Kas notiek Latgalē

Kaadaa krievu copes raidijumaa dzirdeeju apgalvojumu,ka pie stauja spiediena krituma kjeroties visas zivis. Vai sakritiiba,runaajot par vakardienu...? Pie reizes gribu pajautaat,vai kaads spiningists ir izmeegjinaajis ratlinveidiigos? jo ar tiem ar varot njemties pa dziljumiem,pat velceet ? Ir doma naakosch sezon izmeegjinaat,taapeec arii jautaaju..
27.novembris 2011, 18:01 | links
 
Vēl drusku piebildīšu: Stabilu vietu TOP 3 " primetām" necopē tagad ieņem konkurentu satikšana no rīta Statoilā tādā pašā markas un krāsas auto, kas izstūma no trijnieka stirnas, lapsas un citus zaķus. Joprojām top 1 ir trubkas pūšana, top 2 riepas pārduršana. Veiksmes top 3 nerakstīšu, citādi kādi labvēļi vēl piesavināsies un būs jāpaliek bez zivīm regulāri:))))
27.novembris 2011, 16:18 | links
 
Labi, ka vismaz Latgalē zēni kaut ko ķer, noķer un arī māk par to smuki uzrakstīt. Vismaz ir ko palasīt un par ko siekalu patecināt... :)
27.novembris 2011, 14:42 | links
 
Copmann
Man nekas cits neatlika. Gadās jau pasaulē visādas kataklizmas un vakar bij nemana līdaku diena, tāpēc arī nācās pārmesties uz brekšiem, jo kaut kādas raudas, ruduļus vai grunduļus jau cepeškrāsni necepsi :) Man prieks, ka redzi manas meistarības klasi.
27.novembris 2011, 13:15 | links
 
Vakar bija laba copes diena, bet tontons mūs ir pārspļāvis-ja mums konsekventi bija tikai zaļās, šis meistarību izrāda brekšu džigošanā....:DDD
27.novembris 2011, 13:00 | links
 
Mēs TIKAI mētājot, kopā pa abiem pa visu dienu 10 copes, 3 mani shodi, 1 breksis un 6 biedra izvilktās līdakas. Bet to 1 pie mašīnas es pats noķēru, jo Modrais man viņu pameta :))))
27.novembris 2011, 12:53 | links
 
To Tontons
Uz ko ta bij vairāk copes - velcējot vai mētājot?
27.novembris 2011, 12:48 | links
 
:DDD
27.novembris 2011, 10:59 | links
 
Nu beidzot esmu atjēdzies no vakardienas pikšķerēšanas un pārējām bezjēdzībām. Laikam vajadzēja klusēt, bet Modrais jau neliksies mierā un pa klusām tad iesitīs manā vietā :)
Nu māmuļa mani nemīl uz doto brīdi, tā vismaz izskatās, pēdējās 3 copēs visas 6 copes pa tukšo, līdaku vietā piekabina plaudi 1,67kg, šoreiz 3 copes paturu 4-5 sek. laba izmēra līdaksus, kuri notinās, a pa to laiku Modrais izvelk kārtējo mamzeli vārda tiešākajā nozīmē.
Tā kā visu dienu aukstasinīgi, meistarīgi un prasmīgi rīkojos ar uztveramo tīkliņu, pie mašīnas pēc svēršanās pasākuma tiku atalgots ar 3,4kg šnapiju, jo pats tak nejēdzu noķert. 2 mamzeles atkabinājās jau tīkliņā, tā bij Modrā prasme atvilkt līdz laivai un mana meistarība ātri un precīzi iesmelt tīkliņā. Visā šajā pasākumā arī bij 1 mazs prieciņš, Modrais laimes eiforijā pasēja līdaksu mutes atveramo atsperi, kuru vēl cerēju atrast laivā copes beigās, bet ņifiga, tovarišč to bij droši un pārliecinoši uzdāvinājis māmuļai par mūža labāko copi, cepuri nost! Un za ripalku!
27.novembris 2011, 09:26 | links
 
Copmann,:DDD
es jau vairāk nepieminu to balto, auksto gadalaiku, pat neskatos uz ziemas štrumiem.....
ja šitā līs, tad cerams ka ūdens līmenis BEIDZOT pacelsies upēs, kanālos -tad točna aizskriešu iemērkt pīcku :))
27.novembris 2011, 09:07 | links
 
Un vēl-braucot krastā, kaifojām nbo dabas skatiem-tas arī ir to vērts copē:)))
26.novembris 2011, 23:19 | links
 
Je go go, joprojām ik pēc laiciņa pieķeru sevi domājam par šodienu.
Šūpiņš mums bija ne pajokam, ar martins_ šādus apstākļus nosaucām par pat mums ekstrēmiem:)
Zivis ķērās-0.9, 1.2, 2.25, 3.8-tas ir realizētais bekgraunds, plus kādas pie 10 nopūdelētas copes, asas un dusmīgas lielo zivju copes-sezonas noslēgumam goda zīme:)))bija diezgan pigoraini, kad no vienas stojankas 3 skaistules pacēlām, 5-7 min laikā. martins_ grib pasmieties, bet sorre koļļega:DDD Šodien bija viss, kas vajadzīgs, lai sajustu medību azartu, tā kā ziemas vaktētāji, lasaties ārā no savām kūniņām uz riktīgo, rūdito copmaņu spēku pārbaudi-vēlā rudens copes priekiem:)))

P.S. Ašukaini, ņeserjozna, ja kaut kas traucē copei, tad n..j vajag to kas traucē, ar copi ir tas pats kas mīlēties, Tev teiks nāc, a Tu teiksi-ai, nē šādi tādi darbiņi jāapdara:DDD
Duj uz copi, ipio rio!
26.novembris 2011, 23:17 | links
 
Jo-mmajo !!! Agri laivu paarvedu maajaas:)) :(((
26.novembris 2011, 19:18 | links
 
Modrais, sņimaju šļapu :) tiešām forši pavālēji :) bļin, a pie mums pūta vareni. Varbūt ne tik pūta, cik pa ezeru garenvirzienā vilnis pacēlās. Šūpāja feini :) Nu forši, ka visi ar zivīm :)
26.novembris 2011, 18:21 | links
 
Martin, daugavā gandrīz vispār nebij vēja, nezinu varbūt jūs motoru nebijāt izslēguši un ļoti ātri braucāt:))
No tiem 19kg filejas jau liela daļa tika izdāļāta, bet pie dzimtenītes draugu daudz:)))
26.novembris 2011, 18:00 | links
 
Martin, ai paslinkojām, neaizbraucām nekur copē..... pa mājām šādi tādi darbiņi bij jāpadara....
26.novembris 2011, 17:44 | links
 
19kg lidakas filejas, var veselu bataljonu pabarot "D
26.novembris 2011, 17:38 | links
 
Nu laikam šovakar esmu pirmais kurš lielīsies:) Bijām ar Tontonu likteņupē un man bij 100% rezultāts, 6copes un visas realizētas, viena tika palaista paaugties bet pārējās bij sagādājušas manas dzīves labāko lomu vienā reizē. Svari tīri iespaidīgi, sākšu ar mazāko 1,7; 3,35; 3,45; 5,0; 5,5kg. Tā tas īsumā, tiko švāgers attaisīja karafīti un jau jūtu garšīgu smaržu, ikriņi ar jau uzcepušies vairāk nevaru tērēt savu dārgo laiku:) Tontons gan jau pats palielīsies, jo aizdomas ka to viņš nenoklusēs:)))))))
26.novembris 2011, 17:33 | links
 
Ja kaijas lido ap pakaļu pa priekšu - laikam vējš liels :)
To pašu laikam ver teikt arī tad, ja laivā stāvējām gandrīz līdz potītēm ūdenī, jo onkulis vilnis :) visu laiku centās biki laivā ieliet :) Kas zin, varbūt arī naparņikam no bikšu staras kas tecēja, bet tas lai apliek uz viņa sirdsapziņas :)

Sākās viss jautri, ar Copmann jaunās spoles "nestrādājošo" bremzi.. lošara bļin :)))))

Sīkumos neiegrimšu, zives ķērās. Ja neskaita nopūdelētās copes (visas bija labas), tad laivā trijas. lielākajai trīs. Copmann arī gāja forši, gan pats atskaitīsies. Arī par spoles bremzi :DDDD
Jā, trjošku atkal vkolol netīšām uz asaru gummi, ekšens bija patīkams.

Tā ka, Ašukaini, ņem špini un duj uz Lubančiku. :)
Ledus vēl nebūs, sezona NAV noslēgta :)
26.novembris 2011, 17:25 | links
 
Asaris 19 -tas pateicoties HESiem.....

Copmann -oooooo, kas tad man llīdz Salacai aizskriet- tepat viena spļāviena attālumā no manis tā Salaca :DDD
26.novembris 2011, 09:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager