Makšķerēšana jūrā

Un tomēr jūrā ir nianses kas jātkož! Tikko saskatīju 32 galvas , čomam ar tikpat, bija pat triplets¡ laiks gan mūs nesaudzēja:))) līdz kauliem! Brauciet meklējiet , domājiet un noteikti būs , visiem ne asakas!!!
19.septembris 2013, 09:52 | links
 
Nju re Seedo, ja tā cope bij laba tad jau ok, tātad no rītdienas pēcpusdienas būs lielā rinda uz jūru, un tad visi spļaudīsies, ņihera nav.....u.t.t.
19.septembris 2013, 08:43 | links
 
Braucam måjas. Cope ok. Izmers ar labs katram
norma. Varbùt velak kadu bildi. Bet nu ar zålem gan bij cīña. Vis starp mazirbi un kolku. Sori par rakstibu. Śai garśoja gan reñģe gan garnele.ne asakas zb ts s4galxuijsujs.
19.septembris 2013, 07:39 | links
 
Šodien nedaudz pastrādājām pie kuģa uzlabošanas - nomainījām eholoti. Tādēļ jūrā iegājām tikai ap 14.00. Vējš stiprs ZR, vilnis tuvu metram, bet izrādījās, ka cope neslikta. Ņēma laba izmēra menca, mazo vispār nebija. Pa trijiem 17gb. no 1 līdz 3,3kg. Kā parasti - Pāvilosta. Nepiebraucām, bet gribējās paspiest roku puišiem, kuri iegāja pirms mums ar piepūšamo laivu. Vietējie zvejnieki aizgāja līdz molu viļņlauznim un pagrieza atpakaļ, bet šie puiši, lēkājot pa viļņiem, tomēr tika līdz brīvam ūdenim un copēja jūrā kādus 5km no krasta. par viņu lomiem nezinu jo redzēju viņus savācam laivu pretējā krastā. Ūdens ļoti silts(kaut arī laiks- pretīgs). Ar mencu varēja rokas sildīt.
18.septembris 2013, 23:22 | links
 
Es vakar biju loti labi daju

amis1, 18.septembris 2013, 15:37

Nu ja, katram savs - kam zivs, kam ...
18.septembris 2013, 22:59 | links
 
vakar netālu no Užavas ,no 18-01 divi copmaņi 4 kāti 23 butes paņemtas ,5 peld tālāk visu laiku sīks lietus un diezgan daudz zāles
18.septembris 2013, 17:13 | links
 
Es vakar biju loti labi daju
18.septembris 2013, 15:37 | links
 
Vairi- šodien pats apostīšu, laižam prom!!!

seedoo, 18.septembris 2013, 12:27


Liekam uz tevi lielas cerības :D) Visi lokālie interneti aiztur elpu :)))))
18.septembris 2013, 12:29 | links
 
Vairi- šodien pats apostīšu, laižam prom!!!
18.septembris 2013, 12:27 | links
 
Tāda situācija jūrā uz rītdienu
18.septembris 2013, 08:19 | links
 
Kungi, ko ņemās par to Meteo?Ir tak Meteolapa.lv ar visādām saitēm un prognozēm. Galu galā zēniem var uzdot jautājumus ja pats netiec galā.Gan jau visu smalki un vnk valodā atbildēs.

Kirsis6666, 18.septembris 2013, 00:33


atbildēs un vēlreiz jautās....
18.septembris 2013, 01:23 | links
 
Kungi, ko ņemās par to Meteo?Ir tak Meteolapa.lv ar visādām saitēm un prognozēm. Galu galā zēniem var uzdot jautājumus ja pats netiec galā.Gan jau visu smalki un vnk valodā atbildēs.
18.septembris 2013, 00:33 | links
 
Patiesībā mūsu www.meteo.lv ir pat ļoti labs un tur ir daudzmaz precīzas prognozes viļņiem un vējiem uz jūras, tādēļ lai ko skatītos apstiprinājumu, ka būs tieši tā var dabūt tieši meteo.lv.
17.septembris 2013, 23:16 | citēt | links
Viņi jau tās prognozes liek tikai no citu valstu resursiem,...skatās citu datus/satelītus un pielāgo savai lapai! Kad visi zin,ka trīs dienas būs lietainas-tad meteo.lv nekļūdās! Nekad viņi nepasaka tik precīzi kā piem. norvēģi.Ticības man viņiem nav!

aakkis, 17.septembris 2013, 23:41


Tas kantoris jau sen jālikvidē! Briesmīgi dārgi izmaksā, ticība ne vairāk par 30 %... Nafig tik mazai valstij tādu vajag!
18.septembris 2013, 00:26 | links
 
Jā aakki Tev taisnība, labāk mēs būsim maza, bet lepna tauta ar saviem satelītiem kosmosā nevis gudra un ekonomiska, kas izmanto citu satelītus un citu datus. Ko mēs varam ... mums pat meteo sūkā – jāiet uz mežu nomirt........
17.septembris 2013, 23:45 | links
 
Patiesībā mūsu www.meteo.lv ir pat ļoti labs un tur ir daudzmaz precīzas prognozes viļņiem un vējiem uz jūras, tādēļ lai ko skatītos apstiprinājumu, ka būs tieši tā var dabūt tieši meteo.lv.
17.septembris 2013, 23:16 | citēt | links

Viņi jau tās prognozes liek tikai no citu valstu resursiem,...skatās citu datus/satelītus un pielāgo savai lapai! Kad visi zin,ka trīs dienas būs lietainas-tad meteo.lv nekļūdās! Nekad viņi nepasaka tik precīzi kā piem. norvēģi.Ticības man viņiem nav!
17.septembris 2013, 23:41 | links
 
Es piekrītu seedoo, man gan štuks ir laist ceturdien, varbūt arī nebūs tā super kļova, bet es ar nebraucu, lai normu saķertu, ja varu pielasīt sev un sievai vienas vakariņas, tad esmu apmierināts, un domāju, ka tik daudz saķeršu arī tgd...
cita lieta ir, ja vaig to spaini pieskaldīt, tad gan, drošvien, ir vēl biki jāpagaida...
17.septembris 2013, 23:24 | links
 
Īsti nesapratu, kāds sakars copei jūrā ar vēju. Vējš ir tikai un vienīgi viens no faktoriem, kas ietekmē to vidi, no kuras plānots izvilkt zivi un rada viļņus un straumes, kuras tieši ietekmē copi. Varbūt uzreiz vērts skatīties, kā attīstīsies viļņi un izdarīt secinājumus par straumēm.
Tas pats www.yr.no 14. septembrī prognozēja, ka 17, septembrī Vidzemē būs ZR ap 8 m/s, bet tagad prognozē DA ap 7 m/s, kas arī būs. Nevar rudenī paļauties uz prognozi ne vairāk, kā kādas 24-48 h.
Vislabākais saits viļņiem ir http://www.itameriportaali.fi prognozes rēķina 4X dienā un galvenais tuvākām 6h vienmēr sakrīt, ja prognozē ir viļņu augstums līdz 0.5m var droši ņemt laivu un braukt uz jūru copēt. Saits http://ocean.dmi.dk arī labs un smuks, bet tiek rēķināts ilgtermiņā tādēļ bieži neprecīzs.

Patiesībā mūsu www.meteo.lv ir pat ļoti labs un tur ir daudzmaz precīzas prognozes viļņiem un vējiem uz jūras, tādēļ lai ko skatītos apstiprinājumu, ka būs tieši tā var dabūt tieši meteo.lv.
17.septembris 2013, 23:16 | links
 
Paldies, A! Pareiz, pareiz... Man viņas līcī nāk...
17.septembris 2013, 22:52 | links
 
Nav, bet kāds tiem ar jūru sakars? :))
17.septembris 2013, 22:32 | links
 
Klau, kolēģi, teibām jeb tulcīšiem "mērs" ir vai nav?
17.septembris 2013, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager