Kas notiek Latgalē

Beidzot atvalinaajums, pabiju 'rodzinaa'... Berezauka- a'suki no 10-80gr, zem katra kruuma, ar raudu pa'svaki, uudens zems...
10.novembris 2011, 13:59 | links
 
Jaa nu un protams neaizmirstam koleegjus!!!DAUDZ LAIMES!!!prozit!
10.novembris 2011, 13:54 | links
 
Spiningist, tur kaut kur jaabuut tai bedrei, kur seezh uz veedzeljaakiem, bijaat uz taas???
10.novembris 2011, 13:50 | links
 
Martin un pārējiem šodienas vārda brāļiem sveiciens! :))
10.novembris 2011, 10:30 | links
 
Vakar vakarā kompānija mierināja nervus uz ljurukiem starp Rugeļiem un Krauju. Bija 2 cops vienam no 3jiem cerētājiem - 1 mā palika akmenjos, otrā 10 cm tika samīļota un amnestēta. Vsjo. Saulains. I ne ribnie mesta...laikam.
10.novembris 2011, 09:57 | links
 
veseli! Es ar sodien pa tukso. Kaut arii ezers mazs,veejsch jau pusdienlaikaa nodzina krastaa. Kaa parasti zivis mekleejaam dziljumaa.Triju stundu laikaa nevienas copes... Vainoju voblerus,jo labaakie palikuschi dzelmee pie vecaam plauzhinieku enkuru schnjoreem.. a mozh i copes vienkaarsi nebija...
9.novembris 2011, 22:00 | links
 
:)
9.novembris 2011, 21:08 | links
 
Biju Daugavā, vējš nebij liels, bet laivu pret straumi nesa kā nieku, un auksts arī riebīgi, labi, ka man enkurs kārtīgs, viļņi ar nebij mazi, cīnījos kā zvērs ar visām stihijām, nu apmēram tā. A par copi šoreiz nebūs ne vārda, tādas vienkārši nebija, ja neskaita smuku copi ar frikciona dziedāšanu sekundes 2-3, un čiks, atā, čau, Rasma! Un nākamais metiens manam džigam bij pēdējais, palika māmuļas dzelmē, atdusās kaut kur starp akmeņiem un čakārņiem, viss sakosts un sagraizīts no ļīdaksu zobiem, vispār viņš jau sen bij to pelnījis... Rīt šturmēšu kādu mierīgāku "balotu", bez straumes un viļņiemmmmmmmmmm. Za ripalku!
9.novembris 2011, 20:42 | links
 
Kolisj, kollega!!!:)))
9.novembris 2011, 19:49 | links
 
Tonton, tagad nieka divu pīrsingu dēļ upurēsi pusi asaru copju:))
Ko par šodienu klusē? Cerams ka ir iemesls:))
9.novembris 2011, 17:57 | links
 
Plāni samainījās, ķemmēju Rušonu. Ašuki, neskatoties uz vēju, drusku kustējās, manā spainī iekustējās 13 gab, 10 lielākie 3kg. Pa vidu trāpījās 2 šnapiji: 1,05 un 1,9kg, vēl 2 aizpeldēja ar pīrsingu, būs jāsāk likt pavadu, vēl līdaks un daži okuneni atkratījās, kopā ierāvu 6,3kg. Za ripalku!
8.novembris 2011, 18:37 | links
 
Divdiennieks cauri, šodien tā pavieglo atzīmējos. Rīt uz copi. Laikam Cirīšus šturmēšu.
7.novembris 2011, 19:18 | links
 
Martin, Copmann, Ņe takih braļi :DDD
7.novembris 2011, 18:41 | links
 
Ašukaini, tik draudīgi runajot vari līdz Medumiem netikt :D:D:D:D:D mans prot dažus slepenus paņēmienus :D
7.novembris 2011, 07:51 | links
 
Ashukaini, beidz tirst, nebuus ziemas un punkts!!!spiningosim liidakas februaarii:)))kaadreiz tas bija modee:DDD
6.novembris 2011, 23:22 | links
 
Andzus, tas priecē nudien! :))
6.novembris 2011, 21:47 | links
 
Martin, pļac, ja tik ļauns būsi,tad decembra sākumā uz Medumiem dambreti spēlēt braucot Tevi Depili sameklēšu un..... Tontons solijās palīdzēt tevi atrast Depils plašumos:DDDD jo Viņš ar grib Peipiiii no ļadus copēt!!! tā ka sāc runāt pareizi, ziema būs un drīz, pietam, būs! :))
6.novembris 2011, 21:47 | links
 
ja pa dienu ir virs nulles, tad jau tas mīnusiņš naktī ir tikai forši, ne? :)
6.novembris 2011, 21:15 | links
 
Ashukaini, no 3dienas sāks kniebt saliņš pamazām :))
6.novembris 2011, 21:10 | links
 
ilmars, nea, negaršo man marazlkas ledus :D
man labāk lietas šķidrā agregātstāvoklī :))))
6.novembris 2011, 21:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager