Kas notiek Latgalē

Vo, kādā agregātstāvoklī Lukna un Višķi?
5.janvāris 2012, 21:19 | links
 
Biedr Tonton, :))) pasvied kādu ideju 6dienai? :) It kā jau sola, ka mīnuss sāks parādīties tanī dienā, bet nu gribas, gribas, ko paprovēt :)Atskaitot bērzupi laikam variantu nav?
5.janvāris 2012, 20:55 | links
 
Aldēn, sievas māte Tev vai tik nebij netālu no Lubančika -Sievu izmet pie mātes, bet pats žviukš pa Lubančiku kačiem zivis ķert.....
nu es vismaz kaut ko tādu dzirdēju šodien, pats to drazu neleju, bet nu tie kas lēja- tagad ar būs izmisuši :D
5.janvāris 2012, 19:43 | links
 
Neesmu vēl runājis ar savu dīleri,bet ja jau jūsu pusē deficīts,tad ir sliktas lietas.Sestdien parasti braucu šo to pastrādāt pie sievasmātes,svētdien atpakaļ uz mājām.Pa tumsu braukt nepatīk a dieniņa ta īsa.
5.janvāris 2012, 19:34 | links
 
Aldēn, benzīna cenas ir tādas nesimpātiskas gan, bet mani tas minimāli iespaido, jo maucu uz gāzes, benzīns tik cik uzsildīšanai! :)) Tāpēc mani tās benzīna cenas nekrata, 41 santjiks litrā man sanāk degviela ( gāze)
kaut ko dzirdēju Aldēn, ka TAVAI degvielai deficīts esot, sakarā ar jaunpieņemto likumu no 1. janvāra :DDD
Aldēn, vai tad 6 un 7dien ar strādā, ka nevari izrauties nekur? :((
5.janvāris 2012, 19:29 | links
 
Prieku liedz darbs,benzīna cenas,īsā diena.Tāpēc jau arī gaidu aprīli.
5.janvāris 2012, 19:21 | links
 
Aldēn, un kurš Tev to prieku liedz? :DDD

Man ziemā copēt patīk daudz labāk nekā atklātos ūdeņos, tāpēc arī tās 10 nedēļas gaidu to ledu :))
5.janvāris 2012, 15:22 | links
 
Tavas 10 nedēļas pret maniem 4 mēnešiem tāds sīkums vien ir.
5.janvāris 2012, 12:42 | links
 
Martin Tev taisnība, kaut kur mana iezīmētā līdaka pa Lubančiku skučajet pēc manis....
Aldēn, galvenais ir process, nevis tikai GAĻA!!!
Kad atgūšos no izmisuma (kā nekā 10nedēļas nav joka lieta-bez copēšanas!!!), tad arī braukšu ķert lielākas zivis!
5.janvāris 2012, 08:59 | links
 
Galu galā, vēl taču arī savu līdaku kvotu uz karogiem neesi šosezon izķēris... :D:D:D:D
5.janvāris 2012, 08:22 | links
 
Ašukaini sorry, bet es arī norēcos no aldēna komenta ;DD
4.janvāris 2012, 22:38 | links
 
aldeens labs.
4.janvāris 2012, 21:19 | links
 
Ašukaini,Lubančika sīču bari jau ir noilgojušies pēc tevis.
4.janvāris 2012, 21:17 | links
 
tontons

mūsu sievas!:)
4.janvāris 2012, 20:52 | links
 
Tontons
Bet ja tā filozofiski paskatās uz šo jautājumu, tad arī šādā situācijā ir ieguvēji, proti,...................................................................................................................................
4.janvāris 2012, 20:52 | links
 
Peipuss gan jau tik drīzi neaizsals, bet pofig, braukšu sīkos tirināt ārā.... pat tāda doma ir, moš ka paņemt atvaļinājumu lai lomkas noremdinātu pēc zemledus copes, kuru gaidu jua 10. nedēļu!!!
4.janvāris 2012, 20:08 | links
 
Juris
Nu tas jau jā, visi noskumuši un sailgojušies pēc ledus, man jau ar dikti gribās, bet vēl sūdīgāk, ja ne tas un ne tas..
4.janvāris 2012, 20:06 | links
 
Juri
Jāsaka ka velcēt bez eholotes ir pagrūti, nezaudējot kādu no vobleriem. Labi jāzin dziļumi, kantes. Ja ir zaceps, tad palīdz atsitējs. 85% gadījumu māneklis paliek dzīvs. Protams, aukla un pavadiņa arī vajadzīga atbilstoša. Pats, sākot velcēt, esmu atstājis nesliktas nodevas Daugavai.
4.janvāris 2012, 19:41 | links
 
tontons
Pļāpājot laiks paskrien ātrāk, tā ka skaties kamēr spriedelēsim, ko darīt ar rapalām, i ledus uz ezeriem nostāsies
4.janvāris 2012, 19:38 | links
 
vinnijs
man ir kaut kas no Manns krenkiem, no Rapalas- Tail dancer (uz ezeriem labi šancēja šogad). nākamajai sezonai Esmu iegādājies šo to no Megabassa, bet tos gan nelaidīšu peldēties velcējot Daugavā , jo žēl būs noraut aiz kāda akmens.
4.janvāris 2012, 19:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager