Kas notiek Latgalē

Šodien ieskatījos laika prognozēs un ja tās nemainīsies tad jau drīz varēs kāpt uz droša ledus, jo sola -10, kas man ļoti patīk. Gaidu ļoti ziemas sezonu.
4.janvāris 2012, 13:05 | links
 
To Juris10
Ir jau Osko, salmo uc., kas iet 9+metri. Nav jau tā ka vajag gar pašu grunti - 2-3m līdaksai jau nav attālums, jo aktīva tā vai tā uz grunts nesēž. Cita lieta - kāts, aukla. Mono auklai po kāta cietums, pītajai no tā mainās konkrēta mānekļa spēle. Lielākoties velcējot ar pīto labāks lieliem mānekļiem būs vienkārši laivas BORTS vai MIETS. Nu tas tādi novērojumi iz copes.
4.janvāris 2012, 09:37 | links
 
spiningists
Vai vari padalīties: Kādus voblerus mērc iekšā velcējot 15m dziļumā?
3.janvāris 2012, 19:03 | links
 
Ilmar, pagaidi nākamo nedēļ, kā piekniebs mīnusiņš+ šitas snieģelis cerams būs nokusis= būs super ledus :)))
3.janvāris 2012, 18:14 | links
 
Mani plāni iet uz ezeru pabļitkot neizdevās jo tas nevajadzīgais sniegs šodien kusa un virs plānā ledus slapjais sniegs ar ūdeni bija par smagu un vairs negribēja mani turēt tāka jāgaida īsta ziema.
3.janvāris 2012, 17:15 | links
 
Modrais
Nu gudrinieks, ibio. Nu cerams tad tev tie zirgazobi arī ķersies visu sezonu :))) Galvenais bij svaigā gaisā pabūt uz ūdens, bet vējš dikti ātri nodzina malā. Neptūns to visu redzēja, gan būs labi :)))))
3.janvāris 2012, 16:33 | links
 
Tonton, tad tevi var apsveikt ar veiksmīgu sezonas atklāšanu:)), tā ir ka ziemā grib vēl lielās līdakas medīt.
Es gan kautkad sezonu atklāšu uz ledus lai vismaz zirgazobi būtu.
3.janvāris 2012, 13:38 | links
 
Pa mazajiem reti kur var staigāt, jo pirms pēdējā saliņa uzkrita sniegs, daži pašnāvnieki ložņā pa ledu, bet es neilgstu atklāt 2012. gada peldēšanās sezonu, pagaidīšu nākošo nedēļu, sola atkal -7
3.janvāris 2012, 13:00 | links
 
Tikko no Riču ez. Ledus naf, bet vējš, tas vējš... Neviens saits vakar tādu nerādīja, a tagad akal gandrīz bezvējš, ibio. Drusku pacopēju, copi neredzēju, nu vēl 5dien iespēja revanšētiesssss....
3.janvāris 2012, 12:56 | links
 
Nu jā...pievienojos Tontonu uztraukumam - var gadīties ljadus lauki arī uz lielākiem ezeriem. Mazie laikam toch ciet. Dodiet ziņas kas un kā.
3.janvāris 2012, 10:17 | links
 
Akal nezinu ko darīt: uz kuru pusi doties pašpinnerēt, vai nu Višķi, vai Bērzupe, baidos tikai no ledus. Vējš, lietus, sniegs u.c. blakusapstākļi neinteresē. Varbūt šodien kāds kaut ko ir redzējis? Vēl par Riču ez. drusku domāju.
2.janvāris 2012, 20:14 | links
 
nu ko, cerams arī rīt pie mums līs lietus kā šodien Rīgā, lai kā man tas snieģelis patīk :D -Bet ledus tomēr man patīk vairāk! mājās gāju, vietām piepūsts visi cm :DDD
2.janvāris 2012, 18:38 | links
 
es sodien arii biju pamegjinat vienaa dikjii ledus biezumu, nu manam svariigajam svaram nekaa ieporiecinosha - vieta, ap 4,5 -5 cm . vietaam mazaak.... vienaa stuuriiti apm cm 7 , laikam tu bija kautkas saglabajies no iepriekshejaas aizsalshanas. Shonakt bik pasals - riit ja sanaaks megjinashu rotanus patrenkat.
2.janvāris 2012, 18:04 | links
 
Vēl tagad stipri puteņo sniegs jau 6 cm. tas traucēs ledus sasalšanai.
2.janvāris 2012, 17:14 | links
 
Šodien beidzot aizlaidu līdz dīķim nomēģināt ledu ar balansieri noķēru apmēram 20cm. garu asari. rīt iešu pamēģināt ar bļitkiņu un balansieri uz pērkonu ezeru ezerā ledus šodien bija 3.5cm. man dīķī 4.5 jo nebija nokusis pirmais ledus bet vēl sestdien ezerā ķēru līdakas uz dzīvo.
2.janvāris 2012, 17:13 | links
 
31. dec., kā ar bij cerēts devāmies 3-tā pavelcēt Sīverā. Ūdens viss vaļā, atbilstoši laika apstākļiem. Laicinš super. Pirmā daļa velcēšanas pagāja pa lielākiem dziļumiem (10-15m), kas nekādas dzīvības un kustības pazīmes nedeva. Turpinājām seklākā daļā (5-6,5m) un iestājoties sniegbiram stundas laikā pa vienai copes katram atbilstoši copēšanas stāžam - 0,8; 2,5; 5,8kg. Turpinoties snigšanai, veidojās sniega pļura, kas sabremzēja laivas gaitu, auklas iegrimi, iespējams tas arī bij vainojams turpmākajai necopei. Nu tik un tā apmierināti ar pasākumu un es īpaši ar rezultātu :)
2.janvāris 2012, 16:23 | links
 
Martin, Tev to pašu un pa to pašu vietu, kā teica senie latvieši :DDD
2.janvāris 2012, 15:14 | links
 
Laimīgu Jauno gadu, bļitkotāji :))))
2.janvāris 2012, 15:10 | links
 
Draņķīgākais jau tas, ka ne īsti ciet, ne vaļā. Iepriekš vismaz varēja pīcku iemest, tagad droši vien vairs pat to nevarēs...
2.janvāris 2012, 15:09 | links
 
ibitīt matos, laikam uz ledus točnetikt- ļipina un ļipina tas sniegs jau no kādiem 12. dienā bez apstājas..... varēs brist pa sniegu, līdz ausīm, vakarā pēc darba :DDD
2.janvāris 2012, 15:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager