Makšķerēšana jūrā

6.septembris 2007, 21:30 | links
 
kāds varbūt zin uz ko sīgas labāk ņem?
6.septembris 2007, 21:35 | links
 
Sīgas!!?? domāju ka vērts meiģināt ar lielām sliekām!! bet pilnīgi droš nesmu!!
7.septembris 2007, 15:27 | links
 
Viņām jau tā mutīte pašvaka priekš lieliem tārpiem. Pagājušo rudeni sēžot uz brekšiem trāpijās pa vienai, es uz mēslu tārpiem makšķerēju.
7.septembris 2007, 17:04 | links
 
Sarunas par pasākumu "LR kausa izcīņa karpu makšķerēšanā - Valle 2008". Sīkāk par pasākumu skatīt šeit.
7.septembris 2007, 17:30 | links
 
pirms 2 nedellam liepaajaa uz ziemella moola 3 butes no 17:00 liidz 02:00
7.septembris 2007, 18:27 | links
 
Pirms 4 dienām uz Dienvidnieku biju- 2 dabūju normālas pa 3 st., zāles baigās.Domāju ka laiks norims tad zivei arī jābūt.
7.septembris 2007, 18:36 | links
 
Rolukam7. Klau kādas atļaujas ir vajadzīgas, lai ķert jūrā no moliem?
8.septembris 2007, 14:49 | links
 
Sarunas par pasākumu "Puzes ezera Lielās balvas izcīņa". Sīkāk par pasākumu skatīt šeit.
8.septembris 2007, 15:16 | links
 
Pāris vārdos pasaki lūdzu, ar kādu makšķeri tu copē(pludiņš,gruntene) un uz ko? Es ļoti gribētu pamēģināt.Paldies.
9.septembris 2007, 07:34 | links
 
Makšķerēju tikai uz grunteni, uz 3 āķiem . Par ēsmu labi der raudas , ruduša vai renģes gabaliņi , sliktāk ir uz gernelēm. Ieteiktu paņemt arī tārpus ,jo pie moļiem izņemot buti pienāk ļoti daudz citas zivis . Nu , ne asakas.
9.septembris 2007, 09:45 | links
 
nu biezzi vien gadaas kad nnem tikai garneli un parasto zivtinnas gabalinnu nemaz negrib..... vislabaak tomert esmu dabujis tiessi uz garneli.....
9.septembris 2007, 13:49 | links
 
Var jau būt ,ka uz garneli esi labāk dabūjis . Man viens copmanis centās iestāstīk ka uz Ziemļnieku labāk ņem uz garneli , bet uz Dienvidnieku uz gabaliņu. Es kādreiz regulāri liku uz gruntenēm gan raudu gan garneli , parasti kur bija rauda tur bija bute ,sanāca ka garneles pašam bija jāapēd. Neesi mēģinājis makšķerēt uz tiem vēzīšiem kas pie moliem - pamēģini ,nenožēlosi.
9.septembris 2007, 14:28 | links
 
Vīri, paldies man baigi jau sagribējās kādu buti noķert- noteikti pamēģināšu. Speciāli aizbraukšu uz Liepāju.
9.septembris 2007, 15:16 | links
 
Tad kad sāks butes ņemt uz Ziemeļa mola, tad būs vairāk cilvēku nekā lielveikalā .Pilns ar leišiem , baigais kolhozs- es tur nemaz neeju.
9.septembris 2007, 15:45 | links
 
roluks7
neesmu gan kas tie par veeziissiem????
9.septembris 2007, 18:27 | links
 
uz dienvidnieku neesmunemaz bijis un nezinu kur un uz ko labaak kkeras :-))) ir vecci staastijussi kad mencas labi nnem uz sillkki???? un buteem arii liidakas galla patiik???
9.septembris 2007, 18:44 | links
 
Pins Dienvidu mols ar tiem vēzīšiem , līdzīgi garnelei tikai mazāki, uz butēm vasarā liku - baigi labi ņēma, viens te zuti arī izvilka uz viņiem. Citi uz mencām veselu ķilavu liek ,pie Dienvidnieka viņas reti kad pieiet , tad uz Ziemupi vai Šķēdi jābrauc, nu vēl gan par agru.
9.septembris 2007, 20:38 | links
 
Kaads uz zussiem nav meegginaajis likt aknu gabalinnus , vai zina kaadu citu labu ēsmu , iznnemot taarpus , zivtinnas,garneles, veezzus, njurnnikus.
11.septembris 2007, 15:04 | links
 
nezinu gan bet vai tad priekss zussiem nav jau par veelu???
11.septembris 2007, 17:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager