Makšķerēšana jūrā

Patreiz esmu piebraucis Jūrkalnes stāvkrastā.Vējš labs,viļņi nekādi,7 vīri un viena memme cīnās. Žoru nemanu :-)
4.oktobris 2012, 14:19 | links
 
Kolēģi pašlaik ir pie jūras kaut kur netālu no Kolkas. Butes ķeroties diezgan aktīvi.
4.oktobris 2012, 12:03 | links
 
Sinra,kādus3 km no raga uz Vaides pusi,pārvietojos ar ričuku,vietas izvēle elementāra.
4.oktobris 2012, 10:48 | links
 
Vakar vakarā ar lielu lūgšanos izmānīju 25gab.Mani nemoka tas ,ka ūdens ir atkāpies,bute tur ir,pirms sākat makšķerēt,no kāpas paskatieties kur ir tākā dziļāks,tas rāmā laikā,tad kad jūrā krunka-met tik iekšā.Ar brišanu es jau vairākus gadus neaizraujos,nav vajadzības.Makšķerēšana neatšķiras no grāmatas lasīšanas,mēs izvēlamies ko un kad.Piekrītu Copētājai,katra reize ir savādāka,vienotas receptes nav.Pēcpusdienā uz jūru,par rezultātiem informēšu rīt.
4.oktobris 2012, 10:35 | links
 
Vakar no13-00 līdz 18-00 Lūžņā 23 gab.
4.oktobris 2012, 09:57 | links
 
Gribētu redzēt tavu face,vai tiešām esi tik tups,kā te uzvedies?
4.oktobris 2012, 07:36 | links
 
zacep-ja cilvēks pret tevi ir bijis,maigi sakot nelaipns,gribētu redzēt tavu pretreakciju.un ja nezini ap ko lieta grozās nebāz savu degunu kur suns nebāž savu krānu... advokāts hrenovijs atradies
4.oktobris 2012, 00:38 | links
 
Košragā no 21.00-1.00 20 gab. izmērs labs ņēma gan renģi,gan garneli...kolēģim kādas 40gab.trāpija īstajā vietā....tas ir-3-ajā

savejais, 4.oktobris 2012, 00:00
4.oktobris 2012, 00:02 | links
 
Košragā no 21.00-1.00 20 gab. izmērs labs ņēma gan renģi,gan garneli...kolēģim kādas 40gab.trāpija īstajā vietā....
4.oktobris 2012, 00:00 | links
 
Shovakar no 18-22,pa kreisi no Z-mola : daudz lapinju un paris bichoku - distance no ljoti tuvas lidz talai.Jura gluda - mazitins vilnitis pie pasha krasta,esma garnele.Vai kads no copmaniem,kas sedeja uz mola ari kautko labaku dabuja?
3.oktobris 2012, 23:45 | links
 
ķertne-skan smalki!Tas kāds no jaunvārdiem,a?:)))
3.oktobris 2012, 22:53 | links
 
Meisters ja vari braukt druksu tālāk, kā venpils puse, tad brauc uz jūrkalni. Tur apkārt ir viesu mājas pie pašas jurās un viss kārt'bā. KAut vai tai rajonā kur bija (un būs) bušu fests.

Neviens tev nepateiks kur konkrētajā brīdī ir ķertne. Ja arī vakar veči vilka, tad nākamajā dienā var būt tukšums. Bet ja brauc uz 2 dienām, tad noteikti dabūsi butes. Ja nu vienīgi kāda baigā kataklizam - mežonīgs vējš , straume,zāles,m utt.

Te nesen bija iemest link no Oltes raidījuma, tur einis tieši izskaidroja, kā labāk iesāceējam braukt uz butēm. Karte pie deguna, salīdzini ar gaidāmajiem vēja virzieniem , un tad jau vismaz aptuveni ir skaidrs kur braukt. Uz priekšu!
:)
3.oktobris 2012, 22:51 | links
 
Kādam ir doma doties juuras virzienaa 6dien????
3.oktobris 2012, 22:30 | links
 
Nē, tur vienkārši ūdens nav kaut jūra ir tur, kur jābūt. Laikam tur vienkārši tāds sekls arī ir, citreiz nav ko eksperimentēt un jābrauc uz vietu starp bākām pie "raibā staba".
3.oktobris 2012, 22:22 | links
 
Pag ta sanāk ka jūra ir atkāpusies? Tā sanāk Aigar?
3.oktobris 2012, 22:19 | links
 
Pie Irbes ietekas arī butes nav, ja godīgi, tur pat ūdens nav, veči brien 100m iekšā un tad met. Pa kādai velk, bet nu paldies, tad es labāk guļu mājās un palasu šo sviestu :DD
3.oktobris 2012, 22:02 | links
 
:D :D :D
labs... ;)
lab tā vien būs jārokas, tikai diemžēl ar inetu pagaidām problemas, cik tieku darbā pie kompja tik ar i... :)
3.oktobris 2012, 21:39 | links
 
hvz,palasi saitu atpakaļam un izštuko kur gribi,bet Tev jau kāda klusāka vietiņa tākā derētu ! DDD labi jau labi, es tik pajokoju ! :))
kad izdomāsi uz kuru pusi laist,tad ieej netā un paskaties tuvākās viesu mājas,vot i visa augstākā matemātika ! :))
un pie reizes apzvanot naktsmājas pajautā kā tur ķeras(biju domājis butes) ! DDDD labi jau labi,es atkal pajokoju ! DDD
3.oktobris 2012, 21:17 | links
 
paldies daargais, bet apmeeram uz kuru vietu braukt?
esmu dzirdeejis, no Valdes labas atsauksmes, bet hz...
3.oktobris 2012, 21:13 | links
 
meistar,ja Tu brauc ar draudzeni,tad jau neesi tukšā ! DDDD
iesākumā sapērcies saldētas garneles un močī vaļā,pārējās gudrības sasmelsies uz vietas
3.oktobris 2012, 21:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager