Kas notiek Latgalē

Kāds man varētu paskaidrot kāpēc Rēzeknes upē tik strauji mainās līmenis.. Paskatījos Rēzeknes upes stacijas datus, izskatās apmēram šādi 60cm - 90cm-60cm..
26.novembris 2011, 09:24 | links
 
:DDDashukaini, liecies mieraa, kameer, veel 5-7 cm nav, tikmeer copee zivis atklaatajos uudenjos, grib'pateikshu vietu Salacaa, kur sapali pat no ljadus njem;)))???
25.novembris 2011, 22:59 | links
 
Aschukaini,garajos ziemas vakaros var tematisko vakaru uzriikot.! :))) Bet,par veedzeleem,laivu jau esmu paarvedis maajaas,jaagaida ledus. Esmu ar dzirdeejis,ka vechi ir gaajuschi naktiim bljitkot,pat laiduschi lukturus burkaas,itkaa pievilinot. Tikai nu jau tie gaajeeji..aizsaulee.,to man vieteejie zinaaja teikt. Doma ir uz ledus pameegjinaat. Mums topaa nakts copes vasaraa no laivas,it sevischkji,kad ir karstums un dienaa ir pilniigs klusums,tad naktiis uudenii notiek rosiiba..,plauzhi,zuschi.. un,pagajuscho gad ,jau maija saakumaa veltiijaam paaris naktsstundas interesei,panjeema veedzele,tiiri pieklaajiigs izmeers,taa ar bij vieniigaa zivs tonakt. Bet beerniibaa,padomju laikos uz uudveidiigiem riikiem veedzeles gadiijaas ar biezhi. Nu,tagad taadas lietas jau sen aizmirstas, un esam kaartiigi un apziniigi makschkjernieki. un, kaa arii citi vieteejie copmanji,sargaajam sev tuvo ezeru no nekaartiibaam..!
25.novembris 2011, 18:13 | links
 
Copmann, tak točno, vairs nedomāšu par ziemas copi un lieliem mīnusiem, moš tad kaut kas mainīsies..... jānoslēpj laikam nafig tas ledus urbis-jo kā viņu ieraugu, tā domas aizceļo uz Iakunijas pusi.... :DDD
25.novembris 2011, 17:05 | links
 
martins_-stradaas plaans, savaadaak nevar buut, bet par to, kursh pirmais veel jaavienojas:DDD
25.novembris 2011, 15:08 | links
 
tonton, man par šo tēmu ir savs plāns.. :))) tik vai tas strādās.. :)
Copmann a.k.a. Frederast :))) skat ka nedabū siltumiņu aiz krādziņas :)
25.novembris 2011, 14:51 | links
 
Nu kur rīt vējš būs mazāks? Laikam Daugavā pie kāda krasta aizvējā.......
25.novembris 2011, 14:23 | links
 
Un vispaar, lielais orakuls Feduls Al Magžī piedraudēja, ka ja viens čangals vēl krāmēsies ar savām ziemas pīckām, tad ziema vispār nebūs:DDD
25.novembris 2011, 14:16 | links
 
Jaa, Ashukaini, tici man, martins_ zina, kaa ir ar silto slapjuminju sejaa:DDD
25.novembris 2011, 14:15 | links
 
Galvenais, ka vējš nenes siltu slapjumu sejā :)))) viss pārējais ir tīri pieņemems :))
25.novembris 2011, 13:35 | links
 
bet tas laiks tāds pretīgs -slapjš + vējš feisā .... :((
Bet vēl jau dif diens brīvs :DDD
25.novembris 2011, 13:16 | links
 
Vo vo, aizlaid jau biki kātu pavicināt, a to visiem taviem ašukiem pilni punči ar ikriem piebriedīs, kamēr ļadu gaidīsi :)))
25.novembris 2011, 12:56 | links
 
Martin, sēdi laivā un nekunksti! a to bargais sals kā atnāks, tā vairs laivā nepasēdēsi ilgu laiku :DDD

Es ar jau sāku aizdomāties- a moška vilkt man arī no gultas apakšas garo pīcku un aizbraukt kaut stundiņu pasalt pie ūdeņiem..... 3 nedēļas nekur copē nav būts, bet palūkojoties sinoptiķu prognozēs- 2nedēļas uz priekšu mīnusus nesola :(( -diez vai sagaidīšu ļadu, ja neaizbraukšu pasēdēt pie ūdeņiem šajās brīvdienās :((
tā ir ka novembrī nopirku ledus urbi....... tagad zināšu, kamēr drošs ledus neuzsals, neķeršos pie ziemas snastjām klāt ni un ni :DDD
25.novembris 2011, 12:08 | links
 
ašukaini, kas tev tie par tādiem izsaucieniem?? ?:) Urmāās!!! Citramon!!! beidziet!!! preteklīši!!! :)
25.novembris 2011, 11:59 | links
 
Citramon :))
25.novembris 2011, 11:38 | links
 
Var no laivas ar.Tik ar bumbošanu.Līdzko cops,tā ankuru pār bort.Tādā veidā var uicik točkas GPS iezīmēt.Lai pēc tam nebūtu jāmeklējās.Pārbaudiji točkas - ir ir,nav nav.
:))
25.novembris 2011, 10:55 | links
 
To Citramons
No ezera dabūt vēdzeli šai laikā un no laivas....daudz vodkas vajag lai nosēdēt..... Bet labāk sākt no ledus taustīt ar postavushkām....kaut arī aizliegta dela, bet vismaz tā tik to rajonu atradīsi - kur šamo tuss. Citādi - ir arī Klondaika ar spēļu zāli....tur vismaz silts :)
25.novembris 2011, 10:37 | links
 
100% truopejums! :))
25.novembris 2011, 10:07 | links
 
Urmāās, :DDD
25.novembris 2011, 10:00 | links
 
As tā pasavēros un skatūs ,ka jumsim top kūpistisks posākums!
:))
25.novembris 2011, 09:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager