Makšķerēšana jūrā

ka atrast sitie stāvlaukumi?
10.septembris 2012, 21:52 | links
 
hahaha kartejie miiti jums te klist sestdien jurkalne biju un kautkur taluma vel bija 1 kompoanija tur kur parasti ir pilns krasts copmanu velkat jus te lielas panenieces tikai bikldes nefiga neredz :D
10.septembris 2012, 21:25 | links
 
kolkā ir divi stāvlaukumi,tas pie raga ir maksas bet otrs pie apli nē.Nēesmu tur šogad bijis,bet cik zinu tur ir jābrien,jo sekls
10.septembris 2012, 21:21 | links
 
Kolka ir liela kur konkreti var tur makskeret? Es gribu aizbraukt pakalj butiem no nezinu vietas Kolka . palidzesiet ludzu.
10.septembris 2012, 21:04 | links
 
Es ir gatavs atkal braukt uz jūru! Tāpēc ja kādam ir lieka vietiņa mašīna vai trūkst kopānijas dodat ziņu, rakstat vēstuli CL. Brīvdienu man ir daudz tāpēc varu arī nedēļas vidū izskriet utt. Varu būt arī šofers atpakļ ceļā, jo grādīgo esmu metis pie malas :D
Tā kā gaidu vēstules!
10.septembris 2012, 20:54 | links
 
Jordan - kādu ta tu svinu liki, ka viņš tev varēja noturēt tādu vilni? Es piektdienas naktī liku 200gr un sānu straume viņu jau pēc 5 min no 70m bija izskalojusi krastā!

Chest, 10.septembris 2012, 11:50

Man tik traki nenesa 110g vabole
10.septembris 2012, 20:45 | links
 
Pirmās buts no krasta noķēru uz naktenieku!!!Garneles tika kaimiņkaķiem!
10.septembris 2012, 20:41 | links
 
Laiks bija. Stiprs vējš un sānu straume, brīžiem bija zāles. Ķērās uz dažādām distancēm. Pieteicās arī viena akmeņniece paliela.Tukšo iemetienu nebija.
Butes ir sākušās un nopietni.
10.septembris 2012, 20:35 | links
 
Paldies par atsaukšanos uz HELP!tas Jordanam!A to arī šīs rindas izkūpētu...!:)
10.septembris 2012, 20:33 | links
 
Sveiki.
Man vakar copmaņi aizbrauca uz Kolkas pusi.
No 18 00 līdz 01 30 pilni lielie spaiņi ar lielām butēm. Uz trijiem večiem trāpījās tikei viena amnestijai. Cope riktīgi sakās ap pl 21 00, ēsma reņģe. Garneli ignorēja.
Secinājums, ķeras kad esam mājās.
10.septembris 2012, 20:32 | links
 
Viss sākās ar...
(Pārdodās 4 gb bušu kāti garums 4.2 un 4,5 tests 100-150 gr Pirmais riņķis nolocāms)to Bums!Nu ko...kāti ir...nokomplektēti...miera nav pussvētdienu...!Savācu pendeles un kā jau vienmēr šinī dzīvītē...nekad jau nedaram tā kā mums saka...a teica man kaimiņiene:,,tikai nesaslimsti ar jūras copi,a to plakaļi tvaji ģenuški!":)))dodos uz jūrju buts ķert!Starp Kalnciema krustu un Tukuma krustu velku ap simtu...te pēkšņi ,,riebīgā zaļā"kaste man uzmirkšķina ar savu lielāko sarkano aci...ak tu Rīgas apvedceļa meituška tāda...:)))uzsūtīt tev Deksteri,tad vairs nemirkšķinātu!No Kuldīgas Rimika zvanu kaimiņienei,lai nopirktu pareizās garneles,jo izvēle ir nepajokam un lielākoties ,,tīģerenes"!Tālāk ceļi ved uz Jūrkalni.Atbraucu...neviena copmaņa,pūš nepajokam...zāle redzama viļņos ar neapbruņotu aci...te laikam nebūs aršana!:)Što nam kabanam...pa dzelzi un caur Ventspili uz Kolkas pusi...ķipa uz aizvēja krastu!:)Vēl ar gaismu izdaru pirmo iemetienu jūrjā no krasta!Te salasoties un šur tur saklausoties nolemju pēc min.20 izvilkt un pārmest!Velku ārā un uz āķa buts jau galā!Tā līdz peldošā ,,prieku māja"iet caur Irbes šaurumu,trīs buts spainī!Izmērs...plaukstinieces...nu labi,labi...viena plaukstiniece,ja pirkstus nepierēķina!:))).A ko...pirmajai reizei normāls kļovs!:)))Za to romaņķika ta kāda...neaprakstīt!Zvaigznes,krītošas komētas,saulriets,ļočenes,sputņiki...utt.Mājupceļā visādi meža zvēri redzēti...ieskaitot briedi,kurš pārskrien pāri ceļam!Tas viss jau vēl tāds ,,vīrusiņš"...a ja saslimst pa riktīgo,tad...!:)))Ptu,ptu,ptu!!!:)))
10.septembris 2012, 20:24 | links
 
Man te ir doma aizlaizst līdz jūrai un noķert kādu buti, bet man ir liela neziņa par to cik garu kātu labāk un ar kādu testu protams arī svinu kādu labāk lai liek. Lūdzu iesakiet man kautko. Paldies
10.septembris 2012, 19:58 | links
 
Es gan vakar noticēju Winguru un aizbraucu uz jūru:) Un šoreiz vien viņiem taisnība bij, pie jūras( Ziemupes-Saraiķu puse) vējam bij knapa pūsmiņa, ka varēja nomest jaku un baudīt saules starus svīterī...Bet...viļņi gan bij lieli un 4.meta krastā, bet pieliekot vēl 2 bij kaut cik normāli, zāles gan no auklas vajadzēja tīrīt. Abiem ar draudzeni gan tik 5 butes trāpijās..tas laika posmā no kādiem 15.00-18.30., ar tendenci vilnim samazināties un bušu copēm pieaugt:) bet tā jauki pavadīta diena, lielākā bute teju 700gr.Eh, kāpēc tāds laiks nebij 6dien:(...
10.septembris 2012, 18:57 | links
 
Labdien . Cilveki a kas notiek Liepaja mola ? Tur butes keras?
10.septembris 2012, 18:22 | links
 
Jordan - kādu ta tu svinu liki, ka viņš tev varēja noturēt tādu vilni? Es piektdienas naktī liku 200gr un sānu straume viņu jau pēc 5 min no 70m bija izskalojusi krastā!
10.septembris 2012, 11:50 | links
 
Raksti Worda un iekopē :)
10.septembris 2012, 11:24 | links
 
Bļin es te tādu peršu biju uzrakstījis a kā pievienoju,tā nekas...un ne pirmo reizi...kas par ixņu...!Kas jādara,lai ilgāk rakstot pēc tam rakstītais neizdzēšas!HELP!

snipiens, 10.septembris 2012, 11:08


Man ar tā ir bijis un drošības pēc visu ar peli iezīmē un nokopē.
10.septembris 2012, 11:19 | links
 
Bļin es te tādu peršu biju uzrakstījis a kā pievienoju,tā nekas...un ne pirmo reizi...kas par ixņu...!Kas jādara,lai ilgāk rakstot pēc tam rakstītais neizdzēšas!HELP!
10.septembris 2012, 11:08 | links
 
sodien,vilnis labs,zale nav,bute ar nav.pec tumsas iestesanas zale tonnas,bute nav.no 18.00-22.00 pilna nulle
9.septembris 2012, 22:17 | links
 
Sestdien pie Kolkas, sen nebija tik daudz makšķernieku redzēts. Laiks totāli sūdīgs, bet tieši lielākajā pūtienā ķērās bute. kopā 22 gab, visas ok izmērā. Vienu kātu ierāva jūrā, bet pēc kādas stundas izskaloja ārā :)
9.septembris 2012, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager