Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Īsti nezinu kā tas ķert, ar kādu sistēmu un uz koķert!!??
3.septembris 2007, 14:57 | links
 
es senaa beerniibaa ar rokaam ķēru taas!
3.septembris 2007, 15:11 | links
 
Es ar kādreiz ar puišeļiem gājām Aizputē uz Tebru un apkārtnes upelēm ar parastām gruntenēm, piesien pie dēlīša 10m žilku iemet uz tārpu vai naģi un dēli iesprauž zemē, pēc skolas gājām pakaļ. Bija ok, dabūjām cik atceros katru reizi, trāpījās arī pa asarim, rudulim...
3.septembris 2007, 15:51 | links
 
a cik tā upe bija plata ja pietika ar 10 m. es domāju copēt gaujā rotinnss tur platums mainās pēc katra līkuma !! a cik tālu jāmet pa vidu vai tuvāk pie krasta!!??
3.septembris 2007, 16:07 | links
 
met kur ir neliela pavisam maza sraumiite...un uz grunti, jo vēdzeles ar taustekļiem pa grunti meklē ēst...un viņas vēl zem akmeņiem tādiem palielākiem tusē!
3.septembris 2007, 16:13 | links
 
Saldūdens zivs. Uzturas pa vienai. Nārsta laikā koncentrējas baros. Parasti uzturas slēptuvēs. Aktīvāka tumsā.barojas ar zivtinjaam, taarpinjiem, vardiiteem...tāpēc mēģini!
3.septembris 2007, 16:23 | links
 
Ņemšu vērā ieteikumus!!
3.septembris 2007, 16:25 | links
 
Bet žēl ka līdz vēdzeļu copei jāgaida kādas 3 nedēļas lai paliek tumšāks un sudigāks laiks!!
3.septembris 2007, 16:27 | links
 
a cik lielus āķus vajag??....vai pavadiņas vajag??...un cik garas??
3.septembris 2007, 18:14 | links
 
nu pavadinjuvari biku resnaaku auklinju uzlikt....
3.septembris 2007, 18:15 | links
 
āķus neleilus...nu mazinjus....pēc izmēra nezinu!
3.septembris 2007, 18:16 | links
 
āķus parastos, vinnai jau mute liela un rij kaa traka, meklee vinnas pie koku sakneem kautkaadiem akmenniem, staaviem krastiem, Visur kur vinna var ieliist. Taalu nekur nevajag mest, gar grastu meklee.Par laiku gan veel pa aatru vareetu buut, ka buus riktiigie lieti, veeji un auksts pa naktiiim, tad labais buus!
3.septembris 2007, 18:32 | links
 
viņas varētu sēdēt bedrēs aiz akmeņiem kur ir atstraume ja zivtiņu likt beiktu vai dzīvu ???
3.septembris 2007, 18:45 | links
 
uzliec pusdziivu! Gan pati zinaas ko izdariit, mirt vai nee! :))) Nee bet ja nopietni, tad ja vinna ir sasmirdeejusi tad liec taadu, ja nee, tad labaak dziivu!
3.septembris 2007, 21:07 | links
 
esmu dzirdējis ka vēdzelēm patīk nēģi vai tā ir taisnība!!??
5.septembris 2007, 18:31 | links
 
100 %
6.septembris 2007, 09:30 | links
 
a bet kas ar garnelēm??
6.septembris 2007, 15:02 | links
 
Liepājas pusē vēdzeles vislabāk ņem uz raudas gabaliņu ar tārpu. Uz garneli esmu mēģinājis , bet ņēma tikai uz iepriekš minēto.Tikai uz tārpiem parasti ņēma nelielas vēdzelītes ap 300 gr.
6.septembris 2007, 20:18 | links
 
es dzīvoju otrā latvijas stūrī līdz jūrai diezgan tālu esmu ieplānojis šīs ķert kaut kur pie strenčiem!! tu raudu gabaliem virsū pūt kaut kādus atraktorus??
7.septembris 2007, 15:25 | links
 
Nekad neesmu mēģinājis neko pūst. Varu pateik, ka par zivs gabaliņu vislabāk der rauda vai rudusis,sliktāk renģes gabaliņi, bet obligāti arī tārpus jāliek virsū. Var mēģināt likt arī fosforizētos āķus , kaut gan nezinu cik būtiski tas ietekmē copi, vismaz zinu ka nebaidās no tiem vēdzeles. Nezinu cik lielas vēdzeles tavā pusē ņem , es lieku pirmā nr.āķus ar gariem kātiem un atskabargām. Parasti viņas uzturās pie akmeņainas gultnes , kur ir padziļinājumi gultnē.
7.septembris 2007, 16:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager