Kas notiek Latgalē

ugu, naakamgad decembra saakumaa:)
30.novembris 2011, 17:19 | links
 
Tonton, a nākamgad uzsals? :))))
30.novembris 2011, 07:54 | links
 
Martins
Nākamgad, kad uzsals, pāriesim uz bļitkām :)
29.novembris 2011, 22:51 | links
 
Skrejej, tāpēc arī neleju to ķīseli ni un ni vairāk! :DDD
29.novembris 2011, 21:46 | links
 
ashukainis,ko čakarējies,skopais maksā 2x:))
29.novembris 2011, 21:44 | links
 
Tonton, rimstaties tak reiz :)
29.novembris 2011, 21:43 | links
 
"izskatās ka 2011. gadā uz ledus nesēdēsim"
viedi vārdi, broļ, viedi vārdi :))))
29.novembris 2011, 21:43 | links
 
Asaris19, Jums moš godīgāki tie šķidruma piegādātāji..... pie mums 95 neviens neved!!! -visi tikai saka, ka 95, bet 100 % zinu no drošiem avotiem, ka visi 92. ved (manā ciematā)...... ir arī tādi kas ved 76 un jauc ķīmiju klāt, lai paceltu oktānskaitli utt....
a es savā C4 iegāzu vienu vienīgo reizi, a nu i nafig to prieku - ieekonomēju 7Ls uz degvielas cenas rēķina bet zaudēju Ls 150! tā vot man gadijās, un kopš tās reizes -ne pili neesmu ielējis to draņķi savā Lastičkā :D
vienīgais, ja pats brauktu -tad sev varētu ticēt, ka 95. :D
izskatās ka 2011. gadā uz ledus nesēdēsim, diemžēl :((
29.novembris 2011, 20:58 | links
 
Musejais77, skaidru ziņu par Lubančiku nav..... Vienīgais, kas zināms ka ūdens līmenis pazems visur..... gan Aiviekstē, gan kanālos utt...
29.novembris 2011, 20:49 | links
 
vīri kas notiek Lubānā.
29.novembris 2011, 20:41 | links
 
Kā jau māmuļai biju solījis, šodien ar Modro akal mēģinājām sakacināt treknās rudens līdakas. Uz ūdens esam ap 9:30 un ap 10 biedram- līdaku biedam pirmā cope! Meistarīga nokausēšana un tīkliņā 3,7kg...... samssssss:) Partizāns atzīstas, ka kotletes un ikrus jau gona baudījis, gribējis kādu plaudi, bet nekā..... Copējam tālāk, es neko, klusēju un te akal savāds piecirtiens bieda izpildījumā, špinis līkumā, spole kauc, es pamazām sašļūku, bet uztveramo ņemu pārliecinoši un gaidu..... Pēc 2-3 min. cīņas mans koļega sāk runāt nesaprotamu tekstu, tjipa, vai tik naf zaceps? Es turos, esmu gatavs visļaunākajam, bet jau ar cerību stariņu sirdī sāku atgūt dzīvesprieku un noskatīties uz Možas nepacietīgo raustīšanu, kas sāk pārvērsties akmeņa pacelšanu. Tā kā tas neizdodas, laižamies lejā, frikcions jau klusē, bet es gan kļūstu priecīgāks. Nu beigās izrādās tiešām zaceps, bet ziftiņa norauta netiek, škrobe, bet labi, ka tā. Turpinām cīnīties, baigs klusums, te pēkšņi man cope ar nervozu tricināšanu un kratīšanos, bet arī koļega parāda, ka māk rīkoties ar uztveramo, 2kg līdaks jau nonāk uz kukana. Tad akal ilgu laiku klusums, vienīgi biedrs ik pa laikam prasa piebraukt pie zacepa, kuri neatdzīvojās, bet mazu rezultātu māmuļas labā nodrošina gan, 2:0 un galvenais, ka norauj to zivīgo zifteli, kura apmuļķoja 6 līdakas un samu.
Uzlieku citu tvisteri un uzreiz cope, viss izvadīšanas un iesmelšanas process meistarīgi izdarīts, un man 4,1kg zaļsvārce laivā. Par godu hokejam un māmuļas cienīšanai, 13:30 tinam mājās, vēl tik drusku pa.........mies pie zirga, 1 pakavs bij tukšs, pabuksējām un steidzamies mājup.
29.novembris 2011, 15:52 | links
 
Nu lai šitik filejas noskalotu, būs vajadzīgs Škutāna, Gavrilova u.c. meistarzeļļu atbalsts. Aiz loga oij kā pūš, oij kā pūš.....
27.novembris 2011, 23:07 | links
 
Martin tā kā no vienas labas copes reizes tā kā par agru būtu saukt par gaļinieku:))). Tonton es ar tagad kotletes visu dienu tešu iekšā un ar aliņu noskaloju:))
27.novembris 2011, 22:19 | links
 
Šodien copē nebiju, vienkārši lēnām un nesteidzoties velku uzkarsētui winterweinu, ēdu līdakas kotletes, skatos teļuku un priecājos par lietaino rudeni, otrdien atrādīšos dabai, ka esmu dzīvs un lai baidāssss no manīmmmmm.....
27.novembris 2011, 21:03 | links
 
Nu popjorlo benžas tēma. Statoilā braucu liet bendžu laivas motoram, 1x dinazā iegāzu, Rušonā tulznas uzberzu atpakaļceļā, mācība VISAM mūžam, tagad TIKAI Statjiks. Savai mazdai arī gāzu iekšā dizel jebkādu, izņemot lokomotīves depo, un arī atteicos no baltkrievu dizel ( nu tur nevar saprast kur ir labais, kreisais, nepareizais, ļevais, kolhozais u.c. ) viss pārējais iet gūt. Nu ja tā sākt iedziļināties visās tēmās par lētāku braukšanu u.t.t., tad labāk sēdēt mājās, rīt lašumaizes un dzert alu un audzēt vēderu, tas sanāks daudz lētākkkkkkkkkk......
27.novembris 2011, 20:56 | links
 
Taapat ir ar rus schnabi. Gadu atpakalj bija iespeeja pabuut Krievijaa,ne komercbraucienaa,bet izklaides vairaak.. . Parunaajot ar vieteejiem,vinji nemaz to leeto ari paschi nedzer,bet taadu,kas ir ap pieci ls. Protams,veikalaa leetaakais bij ap 0,8ls,bet to nu ..neieteica. Un tai labaakai dzirai cena ir taada pat kaa pie mums.. Domas var daliities,..katrs izveertee pats..
27.novembris 2011, 20:43 | links
 
Junior, ja 95, tad jā ir ok!
Kaut gan pašā Krievijā viņi saka, ka 92 un 95 ir pēdējais mēsls :DDD -viņi saka, ka vislabākā kvalitāte esot 93, kuru paši arī pārsvarā tik lejot..... :)) un pierobežas uzpildes stacijās neko super labu nepilda -jo zin tas tāpat letiņiem :DDD
Ja pats brauc-tad jau zini, ka 95, bet pat draugi deļ tām kapeikām kā slimi, i ved 92....
smējās draugs kā 95. bendžas kolonka esot visu laiku ar putekļu kārtu, jo neviens gandrīz pie 95. kolonkas nepildās, bet 92 spīd un laistās :DDD
Martin, palūrēju prognozi 2 nedēļas uz priekšu -kārtējo reizi sinoptiķi mani mēģina iepriecināt :))
27.novembris 2011, 20:22 | links
 
Ja lej tiru normalu Rus 95 vis ir ok,a ja tur ved 92,da vels dasaj 76 lai vairak noplenit protams ka neiet masinas!
zalesplavejs 3 gadus uz rus 95 strada vel ne reizi remonta nav bijis!
nau ne maz tik traki!
27.novembris 2011, 20:15 | links
 
Aldēn, ja Tu nezini, varu Tev pateikt kaut ko priekšā! Uzmini nu, kāpēc visi benzīnvedēji ir ar motora tilpumiem 2.3 un uz augšu? :DDD
tur jau tas joks,ka ar lieliem motoriem mašīnas to tā neizjūt..... Man personīgi pietika tās vienas vienīgās reizes- kā murgu atceros.... nu i naig to prieku vēlreiz piedzīvot....
varu pastāstīt par tā laika jūnija benzīna patēriņu -uz šosejas ar uzpildes stacijas benzinu -7.5-8 litri, ja nebraucu ātrāk par kādiem 110.... a ar rus benzīnu es nemaz nevarēju uzkačigarīt līdz tiem 110 -tas tā smieklam! - rija litrus 11-12 kā minimums + vilkmes pilnīgi nekādas!!! un + vēl tā vienīgā reize man tik dārgi izmaksāja, ka es visus šitos vedējus gnīdas ciest nevaru un vēl acīs skatoties stāsta pasakas ka ved 95, a īsteniba labakaja gadijumaa 92, kurš rus arī ir ļoti čābīgas kvalitātes....
a kādus batonus ausīs sāka spraust, kad ierunājos vienam vedējam, ka likšu gāzes iekārtu :DDD -sāka man stāstīt uj atčakarēšos visu ziemu ar gāzes iekārtu, nekas neatmaksāsies un tādā garā, jo viņš ta redz zaudē savu klientu un tik sprauž batonus :DDDDD -es vēl tagad par to čali zviedzu....
golpiņi ta protams iet.... viņiem tie inžektori utt naff tik jūtīgi.....
27.novembris 2011, 20:05 | links
 
a kā jūs zinat, ko vispār jums tur ielej? AI-92 vai kaut kādu pēdīgo badjagu? da nu to visu na*uj..
27.novembris 2011, 19:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager