Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Adrenalins 2
Skatīt šeit
http://www.fishing.lv/speclapas/rekzivis.htm
23.novembris 2009, 18:26 | links
 
4.08 kg, 81 cm.
23.novembris 2009, 18:25 | links
 
Cik liels ir LV rekords vēdzelei?
23.novembris 2009, 18:21 | links
 
to aakis
Kreisajā krastā :), bet vispār Liepājā pagaidām visi pa kanālu ķer...
23.novembris 2009, 16:01 | links
 
nakosnedelj ar brauksu archa un aakki tieshi uz baartu
23.novembris 2009, 15:30 | links
 
Un tur Bārtā,aiz tilta uz leju-pie 12 krūma labajā krastā ir bedre!Tā apmēram kāpēcīšiem ir saprotamāks.Kurš tad pateiks savu copes vietu?Ha!
23.novembris 2009, 14:54 | links
 
Brauc tik Janson uz Liepāju vēdzelēs :)
23.novembris 2009, 14:44 | links
 
Leopolds - pameklē kaut kur globālajā tīmeklī noteikti atradīsi, bet cik esmu dzirdējis, tad no Rīgas braucot tajā benzīntankā kas pirms hesa pašā Ķegumā.
23.novembris 2009, 12:09 | links
 
Mitrins ! Vai zini kur to licenci var nopirkt un cik maksā?
23.novembris 2009, 12:07 | links
 
JANSONS $ - tuvākā man zināmā - licencētā cope zem Ķeguma hesa.
23.novembris 2009, 11:16 | links
 
Sveiki biedri moš kāds var padalīties (PM) ar kādu vietu daugavā rīgas tuvumā kur kādu vēdzeliiti vareetu izvilkt?????
23.novembris 2009, 11:05 | links
 
Vakar tur kur Olte raidijumaa sedeja,baigaa aizgaja,vilku krastaa,peksni si ,kur iemuka,noravu visu.Comam 4 zemmeri.
23.novembris 2009, 07:41 | links
 
Vēlos pamēģināt laimi uz vēdzelēm,bet nezinu kur?Varbūt kāds ko ieteiks?Dzīvoju Ādažos,varbūt tuvumā ir kādas cerīgas vietas?
23.novembris 2009, 07:31 | links
 
Biju sestdien slepenā vietā. Ķeras nebija. Pa dienu bakstīju mazas raudiņas, vakarā kabināju tās pašas uz āķi. Diemžēl nesa zāli un bija jāizlīdzas ar spiešanos gar kanti. Nu reizēm jau tā zvārguļa grabēšana likās baigi cerīga, taču rezultātu nebija... līdz pašās beigās, velkot laukā makšķeri, lai dotos uz mašīnu, uz vienas makšķeres nakstārpa bija uzzīdies mazs sapaliņš :) Izskatījās dikti pārsteigts :D Man gan nebija nojausmas, kā var uzzīsties virsū nakstārpam, kurš ir resnāks par muti, bet šim tas bija izdevies.

Desas, ar štovētiem kāpostiem un dūmu garšu ir smeķīgas. Piedod saimniek, bet tavi pirmajās salnās apsalušie sīpoliņi aizgāja to pašu ceļu - nu dikti jau saldi bija. Jāatzīst, lielākā daļa putnu sakapāti :D
23.novembris 2009, 06:07 | links
 
skaidrs...
pa dienu ari vēdzeles ņem???
22.novembris 2009, 23:06 | links
 
Vkakar bijaam no no no 16-22 dazas siikas copes un uz vinas attaalakas vopenes kas visai speeciigi raustiija un kad pieskreeju jau bija svarinju ikiileejusi starp akmeniem. Biju vispaar uz veedzeleem pirmo reizi, kaa vinjaam ar piecirsanu jaapieceert aatri lai nekur neielien vai nedaudz jaapagaida lai ierij??
22.novembris 2009, 22:49 | links
 
Lauri, vēdzele tik pat gudra, cit bute:)
Paņem to pašu bušu makšķeri, to pašu garneli, vimbu, raudu, brēču, pārej ceļam pāri uz upi un pamēģini. Pats tur esmu daudz vēdzeles noķēris, tā ka vari man ticēt:)
22.novembris 2009, 22:44 | links
 
vēdzeles ir gudras zivis???
22.novembris 2009, 22:19 | links
 
gauja a vakar pilns netalu no valkas tilta.man vedzele bij maza vedzelite jau kadu 4 reizi ta ka nevajag kavedzele need savejo galju
22.novembris 2009, 21:49 | links
 
esu meginajis uz pasas lurbas gabaliniem un tapat nem, ari uz lasa un garnelem, vienreiz uz putasa, vinjam laikam po ko eest :D vakar biju nebij kur donku iemest visi krasti pilni tik lukturiishi spiid :D
22.novembris 2009, 21:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager