Makšķerēšana jūrā

kāds var pateikt?! Vai posmā Vecāķi-Carnikava var mēģināt ķert buti, jebšu jābrauc kā minumums līdz Kolkai?! Man jau daudz nevajag, kaut vienu gribaas izvilkt...:)

Diamond, 5.oktobris 2012, 11:51

Dazhas var mēģināt arī tur tikai izmērs nebūs tas labākais!
5.oktobris 2012, 11:55 | links
 
nu rīt tā bilde būs savādāka ja tas vilnis norims tik ātri.
5.oktobris 2012, 11:55 | links
 
kāds var pateikt?! Vai posmā Vecāķi-Carnikava var mēģināt ķert buti, jebšu jābrauc kā minumums līdz Kolkai?! Man jau daudz nevajag, kaut vienu gribaas izvilkt...:)
5.oktobris 2012, 11:51 | links
 
Cerēsim ka tā vētra arī no leišmales kā plānojas tik līdz Bernātiem būs, kā rāda prognozes. Tā ka vakarā tiekamies piekrastē un vācam butes.

hecs7, 5.oktobris 2012, 11:47


Hecs 7 ne šovakar bet vairāk rīta pusē!!!!! Domāju tā vētra arī novazaasies tur pa apakshu un miers lai pesimisti sēž mājās!
5.oktobris 2012, 11:49 | links
 
Cerēsim ka tā vētra arī no leišmales kā plānojas tik līdz Bernātiem būs, kā rāda prognozes. Tā ka vakarā tiekamies piekrastē un vācam butes.
5.oktobris 2012, 11:47 | links
 
Kutis
Kāda vaina vilnim rīt pa dienu lidz 1m augstumam vai Tu brauc uz copi kad ir bezveejsh ,savādāk copi neredzi???????
5.oktobris 2012, 11:44 | links
 
ledus ,ieej lapās kur rāda viļņu augstumu Baltijas jūrā pa stundām un bilde kļūs vēl skaidrāka.
5.oktobris 2012, 11:38 | links
 
Es gan cerēšu ka Tv net un citi būs kļudījušies jo Windguru gismeteo uc arī latvijas prognozētāji šobrīd rāda cerīgo 6-7ms Naktī vēl mazāku!
5.oktobris 2012, 11:32 | links
 
es dēļ solītās vētras ar copi nesaistītas aktivitātes saplānoju, tā ka es būtu diezgan vīlies, ja tā vētra neatnāktu šoreiz... :DDD
5.oktobris 2012, 11:29 | links
 
daddy_j
+ Cerēsim ka rī virs Ventspils stipri nepūtīs!!!
Tā vismaz visūr sola!
5.oktobris 2012, 11:26 | links
 
kas citam vētru prognozē, tas pats viņu dabū atpakaļ...:)))
5.oktobris 2012, 11:23 | links
 
Ko Jūs Te ņematies!!!
Paskataties laika ziņas uz vakaru un jau uz rītdienu, rīt var doties mēģināt!

ledus, 5.oktobris 2012, 09:38

Pats paskaties laika ziņas! Skat ko meteodienests ziņo: "Jauns ciklons no Anglijas ļoti strauji virzās uz austrumiem un pastiprinās, tā ietekmē Baltijas jūras dienvidu daļā piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu gaidāma viena no lielākajām vētrām pēdējos gados - vēja ātrums brāzmās var sasniegt 40 metru sekundē, brīdina sinoptiķi.Pastāv iespēja, ka naktī uz sestdienu Rucavas novadu skars orkāns - vējš ar brāzmām līdz 35 m/s."

kava, 5.oktobris 2012, 10:54



Kurā vietā tādas muļķibas lasi????
paseko vairāk ārzemju mājaslapām kuri ziņas maina ik pēc stundas, mūsējie ziņas nokopē un vis tas nekas ka vēja virziens pamainās un viss apgriežas kājām gaisā!!
A Tu Kava sēdi mājās ja baidies nedaudz saslapināties, vienīgais kas tev derētu tā ir copes spēle datorā!!!!
5.oktobris 2012, 11:15 | links
 
Sen jau esmu runājis,ka mūsu(LV) meteodienests ir mests pasākums! Tā ticamība un iespējamība ,pēc maniem vērojumiem nepārsniedz 30% !
Piem. šonakt un vakar nekādas vētras Ventspilī nebija! Meteo strādā pēc principa: labāk paziņot sliktāk, nekā pēc tam dabūt pa ļipu :D
5.oktobris 2012, 11:04 | links
 
Ko Jūs Te ņematies!!!
Paskataties laika ziņas uz vakaru un jau uz rītdienu, rīt var doties mēģināt!

ledus, 5.oktobris 2012, 09:38


Pats paskaties laika ziņas! Skat ko meteodienests ziņo: "Jauns ciklons no Anglijas ļoti strauji virzās uz austrumiem un pastiprinās, tā ietekmē Baltijas jūras dienvidu daļā piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu gaidāma viena no lielākajām vētrām pēdējos gados - vēja ātrums brāzmās var sasniegt 40 metru sekundē, brīdina sinoptiķi.Pastāv iespēja, ka naktī uz sestdienu Rucavas novadu skars orkāns - vējš ar brāzmām līdz 35 m/s."
5.oktobris 2012, 10:54 | links
 
Nju labs i filosofēt, kā būtu ja būtu, pričendālus autiņā un vakarā uz jūru prom, cerams ka Otsosoviču un Ablomovicu nesatikšu.
5.oktobris 2012, 10:52 | links
 
par to nav vērts pat diskutēt, nekur tā neiet kā pie ūdeņiem :))

problēma ir cita - Rīgā svaigu brēču nopirkt ir baigi grūti...esmu mēģinājis no mazo reņģu kastes izlasīt kādas...mazpilsētās, atskaitot v-pili, tas vispār nav iespējams :) a garneles katrā maximā ir 10 veidi, vārītas un nevārītas, lobītas un aizkostas :D nu jā un ta paliek visādas tur raudas, kuras normālas nopirkt arī ir vesels pasākums...ta labāk atkausēju kādu peipusnieci :)
5.oktobris 2012, 10:42 | links
 
Es jau nesaku ka brētliņa ir slikta, bet ir reizes kad garnele vai cita ēsma strādā labāk. Katra reize mēdz būt ļoti atšķirīga.
Triton brētliņu ar diegu nesien tāpat liek uz āķa.
5.oktobris 2012, 10:30 | links
 
Nu labs sektors tie ir vismaz 70% pārējais jau dela tehniki.
5.oktobris 2012, 10:23 | links
 
Kur Rīgā var nopirkt diegu ar ko renģi/brētliņu piesiet ?
5.oktobris 2012, 10:22 | links
 
nav slikts rezultāts :) Bet superēsma brēča jau ir tikai Mini, pārējie katrs drīkst izdomāt un notestēt savu superēsmu un atraktorus :))

Sacensībām ir jāgatavojas, ja grib uz pjedestāla tikt, nevar tikai uz veiksmi paļauties. Tas mani arī attur no piedalīšanās, jo nevaru pietiekami daudz laika tam veltīt, lai nopietni sagatavotos.
5.oktobris 2012, 10:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager