Makšķerēšana jūrā

Sveiki vīri.
01.11.2014 biju netālu no Irbes un dabūju 29 gab. varēja būt lielākas, bet bij ok.

Gribētu pasveicināt
TO "PIMPI" KASPARU STRAUTIŅU kura 2013g makšķernieku karti atradu starp mežā izmestiem sūdiem!!!

ES AIZ TEVIS NOVĀCU.
4.novembris 2014, 09:41 | links
 
Esmu labi ķēris uz ķilavām. :) Vienīgi tālu neaizmetīsi un ātri nokrīt no āķiem.
4.novembris 2014, 08:37 | links
 
Sacensības notiks pilsētas zonā. Ja pie benzīntanka griezīsi pa labi tad nekļūdīsies.

Ahoi.
Kurā jūras krasta posmā tad sacenēs 6dien izvietos tos butu bendes?! Jādomā, kur pašam braukt, lai neuzskrien virsū... :D

Garinjsh, 3.novembris 2014, 22:35

Runā, ka Jūrkalnes pašvaldības teritorijā, cik saprotu pašas Jūrkalnes tiešā tuvumā, pēc manām domām butu (bušu) benžu posms bez pārtraukumiem varētu būt kaut kur tā ap 3 km garš, bet ja ar pārtraukumiem, tad vairāk. Bet cerams, ka kāda kompetentāka un mačiem tuvāk stāvoša persona uz šo jautājumu spēs atbildēt izsmeļošāk. Vēl jau tā kā sīkāka info par pasākumu nav publicēta, vismaz es neesmu to redzējis un ja godīgi, tad vēl nezinu, kur meklēt.

Domaataajs, 3.novembris 2014, 22:49
4.novembris 2014, 08:06 | links
 
Man pagaišo trešdien tik slieka strādāja , uz kreveti paņēma menca un asaris gluži viss otrādi :D
4.novembris 2014, 05:21 | links
 
Ahoi.
Kurā jūras krasta posmā tad sacenēs 6dien izvietos tos butu bendes?! Jādomā, kur pašam braukt, lai neuzskrien virsū... :D

Garinjsh, 3.novembris 2014, 22:35


Runā, ka Jūrkalnes pašvaldības teritorijā, cik saprotu pašas Jūrkalnes tiešā tuvumā, pēc manām domām butu (bušu) benžu posms bez pārtraukumiem varētu būt kaut kur tā ap 3 km garš, bet ja ar pārtraukumiem, tad vairāk. Bet cerams, ka kāda kompetentāka un mačiem tuvāk stāvoša persona uz šo jautājumu spēs atbildēt izsmeļošāk. Vēl jau tā kā sīkāka info par pasākumu nav publicēta, vismaz es neesmu to redzējis un ja godīgi, tad vēl nezinu, kur meklēt.
3.novembris 2014, 22:49 | links
 
Ahoi.
Kurā jūras krasta posmā tad sacenēs 6dien izvietos tos butu bendes?! Jādomā, kur pašam braukt, lai neuzskrien virsū... :D
3.novembris 2014, 22:35 | links
 
hm... a kas i "brēča"? O:)

guntisp, 3.novembris 2014, 21:01
tā i brētliņa :)

Domaataajs, 3.novembris 2014, 22:11

Domaataajam neatbilst niks, ja nevarēji izdomāt

... Domāji, ka kalmārs ?

diametrs, 3.novembris 2014, 22:12


Labi paskatīji, kurš nezina, vai tēlo, ka nezina?:D

Starp citu, nemaz tik ļoti tā reņģes kumosa asaka butei netraucē
3.novembris 2014, 22:15 | links
 
slieka jākar augšā

usis, 3.novembris 2014, 21:41

Slieku esmu karinājis un tā mēdz arī reizēm ļoti labi strādāt, bet ātri vien pazūd no āķa, ne vienmēr vainīgi varētu būt sīkaļas.
3.novembris 2014, 22:13 | links
 
hm... a kas i "brēča"? O:)

guntisp, 3.novembris 2014, 21:01
tā i brētliņa :)

Domaataajs, 3.novembris 2014, 22:11


Domaataajam neatbilst niks, ja nevarēji izdomāt ... Domāji, ka kalmārs ?
3.novembris 2014, 22:12 | links
 
hm... a kas i "brēča"? O:)

guntisp, 3.novembris 2014, 21:01

tā i brētliņa :)
3.novembris 2014, 22:11 | links
 
usis
Protams.
Bet ieteiktu nedaudz paanalizēt 13.-tā un 12.-tā gada sacensību viena no laureātiem rezultātus. Arī salīdzinājumā ar klasisko fīderi, arī starptautiskos mačos. Stabili labs, va nē?
Mani jau vismaz pāris gadus neliek mierā viena ideja, šogad tiešām mēģināšu to realizēt.
3.novembris 2014, 22:04 | links
 
slieka jākar augšā
3.novembris 2014, 21:41 | links
 
Leo
Par slieku jau sen ienāca prātā: nenostrādaja nekur. A ko darīt? Jāturpina.
3.novembris 2014, 21:34 | links
 
Puiši,jums neienāca prātā,ka labi strādā visparastākā slieka?Apstaigājiet lielveikalos visas aukstuma vitrīnas,gan ieraudzīsiet saldētu reņģi.Es visu ēsmu,izņemot sliekas sasaldēju.Negrieziet no reņģēm fileju,bet kumosos.Uz nēģa neesmu noķēris nevienu buti.Pēc patiesības pirms sačiem vajadzētu klusēt kā partizānim,bet tas drukātai vārds uzdzen nevajadzīgu asumu.

leonids, 3.novembris 2014, 20:54


Kumosos asaka, bet tā butei nepatīk. Atsaldēta reņ\ge ne visai labi turas uz āķa, ja nu vienīgi sasālīt, lai stīvāka paliek
3.novembris 2014, 21:09 | links
 
hm... a kas i "brēča"? O:)
3.novembris 2014, 21:01 | links
 
Puiši,jums neienāca prātā,ka labi strādā visparastākā slieka?Apstaigājiet lielveikalos visas aukstuma vitrīnas,gan ieraudzīsiet saldētu reņģi.Es visu ēsmu,izņemot sliekas sasaldēju.Negrieziet no reņģēm fileju,bet kumosos.Uz nēģa neesmu noķēris nevienu buti.Pēc patiesības pirms sačiem vajadzētu klusēt kā partizānim,bet tas drukātai vārds uzdzen nevajadzīgu asumu.
3.novembris 2014, 20:54 | links
 
tikko Windguru prognozi sestdienai nomainījis, 9-14 D-DR no rīta puses, vēlāk nedaudz mazinās, bet vēl nesen štīls pilnīgais bija solīts. Nez cik reizes vēl prognoze mainīsies.
3.novembris 2014, 20:37 | links
 
urmaas
Vasals, cienītais!
Ir pa smuko izbraukt jūrjā un ir pa smuko vilkt (menčukus). Ja nav īpaša ticība tam, ko stāstu, tad vari apjautāties avt.
P.S. Topa labāko ēsmu plejādes trijniekā jāpiemin arī rauda, va nē?
3.novembris 2014, 19:50 | links
 
kaa pieredze raada rudenii labaak ir no krasta,bet liepajas pusee sobriid ir pietiekami daudz citu labu zivju:)es ar Krafta kungu planoju piektienas nakti sestdirna riits uz buti ziemupee, un no riita ar laivu uz tosmaari,brivostu
3.novembris 2014, 19:46 | links
 
Jautājums speciem, kas notiek Liepājā no moliem, ir bute? Sestdien gribās laist, bet tak Salmo mači visu Jūrkalni būs aizņēmuši :))
3.novembris 2014, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager