Kas notiek Latgalē

Eduk, es Tevi saprotu, ar mani ir tas pats, jau esmu nocieties 9 nedēļas :(( domāju, lai jau pa bikam piesalst, moš janvāra 1. dekādē varēšu arī es rāpo pa ledu, i skuju!

Izsaku līdzjutību! (ledus nokusis)
26.decembris 2011, 21:24 | links
 
Laime bija tik tuvu... :((((
Vēl pārs naktis vai neatnāc tas siltums i raustītu šonedēļ palekdamies. savu vilšanos nevaru izteikt ar visiem sev zināmiem mātes vārdiem kopā, tas vnk nav izsakāmi - to ir jājūt!!! :(
Zivotājs ar sanāk, ka mērīja ļadu visas šīs dienas vnk tāpat, mērīšanas pēc. A lai gan zinām lieliski abi, ka X vietā sestdien noteikti varēja droši staigāt, ja jau Bērzgales seklajā pat pa ledu tekalējuši un ķēruši...
I vaidzēja man tajos Martina krajos aizsperties uz tiem Xristmas :((( :DDDDDD...
Šie noteikti ir vieni no nelaimīgakajiem ziemsvētkiem... Gribējās jau pa "ousbrīvo" nedēļu paraustīt, a te skuju - būs darbpilnais un nervozais gada sākums un neizsakāmā vēlme kāpt uz ledus. protams, ka centīsies apvienot abus, bet kas par vienreizēju gemoroju tas būs :(((...
26.decembris 2011, 21:15 | links
 
Aldēn, pats arī vakardien redzēju uz Švānu tilta pārbrauot aiviekstei-kāds ir ūdens līmenis, izskatijās gana labs :)) viena vaina, ka atkal darba dienas ar rītdienu sākas......
26.decembris 2011, 21:07 | links
 
ilmarsvs , tā jau tas ir , ka cūkmeni aiz sevis nespēj savākt un atstāj visu izmētātu upes krastā , pēc tam brīnās ka viņu slepenās vietas ir visiem zināmas .
26.decembris 2011, 20:01 | links
 
Ašukaini nav ko gaidīt jāmauc tik uz copi.Sestdien uz Lubančika jau bija ledus,Ai viekstē arī ūdens pietiekoši.
26.decembris 2011, 19:51 | links
 
pabiju pie Dubnas - tukshums... 2x tikai redzeeju zivi praustam pludinju..
jautaajums? vai gadiijumaa, kur dolomiits bij spridzinats Dubnaa (starp Rozhupi un Liivaniem pie kautkaadas fabrikas), veedzeles nekjeras? diivainas lietas redzeeju - svetlechki (pacinjas nebij izbaleejushas) un zivju gabalinji..?
26.decembris 2011, 18:54 | links
 
Tā gribēju šodien aiziet paķert asarīšus, vakar pa nakti taisīju makšķerītes no rīta pamostos dzirdu vēju pieceļos, skatos pa logu sniega nav paskatos uz ezeru un dīķi, ledus vairs nav tagad atliek tik gaidīt salu.
26.decembris 2011, 12:07 | links
 
ka jau 9 nedēļas esmu nocieties bez copes, ta līdz lielajiem saliem pacietīšos vēl :))
25.decembris 2011, 21:03 | links
 
ashukainis,tieši tā.
25.decembris 2011, 20:40 | links
 
Vabolīt, gan jau, ka mazākos meža ezeriņos jau var rāpot virsū :DDDD
25.decembris 2011, 20:37 | links
 
ashukainis,vēl tik traki nav man pazīstami,bet var uz dažiem iet virsū.
25.decembris 2011, 20:35 | links
 
Vabolīt, ja vajadzētu i uz 200 varēja maukt, tik Tavā galā tāda šļura bija pa dienu , vakarā jau bija gandrīz sauss ceļš .....
bet no ceļa redzamajos ezeros nevienu copmani neredzēju, laikam sniega dēļ :((
25.decembris 2011, 20:32 | links
 
usurs-priekā:))
25.decembris 2011, 20:31 | links
 
vabolīt...
...beidz dzert -kurā vietā Ašuks teica ,ka braucis uz 130...?
25.decembris 2011, 20:23 | links
 
iet un riit ripos uz Liivaanu pusi apmeeram taapat :)
25.decembris 2011, 20:21 | links
 
Ņiva pat taa gaajaa shovakar,vaitad vairs neiet:))
25.decembris 2011, 20:09 | links
 
ko ta tur nevarees, man Preilju Aglonas pusee niva pat taa gaajaa shovakar
25.decembris 2011, 20:04 | links
 
ashukainis,kur tur var pabraukt uz 130 km.
25.decembris 2011, 19:57 | links
 
Biju šodien uz dīķa paķert ratanus pasēdēju div stundas un neko nesaķēŗu=(
25.decembris 2011, 19:49 | links
 
Šodien uz Cēsu pusi bij braukšana, pat Vidzemē copmaņus uz ezeriem neredzēju, jo tur tā sniega pavairāk..... Ceļš ar interesants -no 130km vienā virzienā kādi 90km- pliks foršs asfaltēts segums....
tad kādi 30 šļura uz ceļa riktīga un beigās kādi 10 km tāds slīzdīgs ipio..... -kā riktīgā ziemā tai vidzemē izskatās......
25.decembris 2011, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager