 200-250g, un daži ap 100g. Ak jā, pirmā sezonas raudiņa uz bļitku aš grami 50 :DDDD...
Atkal izšāva samodelka (Eduks "niprā"). Ja pagāšziem tā vienkārši pazemoja manis tā agrāk iecienīto Salmo-2, tad šoreiz praktiski iz... Tāpat vēl viens biedrs, kas pirmo reizi mūžā no ledus bļitkoja tika pie 8 foršiem 120-150g ašajiem + 4 shodi dēļ nelielās pieredzes, arī aizdevu uz vienu copi šim savu darinājumu...
Ledus gan vēl lielākajā daļā perspektīvo punktu neapmierinošs, bet nu pietika ar to pašu placīti lai šo to sakacināt. Cope pamatā no 11.00-12.15...
Ziemas cope ir skaista! ;))))
8.janvāris 2012, 19:05 | links
 
Nu pabiju Višķos. Ar to sezonas aizvēršanu vai jaunās atvēršanu naf saprotams, tomēr laikam aizvēršana. Ar copi pavisam sūdīgi, 1 ašuks, kurš barojas un aug joprojām. Ledus pat 1cm nafff, no krasta protams :)
8.janvāris 2012, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager