Makšķerēšana jūrā

Es domāju par to, ka kāds agrā rudenī saulainā dienā brauc copēt un žēlojas, ka butes nav. Nu labi, man vienalga, lai brauc :)

diametrs, 20.septembris 2015, 20:35


viss ir pa vienkāršo diametr, kad brīvs tad laiž uz cop :)
21.septembris 2015, 08:28 | links
 
Tikko no copes, bijām 4 h , pēc plkst. deviņiem sākās klusums, pasēdējām līdz desmitiem maucām mājās: kopumā, man viena ļoti kārtīga knapi pannā der, un 1 maza plaukstiņa :D. Čomam viena normāla, un kādas 5 mazās plaukstiņas. Laiks bija patīkams, drusku zālītes , bet maz...
20.septembris 2015, 23:52 | links
 
nezinu Leonīd, nezinu, krāmējāmies ar mantām, 'puika jāuzmana , čoms pie darba jāliek, Oskaram jāzvana, stratēģiskie trauki jātceras, nav laiks apkārt skatīties, bet vieta , arī plašāk skatoties patika, būtu cits vēja virziens diez vai izlemtu turp doties, jo vietas maz , lai izvērstos , tā kā ja paliela kompānija, vai vēlme nesēdēt tikai tur kur pirmoreiz apsēdie/apkritis nav īstā adrese:)
20.septembris 2015, 22:17 | links
 
nē, nē.

Man ar nebij daudz, bet blakus stāvošais līdz ar tumsas iestāšanos līdz kādiem desmitiem ņēmās ar slapju muguru.
20.septembris 2015, 22:10 | links
 
Vienīgais,ko es kādam devu bija brēčas,vai tas ir īstais?
20.septembris 2015, 22:06 | links
 
Šogad cope ir savādāka kā citus gadus.Sāku pavasarī,izdevās.Necopēju tikai vasaras karstumā,vairāk vai mazāk noķēru katru vakaru.Par rīta,dienas un nakts copi neko nepateikšu,jo dienā jābūt darbā aŗi cits kas ir darāms.Vakar tikai 4gab,blakus uz kreveti ņēma intensīvāk.Tā uz jautājumu,kad izdevīgāk,atbildes nav.
20.septembris 2015, 22:04 | links
 
leonids, vakar biju Kolkā, līdzbraucēji saņēma dāvanu no kāda vietējā copmaņa, vai tas bij no tevis?
20.septembris 2015, 22:01 | links
 
Usi,vai Tu nebiji tas,kam es ar ričuku panesos garām pie raga stāvlaukuma sestdienas vakarā?Tagad par tām oglēm:taisnība ir ,ka pagales nodeguli grūž zupā lai noņemtu pārlieko sāls daudzumu,parasti jau tie gudrīši tikai sabojā labu garšu.
20.septembris 2015, 21:55 | links
 
tiko zvanīju čomam -sēž Užavā ,esot panesusies cope
20.septembris 2015, 21:09 | links
 
Tik pat kā aiziet janvārī uz mežu un konstatēt, ka nav sēņu

diametrs, 20.septembris 2015, 15:49


Bet ir gadījumi kad sēnes janvārī mežā ir bijušas
20.septembris 2015, 21:08 | links
 
Es domāju par to, ka kāds agrā rudenī saulainā dienā brauc copēt un žēlojas, ka butes nav. Nu labi, man vienalga, lai brauc :)
20.septembris 2015, 20:35 | links
 
Neieiet runa par datumu, bet par diennakts laiku. Agrā rudenī dienā neķeras, bet citā laikā gan

diametrs, 20.septembris 2015, 19:39


Ir tikai un vienīgi kā Tu saki,vai tomēr pieļauj,ka mēdz būt arī savādāk!?:)
Ja es septembra otrajā nedēļā,gaišā dienas laikā izvelku buti...tātad tas norāda uz to,ka esmu aizmirsis ,vismaz viena mēneša lapu noplēst kalendārā...jo pēc apgalvojumiem ir jābūt vismaz oktobrim !:)
20.septembris 2015, 20:17 | links
 
Neieiet runa par datumu, bet par diennakts laiku. Agrā rudenī dienā neķeras, bet citā laikā gan
20.septembris 2015, 19:39 | links
 
Snipiens :)
Te jau dominē tik "iecienĪtais" jautājums - VAI IR VĒRTS .... :)

urmaas, 20.septembris 2015, 19:14


...:) no cik,vai no kā sākās VĒRTS !?:)))
Vienu zinu točna...ģeņgu ,,neatsitīsiet"!:)
20.septembris 2015, 19:24 | links
 
Snipiens :)
Te jau dominē tik "iecienĪtais" jautājums - VAI IR VĒRTS .... :)
20.septembris 2015, 19:14 | links
 
Nu re...pāris stundu jautājums un apgalvojuma formā teiktais ,par to kā un kas ir, tiek apgāzts vienos vārtos!Man jau ir aizdomas,ka kalendārs ir tikai cilvēkiem.:)Kāda ,,pastardiena" tad ir jāgaida lai sāktu braukt uz jūru copēt!?:)Tad, kad tāda pienāks,tad jau būs par vēlu!:)Es no augusta vidus jau piebraukāju uz jūru.Ir lielāki un mazāki lomi...kad gribas,tad vajg braukt...būs,būs...nebūs,nebūs!A ja grib ,,steriem" vilkt...nu jā...tad ir jāgaida infa uz paplātītes...ir...brauciet...ņem lopā!:)Ja tikai tādu infu iedos...!:)VVunea!!!
20.septembris 2015, 19:11 | links
 
šodien no 7:30-11:00,labas 13 gab, bija pa vidu arī dažas mazās, butes biezas.
20.septembris 2015, 17:44 | links
 
nu nezinu gan, ir nācies vilkt labus lomus arī saulainā laikā septembra sākumā...
20.septembris 2015, 17:35 | links
 
Tik pat kā aiziet janvārī uz mežu un konstatēt, ka nav sēņu
20.septembris 2015, 15:49 | links
 
Šodien jūrā palielam vakums, 3 lapiņas un 1 standarķiks :) tas no 6:30-12:00....

chaips, 20.septembris 2015, 13:23


Šādā laikā jūrā pa dienu nav ko meklēt. Ja būtu apmācies vai lietains vai migla tad varbūt
20.septembris 2015, 15:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager