Kas notiek Latgalē

Ašukaini sorry, bet es arī norēcos no aldēna komenta ;DD
4.janvāris 2012, 22:38 | links
 
aldeens labs.
4.janvāris 2012, 21:19 | links
 
Ašukaini,Lubančika sīču bari jau ir noilgojušies pēc tevis.
4.janvāris 2012, 21:17 | links
 
tontons

mūsu sievas!:)
4.janvāris 2012, 20:52 | links
 
Tontons
Bet ja tā filozofiski paskatās uz šo jautājumu, tad arī šādā situācijā ir ieguvēji, proti,...................................................................................................................................
4.janvāris 2012, 20:52 | links
 
Peipuss gan jau tik drīzi neaizsals, bet pofig, braukšu sīkos tirināt ārā.... pat tāda doma ir, moš ka paņemt atvaļinājumu lai lomkas noremdinātu pēc zemledus copes, kuru gaidu jua 10. nedēļu!!!
4.janvāris 2012, 20:08 | links
 
Juris
Nu tas jau jā, visi noskumuši un sailgojušies pēc ledus, man jau ar dikti gribās, bet vēl sūdīgāk, ja ne tas un ne tas..
4.janvāris 2012, 20:06 | links
 
Juri
Jāsaka ka velcēt bez eholotes ir pagrūti, nezaudējot kādu no vobleriem. Labi jāzin dziļumi, kantes. Ja ir zaceps, tad palīdz atsitējs. 85% gadījumu māneklis paliek dzīvs. Protams, aukla un pavadiņa arī vajadzīga atbilstoša. Pats, sākot velcēt, esmu atstājis nesliktas nodevas Daugavai.
4.janvāris 2012, 19:41 | links
 
tontons
Pļāpājot laiks paskrien ātrāk, tā ka skaties kamēr spriedelēsim, ko darīt ar rapalām, i ledus uz ezeriem nostāsies
4.janvāris 2012, 19:38 | links
 
vinnijs
man ir kaut kas no Manns krenkiem, no Rapalas- Tail dancer (uz ezeriem labi šancēja šogad). nākamajai sezonai Esmu iegādājies šo to no Megabassa, bet tos gan nelaidīšu peldēties velcējot Daugavā , jo žēl būs noraut aiz kāda akmens.
4.janvāris 2012, 19:27 | links
 
Vo bļin traktoristiem problēma tagad ko darīt ar rapalām, minnow u.c. vobleriem. Izskatās, ka tomēr sākam gaidīt ledu, un tas priekš jums un manis ir labākais variantssss... :))))
4.janvāris 2012, 19:26 | links
 
spiningists
teorētiski jau protams sanāk, ka jo augstāk iet jo labāk mānekli pamanīt, bet mana pieredze ir tāda, ka parasti copes bijušas, ja vobleris iet ne seklāk kā ~ 1,5 m no dibena.
4.janvāris 2012, 19:11 | links
 
Juri
Daugavā lietoju yo zuri 3d krankus un minovus, ir arī pārītis no Rapalas. Pats lietoju pīto auklu, labāk redz spēli un ja kāda zāle uzkabinās.
4.janvāris 2012, 17:43 | links
 
Aivar, paldies par info. es ta ātrākais nākošo piektdien - pirmās 4 dienas darbā jābūt :(( -bet nu nekas, būs zivis paaugušās, ledus ar būs pieaudzis :D
4.janvāris 2012, 17:35 | links
 
Ashukaini... zinu ka mednieku veikalaa veel tagad nav!!! .. pie autenes un pasta dzirdeeju ka ir! parbaudijis neesmu .... pats iegadashos nakamas nedelja sakumaa jo ja laiks dos to iespeju, tad treshdien taisos patirinaat DDd
4.janvāris 2012, 17:24 | links
 
spiningists
Daugavā tik vienu reizi velcēju. Nepatika tas, ka bieži aizķerās aiz akmeņiem. Bet principā ir doma šogad biežāk paprovēt, jo gribas kādu samu izdabūt ārā.
4.janvāris 2012, 17:17 | links
 
Dagni, man šī ir jau 10. nedēļa, kopš pēdējo reizi biju copē :D
visu laiku pacietīgi gaidu ziemu! un galvenais drošu ledu :))
forši sniegu piespieda vai arī nokusināja -tagad tik lai mīnusiņi ar parītdienu kniebj tā pa skaito!

Eduk, Aivar, Mario un pārējie Rēzeknes copmaņi, Rēzeknē makšķernieku kartes cerams nav baigais deficīts? pie autoostas mazajā bodē ir? :))
Kādu piektdien būs jāaizšauj uz copes bodi, tajā ar sen nav būts- par cik kopš urbja nopirkšanas- ziema attālinājās no manis, tad vairāk makšķernieku veikalā, kopš tās reizes, neesmu rādijies :DDD
4.janvāris 2012, 16:35 | links
 
To Juris10
Daugavā gan laikam tam māneklim ik pa brīdim jāar grunts, tur jau savādāk gan.
4.janvāris 2012, 16:31 | links
 
To Juris10
Pasīvai līdakai a neko nedabūs mutē. Labi apliecina cope rudenī piem. uz Feimanjiem - visi vālē velcītē no paš rīta turp - atpakaļ un ap pusdienlaiku kaut kas pamainās dabā vai kamā, kā rezultātā sākas cops. te viens, te otrs laiž to ķeseli ūdenī, kaut arī jau iepriekš vairākkārt ir braukuši tai vietai pāri ne reizi vien. Man liekas, ka pienāk tas laiks, kad līdaka sāk pati kustēt meklējumos, nevis nogaidīt. Skaidrs, ka tuvāk gruntij jau labāk līdakai kas domā - ēst/neēst - tagad vai vēlāk ēst :), bet no otras puses tieši no grunts labāk redzams tas māneklis kas iet augšā nevis sānos, kā arī ievainotu zivju vairāk sānos, nevis ar zobu kodumiem mugurā/vēderā....kas liecina par uzbrukumu no augšas vai apakšas.
4.janvāris 2012, 16:30 | links
 
spiningists
velcēju diezgan reti, taču mana pārliecība ir tāda, ka tomēr jāmēģina iedabūt to plastmasas gabalu pēc iespējas tuvāk dibenam. It īpaši tagad, kad zivs ir gana pasīva.
4.janvāris 2012, 16:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager